ייעוץ חינם:
053-231-3167

מדריך ביטול רישום רכב

ביטול רישום רכב במשרד הרישוי

כאן תוכלו לקבל מידע רחב על איך כל התהליך זה עובד כדי שתוכלו למכור את הרכב שלכם לפירוק או לעשות שימוש אחר לאוטו.

אז מה זה בעצם ביטול רישום רכב

תהליך ביטול רישום רכב הוא תהליך חובה לכל מי שרוצה למכור את הרכב לפירוק. תהליך ביטול רישום רכב הוא בעצם תהליך של ביטול השם שלכם על הרכב כך שאם לרכב שלכם יקרה משהו כמו תאונה אז לא יוכל  אליכם אחריות כלשהי. התנאים לבקשת בקשת ביטול רישום רכב היא שלא ניתן להוריד רכב שיש עליו עיקול, חוב או כל מגבל אחרת. עליכם להסיר את המגבלה טרם הגשת הבקשה.

אז מה התנאים לבקשת ביטול רישום רכב

התנאים לבקשת לביטול רישום הרכב הם 4 תנאים.1)תעודת זהות של בעל הרכב. 2)רישיון הרכב, אם הוא עדיין תקף. 3) צילום המחאה בה רשומים פרטי חשבון הבנק של בעל הרכב הרשום והמסמך של ניהול החשבון. 4) אם בעל הרכב אינו יכול להגיע, באפשרותכם לשלוח למשרד הרישוי מיופה כוח בשמו עם טופס ייפוי כוח של אדם פרטי מלא וחתום או ייפוי הכתוב באופן חופשי, יחד עם תעודת זהות מקורית של בעל הרכב הרשום ושל מיופה הכוח.

הערות חשובות

הרכב שרישומו בוטל- רשיונו לא יחודש.  על בעל הרכב להסיר את לוחיות הרכב ולדאוג להשמדתן חשוב מאוד!!!!!. החל מהרגע בו רישיון הרכב הרכב מופקד במשרד הרישוי או כאשר הרכב מורד מהכביש לצמיתות והודעה על כך נמסרה במשרד הרישוי, מתבטלת אגרת תשלום הרכב באופן אוטומטי. העל הרכב יהיה זכאי להחזר כספי יחסי של אגרת הרישוי אותה שילם, במידה ורישיון הרכב תקף ל-30 ימים ומעלה.

הגשת הבקשה לביטול רישום רכב

עליכם למלא טופס הבקשה לביטול רישום הרכב, על כל פרטיו להדפיסו וצרך אליו את המסמכים הנדרשים. *חובה להגיע למשרד הרישוי עם מסמכים הנדרשים ,ולהזדהות על ידי תעודת זהות של בעל הרכב.

לטופס ביטול רישום רכב

אחרי שביטלתם את הרכב במשרד הרישוי אתם ודאי רוצים למכור תרכב

אתם מוזמנים להתקשר אלינו גרר עוזר אנחנו קונים רכבים לפירוק כבר מעל 25 שנה. גרר עוזר קונה רכבים לפירוק  במזומן ובמקום ועובד בכל אזורי הארץ. אז למה אתם מחכים אתם מוזמנים למכור את הרכב שלכם עוד היום. 

החזרת רכב שרישומו בוטל לכשירות

אם אתם רוצים להחזיר את רישיון הרכב לכשירות לאחר ביטול רישום הרכב, עליכם להגיש למשרד הרישוי תצהיר חתום על ידי עורך די, בו מופיע כי הרכב תקין ושלם. יש להגיש את התצהיר תוך חודש מיום ביטול רישום הרכב. אם תצהיר יוגש לאחר יותר מחודש ימים מיום ביטול רישום הרכב, עליכם לגשת לביצוע בדיקה במוסך מורשה. המוסך יצייד את בעל הרכב באישור על תקינות הרכב 

טופס ביטול רישום רכב

תוכן עניינים

צרו איתנו קשר

המלצות

רמי כהן
קרא עוד
מגיע בזמן ,אדיב, מקצוען, והעיקר תמחור הוגן וזאת לא הפעם הראשונה שלי, אין ספק אנחת רווחה.. מומלץ בחום
עופר קרמונה
קרא עוד
אבי בחור מקסים ומקצועי, אמין ושירותי באופן נדיר! אין עוד הרבה אנשים שיודעים גם לתת שירות וגם ערך מוסף
אבירם קאו
קרא עוד
שירות פגז !! , היחיד שדבר לעניין , שקבע איתי הגיע בזמן !! שלם מזומן ובמקום ,תודה רבה לך!!!
הקודם
הבא