ייעוץ חינם:
053-231-3167

איך נקבע המחיר לפירוק רכבים – כמה אתם מרוויחים

פירוק רכבים היא פעולה אשר מתרחשת ע"י קונה רכבים, אדם מקצועי שמתמחה בפירוק והרכבת רכבים. הפירוק מתרחש על ידי הובלת הרכב למוסך או למגרש הפירוקים, ולאחריו הפירוק מתבצע ע"י מפתחות שונים ובאמצעותם קונה הרכבים מפרק את הרכב. לרוב, פירוק הרכבים נעשה לרכבים ישנים מאוד, לרכבים אחרי תאונה (שתקופת האחריות חלפה), ולרכבים שהערך שלהם ירד משמעותית. במאמר זה, גרר עוזר מספרים לראשונה איך נקבע המחיר לפירוק רכבים, ומהם הפרמטרים שעל פיהם מחושב המחיר.

איך נקבע המחיר לפירוק רכבים – מהם הפרמטרים המשפיעים

המחיר הסופי לפירוק רכבים נמדד ע"י התחשבות במספר פרמטרים ומדדים משפיעים, ולאחריהם המחיר נקבע. ברוב המוחלט של המקרים, ברכבים ישנים יותר, התגמול יהיה נמוך. ומהצד השני, אם מדובר ברכבים קצת פחות ישנים, התגמול יהיה גבוה יותר. אז איך נקבע המחיר לפירוק רכבים? מהם הפרמטרים המשפיעים? גרר עוזר מספרת:

1.דגם הרכב ושנת הייצור – דגם הרכב ושנת הייצור מהווים חשיבות רבה ומשפיעים על המחיר. במילים אחרות: ככל שהדגם ושנת הייצור של הרכב יהיו גבוהים וחדשים יותר, כך המחיר שתקבלו על הרכב הישן יהיה גבוהה יותר. לדוגמא: רכב משנת 1998 יקבל תגמול נמוך יותר מאשר רכב בשנות ה- 2000/2000+. ללא ספק, הדגם ושנת הייצור של הרכב משפיעים על המחיר מאוד, והם אלה שיקבעו כמה אתם תקבלו כסף על הרכב.

2.מצבו של הרכב – לפני שאתם רצים ובוחרים למכור את הרכב שלכם לפירוק, כדאי לדעת מהו מצבו. מצב הרכב יהווה חשיבות רבה בעיני קונה הרכבים, לטובה ולרעה. אם מדובר ברכב שנע על כבישי ישראל במשך 20-30 שנה אם תקלות נשנות וחוזרות, המחיר יהיה נמוך בהרבה. לעומת זאת, אם הרכב שלכם ללא תקלות, תקין לגמרי, תקבלו מחיר מצוין וראוי לשבח. קונה הרכבים מתחשב בפרמטר זה מסיבה אחת ויחידה: התיקונים עולים כסף. ככל שהתיקונים חמורים יותר, כך המחיר יהיה נמוך. ההמלצה הטובה ביותר: פנו לקונה רכבים רק שהרכב שלכם תקין ב- 100%, במידת האפשר כמובן.

3.שיווי הרכב בשוק – אם מדובר ברכב וותיק, רכב שנמצא בכביש יותר מ- 15 שנה, המחירון שלו צנח בצורה משמעותית. במילים אחרות: ייתכן שהמחירון כבר לא תקף, שהרכב לא מיוצר עוד, או שהמחיר צנח משמעותית מתחת ל- 5,000 ₪. במקרים כאלה, יהיה עדיף ורצוי למכור את הרכב לקונה רכבים, ולחסוך את כאבי הראש עם לקוחות פוטנציאלים.

4.הגרר וההובלה – במקרים רבים, כאשר אנחנו מעוניינים להוציא את הרכב שלנו למכירה, הגרר וההובלה ישחקו תפקיד חשוב מאוד. המחיר שאותו אנחנו מקבלים עבור הרכב הישן יופחת בשל עלויות הובלה וגרר. לכן, ובעקבות זאת, כדאי לקחת את זה בחשבון, ואפילו לעשות את ההובלה באמצעות חבר טוב, או חברת גרר שאנחנו מכירים. דוגמא מוחשית: אם הרכב שלנו שווה כ- 2,000 ₪, אחרי ההובלה והגרר הכסף שיישאר לנו בממוצע הוא כ- 1,500 ₪.

אם אתם מתכננים או מעוניינים למכור את רכבכם הישן למוכר רכבים כזה או אחר, כדאי שתבינו או תהיו מודעים לפרמטרים שציינו למעלה. אחרי הכל, המחיר ייקבע ע"פ ארבעת הפרמטרים שניסחנו קודם לכן. אצלנו, אצל גרר עוזר תקבלו את המחיר הטוב ביותר עבור הרכב שלכם, גרר והובלה זולה, והכי חשוב – מזומן ליד.

קונה רכבים לפירוק גרר עוזר

גרר עוזר קונה רכבים לפירוק מעל 25 שנה. אתם מוזמנים ללחוץ על הכפתור כדי להתקשר אלינו כדי לקבל הצעת מחיר מהירה.

לחץ כאן כדי להתקשר אלינו 050:3511779

כמה אתם יכולים להרוויח על הרכב הישן – המחירים לשנת 2021

הרבה מאוד אנשים מעוניינים לדעת כמה הרכב הישן שלהם שווה, האם הפנייה לקונה רכבים היא רלוונטית. בפסקה זו, אנחנו, בגרר עוזר, הולכים לספר לכם מהם טווח המחירים, וכמה אתם יכולים להרוויח על הרכב הישן שלכם. כעיקרון, המחיר ההתחלתי, והנמוך ביותר עבור רכבים ישנים לפירוק הוא החל מ- 500 ₪. לעומת זאת, המחיר הקצת יותר מעניין ורציני, יהיה החל מ- 1,000 ₪ עבור רכבים ישנים, ללא נזק, וללא שחיקה בביצועים ובבלאי. וכמעט במקסימום האפשרי, המחיר המקסימלי שתוכלו לקבל עבור הרכב הישן שלכם הוא החל מ- 4,000 ₪ ועד 7,000 ₪ לכל היותר. המחירים תלויים רבות בקונה הרכבים, באמינות שלו מול לקוחותיו, וכמובן בסחורה האמיתית – הרכב שלכם. המחיר עשוי להשתנות משמעותית מרכב של 2017, לעומת רכב של 2003. אלה המחירים המעודכנים לשנת 2021, הם משוערים בלבד, ויכולים להשתנות בכל עת.

למה למכור את הרכב הישן שלכם דווקא לגרר עוזר?

גרר עוזר נותן מענה מדויק, מקצועי, ואיכותי, לכל המעוניינים למכור את הרכב הישן שלהם ולקבל תגמול כספי, ראוי, והוגן. גרר עוזר קיימת יותר מ- 25 שנה, ומספקת קניית רכבים לפירוק, גרר, והובלה. אם הרכב שלכם ממש ישן, מלא בבעיות, הגיע הזמן למכור אותו, לקבל החזר כספי עבורו, ולרכוש רכב חדש או יד 2. גרר עוזר מתחייבת לספק את השירות הטוב ביותר, תוך הקדשה על פרטיות וסודיות, ועם מקצועיות רבה. החברים בגרר עוזר יבטיחו לכם את המחיר הטוב ביותר עבור הרכב שלכם, את המחיר הראוי ביותר, תחת תנאים טובים ונוחים. למתעניינים ולרציניים, זו יכולה להיות עסקה מצוינת.

לפרטים נוספים, להתייעצות ומכירה, התקשרו עוד היום – 053-231-3167.
לצידכם תמיד, צוות גרר עוזר.

חשוב לדעת

לפני שאתם מוכרים את הרכב שלכם לפירוק אתם צריכים לבטל את רישום הרכב שלכם אתם צריכים לעשות זאת לפני מכירת הרכב לפירוק. למדריך לביטול רישום רכב. ולאחר כך שתמכרו את הרכב אתם אמורים לקבל מהקונה את הסכם מכירת רכב ולאחר מכך הוא אמור לגזור את לוחיות הרישוי שלא ישמשו בהם לרע.

איך נקבע המחיר לפירוק רכבים – כמה אתם מרוויחים

תוכן עניינים

צרו איתנו קשר

המלצות

רמי כהן
קרא עוד
מגיע בזמן ,אדיב, מקצוען, והעיקר תמחור הוגן וזאת לא הפעם הראשונה שלי, אין ספק אנחת רווחה.. מומלץ בחום
עופר קרמונה
קרא עוד
אבי בחור מקסים ומקצועי, אמין ושירותי באופן נדיר! אין עוד הרבה אנשים שיודעים גם לתת שירות וגם ערך מוסף
אבירם קאו
קרא עוד
שירות פגז !! , היחיד שדבר לעניין , שקבע איתי הגיע בזמן !! שלם מזומן ובמקום ,תודה רבה לך!!!
הקודם
הבא
דילוג לתוכן