ייעוץ חינם:
053-231-3167

איך למצוא חלקים יד שנייה לרכב?

חברת גרר עוזר מחזיקה בכל סוגי החלקים והחלפים לרכב הפרטי, המסחרי, ולכלל הרכבים השונים. ברשותנו חלקים לרכבים אישיים, מוניות, וחלקים אשר מיועדים גם לרכבים מאוד ישנים, אספנות. חברת גרר עוזר מתחייבת לספק את המחירים הטובים ביותר בישראל תחת שירות אדיב ומקצועי. במאמר זה, צוות המומחים של גרר עוזר מספרים היכן ניתן למצוא חלקים יד שנייה לרכב.

באלו מקומות ניתן למצוא חלקים יד שנייה לרכב?

הסוחרים אשר מוכרים חלקי חילוף יד שנייה לרכבים נמצאים ב־2 פלטפורמות – הראשונה, יד2. הפלטפורמה הגדולה בישראל למציאת יד שנייה לכל מטרה. השנייה, ה־Marketplace Facebook. ה־Marketplace של ה־Facebook הינה רשת מסחר חברתית שבה ניתן למצוא יד שנייה איכותית. מלבד אלו, קיימים מקומות נוספים, לדוגמא: הומלס, גלגלים, ואתרי מודעות ומסחר נוספים וטובים.

ואם זאת, שני הפלטפורמות הייעודיות שהוכיחו את עצמם הם – יד2 המפורסמת וה־Marketplace. ניתן למצוא בשני הפלטפורמות סוחרים פרטיים, חלקי חילוף ייעודים לרכבים, ואף חלקים חדשים. מסקירה קצרה וראשונית, ניתן לצפות במוצרים די טובים, איכותיים, ויחד אם מחירים אטרקטיביים. המחירים עבור רכישת חלקי חילוף לרכב נעים בין עשרות שקלים לעד מאות שקלים בודדים, שווה. במדד האיכות, מדובר בחלקים שווים במיוחד, כאלה שמסוגלים לתת פייט אמיתי לחלקים החדשים. בפסקה הבאה נדון בסוגיה מעניינת אף יותר – מהם בעצם היתרונות של חלקי חילוף יד שנייה.

למה כדאי לקנות חלקים יד שנייה לרכב?

במדינת ישראל, מרבית מהצרכנים לא מסוגלים לסגור את החודש, וזאת בעקבות יוקר המחייה. משרד האוצר מקשה על חייהם של צרכנים רבים, המחירים עולים, וההכנסות נשארות דומות. בעקבות זאת, במקום לרכוש חלקי חילוף יד ראשונה, מרבית מהצרכנים פונים לזירה האחרת – קניית חלקי חילוף יד שנייה. אז למה באמת כדאי לקנות חלקי חילוף יד שנייה לרכב? קיימת סיבה אחת ובולטת, ללא ספק, המחיר. המחירים הרבה יותר זולים, כדאיים, ומשתלמים לצרכן הממוצע.

לדוגמא: אם החלקים עולים כ־2,000₪ כמוצר מקורי וחדש, ניתן להשיג את אותו החלק המקורי במחיר של 500₪ כיד שנייה. ללא ספק, מדובר בירידה משמעותית וניכרת במחיר לצרכן. מדובר בחיסכון של 1,500₪ לכל היותר. עלות די גדולה ונכבדת עבור הצרכנים הפשוטים בישראל. זוהי הסיבה הבלעדית והחשובה שמצדיקה קניית חלקי חילוף יד שנייה לרכבים. וכעת, איך בעצם בוחרים חלקי חילוף בצורה הטובה והאידיאלית ביותר? איך לא נצא פראיירים? בפסקה הבאה נדון בסוגיה.

איך בוחרים חלקי חילוף יד שנייה לרכב?

לא פשוט למצוא סוחרים אמינים, וכן, לא פשוט גם למצוא חלקי חילוף איכותיים וטובים לרכב. קיימת מתודולוגיה ופרמטרים איכותיים אשר עוזרים לנו לבחור בחלקי החילוף הטובים ביותר. חלקי החילוף חייבים להיות במחירים אטרקטיביים, באיכות הטובה ביותר, ובשימוש הקצר ביותר לצרכן. המחירים משתנים בהתאם לסוג האביזר, לאיכות, לאחריות בתוקף, ולפופולריות היצרן. בסופו של דבר, במרבית מהמקרים, כאשר מדובר במותג עולמי, הצרכן משלם על השם והמותג הרבה יותר.

אז איך בוחרים חלקי חילוף יד שנייה לרכב? מהם הפרמטרים המשפיעים? הנה כמה פרמטרים:

  1. השוואת מחירים מקיפה – בעת בחירת חלקי חילוף לרכב, כדאי לבצע השוואת מחירים מקיפה. לדוגמא: כמה עולה חדש וכמה עולה יד שנייה? ברוב המקרים, בדיקה והשוואה חכמה תחסוך לכם מאות ואף אלפי שקלים. בנוסף, השוואת המחירים נועדה לאתר סוחרים לא נאמנים, כאלה שיעשו הכל בשביל כמה שקלים נוספים.

  2. זמן שימוש מינימלי – בזמן בחירת חלקי חילוף, כדאי לקחת בחשבון את זמן השימוש. כלומר, זמן השימוש שבו החלק היה פעיל ותחזק את המערכת לאורך זמן. בצורה הפשוטה ביותר, כדאי ומומלץ לבחור בחלק שעשה זמן שימוש מינימלי – שנה עד שלוש שנים בגג. זמן שימוש של 5 שנים ומעלה תהיה בחירה גרועה, החלק שחוק ויבצע תפקוד כושל. בחרו בחלקי חילוף איכותיים שביצעו את עבודתם בזמן השימוש המינימלי ביותר. בסופו של דבר, חלקי החילוף מגיעים כתוצאה מפירוק רכבים ישנים, אין לדעת כמה זמן הם היו בשימוש.

  3. חלקי חילוף מקוריים או חלופיים – בחירת חלק מקורי או חלופי משפיעה רבות על המחיר. בסופו של דבר, חלקי חילוף מקוריים יעלו לכם פי 10 במחיר. לעומת זאת, חלקי חילוף חלופיים יעלו לכם הרבה פחות, בדומה לבחירת דיו למדפסת. כדאי ומומלץ לבחור בחלקי חילוף מקוריים, התפקוד ואורך חייהם גדול פי כמה. בחרו באופציה הטובה ביותר, בחנו את כל הצדדים בעסקה, ובסופו של דבר, החליטו בצעד הנכון ביותר עבורכם.

אלה הם שלושת הפרמטרים שעל פיהם נוכל לבחור בחלקי החילוף הטובים ביותר לרכב. ההחלטה נתונה לשיקולכם האישי, בחירה בצורה אקראית ללא הצמדות לפרמטרים עשויה להוביל לכישלון. כדאי ומומלץ להתייעץ עם מומחה לחלקי רכב, קונה רכבים לפירוק, או אדם אחר ומקצועי.

תקשורת ראשונית עם המוכר האינטרנטי – מה חשוב לדעת?

תבינו, המוכרים באינטרנט מעוניינים רק בכספכם האישי, ינסו להוציא כמה שיותר כספים ועלויות. ואם זאת, לא כולם שחורים. קיימים מוכרים אינטרנטיים אמינים שמעוניינים למכור חלקי חילוף. בתקשורת הראשונית, נסו לברר מהם הסיבות למכירת החלק הספציפי, האם קיימים בעיות? או שמדובר במכירה אינטרנטית ולגיטימית לגמרי. לכל סוחר יש אינטרס אישי, כדאי לבדוק האם קיים. ומהצד השני, נסו לבדוק את אמינותו של הסוחר, בדרכים המקובלות והאידיאליות ביותר. בנוסף, כדאי לבקש מספר תמונות בשביל להבין את מצבו הנוכחי של המוצר, של חלק החילוף למכירה.

שיחת טלפון ראשונית הינה הדרך האפקטיבית והטובה ביותר לבחינת המוצר, האמינות, והשירות. כבר משיחת הטלפון הראשונה ניתן להבחין בדברים הקטנים ביותר, הקשבה לסוחר הינה חובה. בשיחת הטלפונית ניתן להבחין בטון הדיבור, בביטחון של הסוחר מול המוצר, ובלקויות נוספות. תקשורת ראשונית וחיובית עם המוכר האינטרנטי מהווה חשיבות עליונה עבורכם. אל תקשו, היו אדיבים עם הסוחרים, מטרתם היא פשוטה – מכירת חלקי החילוף בצורה המהירה והפשוטה מכל.

לסיכום – בשורה התחתונה

לסיכום, בשורה התחתונה, מציאת חלקים יד שנייה לרכב מתבצעים באמצעות פלטפורמות ייעודיות. בחירת החלקים מתבצעים על ידי הפרמטרים שנכתבו קודם לכן, בחירה אקראית תוביל לכישלון. התקשורת הראשונית עם המוכר האינטרנטי חייבת להתחיל ולהסתיים בצורה חיובית וטובה. מקווים שהצלחנו לענות על מרבית מהשאלות, הצוות המקצועי של גרר עוזר כאן במטרה לתת תשובות. אם אתם מעוניינים במכירת הרכב הישן לפירוק, גרר עוזר תשמח לספק לכם שירות אדיב ומקצועי.

איך למצוא חלקים יד שנייה לרכב

תוכן עניינים

צרו איתנו קשר

המלצות

רמי כהן
קרא עוד
מגיע בזמן ,אדיב, מקצוען, והעיקר תמחור הוגן וזאת לא הפעם הראשונה שלי, אין ספק אנחת רווחה.. מומלץ בחום
עופר קרמונה
קרא עוד
אבי בחור מקסים ומקצועי, אמין ושירותי באופן נדיר! אין עוד הרבה אנשים שיודעים גם לתת שירות וגם ערך מוסף
אבירם קאו
קרא עוד
שירות פגז !! , היחיד שדבר לעניין , שקבע איתי הגיע בזמן !! שלם מזומן ובמקום ,תודה רבה לך!!!
הקודם
הבא