ייעוץ חינם:
050-351-1779

בחירת קונה רכבים ע”פ המלצות – כמה זה חשוב?

קונה רכבים הוא בעל מקצוע נפוץ ורלוונטי מתמיד. כשמו, הוא עוסק ברכישת רכבים: הן רכישתם (ולעיתים גרירתם) של רכבים ישנים, אשר אינם יכולים להמשיך לתפקד ולנסוע על הכביש – והן ברכבים חדשים, אשר נרכשים על ידם בדגמים השונים. בהתאם, מדובר אכן בבעל מקצוע חשוב – ונרצה שיהיה מדובר באחד אמין. אם כך, מהי החשיבות של בחירת קונה הרכב על פי ההמלצות? איך ניתן לברור בין ההמלצות? כל התשובות.

בחירת קונה רכב ע”פ המלצות – מה החשיבות?

לבחירת קונה רכב על פי המלצות חשיבות עליונה. לא רבים מבינים זאת, ולכן נפרט עבורכם כיצד סינון קוני רכב לפי “אמינות” המלצותיהם יכול לתת לנו המון:

 • מחיר – היבט כספי: ההיבט הראשון והחשוב ביותר אולי, הוא המחיר. במידה ונלך על פי המלצות אמינות (לפי ההיבטים שנסביר בהמשך), נוכל למצוא קונה רכבים מצוין. קונה רכבים שכזה יוכל לתת לנו את הערכת המחיר ההגונה וה־”מפרגנת” ביותר עבורנו. ולהפך, אם נבחר בקונה רכבים שיציע לנו עסקה שהיא למעשה “חתול בשק” ומסווה את הערך האמיתי של הרכב שלנו – נצטער שלא פעלנו וחיפשנו המלצות. משמע, לבחירת קונה רכב נכונה על פי המלצות ישנה גם השפעה כלכלית ברורה.

 • שירות – היבט אישי: מכירה של רכב, ישן או חדש, היא תהליך. במהלך התהליך הזה, נרצה להרגיש שיש לנו פרטנר בצד השני, מישהו שאפשר לסמוך עליו לאורך התהליך. אם לא נדאג להמלצות טובות, לא נוכל לנהל את כל העניין נכונה. לכן, חשוב שנבחר קונה רכב נכון – אחרת, נוכל למצוא את עצמנו עם בעל מקצוע לא נעים, לא “שירותי” ורק נאבד עניין מכל ההליך של המכירה שעשוי להיות מתיש במילא.

 • בירוקרטיה – היבט חוקי: תהליך של מכירת רכב כולל חתימה על חוזה, הורדת הרכב מהכביש (ביטולו אם מדובר ברכב לפירוק), ועוד ועוד ועוד בירוקרטיה. אם נעבוד עם קונה רכבים שהוא “חאפר”, לא נוכל לסמוך עליו שידאג לכל הדברים האלו. חשוב לבחור קונה רכבים מומלץ, עם ניסיון, שיידע לטפל עבורנו בכל ה־”כאב ראש”. אחרת, אנו עלולים להיות חשופים לקנסות (למשל, אם הרכב לא בוטל) או חמור לכך לענישה פלילית. עלינו לדאוג לכך מראש.

ועוד! שלושת הפרמטרים הללו הם הפרמטרים העיקריים בחשיבות קונה רכבים על פי המלצות.

איך בוחרים קונה רכבים לפי המלצות – כל הטיפים

לאחר שדיברנו על היתרונות בבחירת קונה רכב על פי המלצות, הגיע הזמן לעסוק כעת ב־”איך”: איך מממשים את כל הסיפור ובוחרים לנו את קונה הרכבים הטוב ביותר. ניגש לפרקטיקה:

 • כמות המלצות – נחפש קונה רכב עם כמה שיותר המלצות. כמות המלצות גבוהה יותר, לרוב, מעידה על אדם מנוסה יותר שבא במגע עם יותר לקוחות. יותר לקוחות, על פי רוב, מעניקים לאדם ניסיון רב יותר שיאפשר לו לתת לנו את הטוב ביותר. שימו לב: נסייג סעיף זה בפסקה הבאה.

 • המלצות אמיתיות – יכולות להיות עשרות המלצות מפוברקות, וחשוב לשים לכך לב. אם אנו שמים לב להמלצות מפוברקות – התרחקו מאותו קונה רכבים כמו מאש. למשל, אם ההמלצות מפורסמות בפייסבוק, נוכל לבדוק אם הפרופילים שנתנו את הביקורות הם אכן שייכים לאנשים אמיתיים – בעלי תמונה, תגובות על פוסטים שונים, מידע נוסף ולא נוצרו רק לשם “המצאת” ביקורת. זה קריטי.

 • תוכן ההמלצות – בדקו האם בהמלצות יש צדדים חיוביים ושליליים. בררו, אם למשל בכמה המלצות חוזרות הערות על בעיות קטנות בשירות החוקי (טיפול בבירוקרטיה למשל) – ייתכן שמדובר כאן בבעיה שיטתית. לכן, חשוב שנוכל לבדוק את הדברים האלו מראש.

 • אל תפחדו לשאול – אם אתם תוהים לגבי טיב ההמלצות, והייתם רוצים לברר יותר – אתם מוזמנים לפנות בפייסבוק, או בכל פלטפורמה חברתית בה התפרסמה המלצה את הממליץ. אם לא תשאלו, ייתכן שתתחרטו על כך. לכן, השתמשו בכלי זה העומד בפניכם על מנת לדלות כל מידע שניתן.

 

 • היעזרו בחברים – האנשים האמינים ביותר הם לרוב האנשים הקרובים אלינו. נעדיף תמיד את הביקורת שלהם על פני אלו שאינם מוכרים לנו. לכן, אם אתם מכירים חבר או קרוב משפחה שהתעסקו עם קונה רכבים – תוכלו לבקש מהם את המלצתם. אם היא מתאימה לכם, תוכלו להסתמך עליה ולמצוא בעל מקצוע מצוין. זוהי ההמלצה הטובה ביותר.

 • מהירות הזמנה – שימו לב לציונים לגבי מהירות בהמלצות. אם מדובר על מהירות טיפול מהירה, נוכל לסמוך על בעל המקצוע. ולהפך, במיוחד בעסקאות שדחופות לנו בשוק לחוץ כמו שוק הרכב – אין לנו זמן להתמהמה.

  הכירו את גרר עוזר

  לאחר שהצגנו בפניכם את החשיבות של ההמלצות בבחירת קונה רכבים, והדיון באופן בחירת וסינון ההמלצות השונה – הגיע הזמן שניגש אל הצגת היתרונות השונים שלכם בפנינו. נכון, לא נוכל לדבר על מתחרנו אלא רק על עצמנו, אך נשמח להציג בפניכם את הנקודות שהופכות את “גרר עוזר” לעסק רלוונטי גם לכם:

  • מקצועיות – אנו מספקים ללקוחותינו את הטוב ביותר, במקצועיות ובשירות רספונסיבי ומהיר. מבחינה בירוקרטית, נוכל לסייע לכם ככל שיידרש ובהתאם לפניותיכם.

  • זמינות – אנו סוגרים את העסקאות במהירות וביעילות, כך שאם העסקה שלכם דחופה – תוכלו לסמוך עלינו שהיא תיסגר במסגרת הזמן המינימלית.

  • אמינות – לאורך שנות קיומנו, שירתנו עשרות לקוחות ויותר. הם יוכלו להעיד בהמלצות רבות על אמינותנו ואיכות השירות.

  • ניסיון – השנים הארוכות שלנו בתחום אפשרו לנו להכיר את דגמי הרכבים השונים, האנשים השונים והחוקים השונים הנוגעים לעניין הרכב. “אין חכם כבעל הניסיון”.

  • תשלום במזומן – במידה ותעדיפו תשלום במזומן, נוכל לספק לכם זאת – בעסקאות כאלו נלך לקראתכם. בנוסף, אם תרצו תשלום בכל אמצעי תשלום אחר – נוכל לתת לכם זאת בכל האמצעים המקובלים (ביט, העברה בנקאית וכו').

  כעת, כל המידע ברשותכם, הבחירה בידיים שלכם. בכל שאלה או פנייה, גרר עוזר עומדים לרשותכם.

בחירת קונה רכבים ע”פ המלצות – כמה זה חשוב?

תוכן עניינים

צרו איתנו קשר

המלצות

רמי כהן
קרא עוד
מגיע בזמן ,אדיב, מקצוען, והעיקר תמחור הוגן וזאת לא הפעם הראשונה שלי, אין ספק אנחת רווחה.. מומלץ בחום
עופר קרמונה
קרא עוד
אבי בחור מקסים ומקצועי, אמין ושירותי באופן נדיר! אין עוד הרבה אנשים שיודעים גם לתת שירות וגם ערך מוסף
אבירם קאו
קרא עוד
שירות פגז !! , היחיד שדבר לעניין , שקבע איתי הגיע בזמן !! שלם מזומן ובמקום ,תודה רבה לך!!!
הקודם
הבא
דילוג לתוכן