ייעוץ חינם:
053-231-3167

גנבו לכם את הרכב? ככה תמצאו אותו!

בישראל, אחוזי הפשיעה והגנבות הינם הגבוהים ביותר בעולם. בארצנו היפה, בשנת 2022, קיימת עלייה דרסטית של 140% בגניבת כלי רכב לעומת השנה הקודמת, שנת 2021. כיום, בשנת 2022, כמות הגניבות עדיין עולה, כמות גניבות הרכבים עדיין נמצאת במדד גבוה. הידעתם? רכב ממוצע שנגנב בישראל שווה לפחות כ־50,000₪. אז מה הפתרון? לפנות אל חברת הביטוח או למצוא אותו לבד.

מה עומד מאחורי גניבות הרכבים בישראל?

מאחורי הגניבות הרבות בישראל עומדות כנופיות וגנבים שכל מטרתם היא לגנוב רכוש יקר ערך. החל מרכבים פרטיים, מחשבים, תכשיטים, כלי רכב ממונעים, וכל דבר ששווה ערך בשוק השחור. ברוב המקרים, הגניבות מבוצעות בישראל ובתוך זמן קצר עוברות לשטחים, למקומות הסגורים שאליהם אף איש או ארגון לא ייכנס. ומהצד השני, חלק מהגניבות מבוצעות גם על ידי יהודיים. המטרה שעומדת מאחורי גניבות הרכבים בישראל היא די פשוטה – להרוויח כסף ולהתקיים.

יש כאלה שיגנבו את כל הרכב וימכרו אותו בשטחים, ויש כאלה שיגנבו רק חלקים ספציפיים: כדוגמא, ממיר קטליטי אשר שווה הרבה מאוד כסף. דבר נוסף עומד מאחורי הגניבות בישראל, בעיקר, מהצד של ערבי ישראל – לעשות נזק לכיס ולרכוש של העם היהודי. בקיצור, הנזקים לא נעימים, המצב הופך להיות בלתי אפשרי, והכספים ממשיכים להתבזבז. אז מה ניתן לעשות? מהם הפתרונות הייעודים בנושא? אחד מהם, הינו, פנייה אל חברת הביטוח. והפתרון השני, הינו, להחזיר את הרכבים האבודים. אז איך בדיוק מוצאים את הרכבים האבודים? על ידי מספר פתרונות יעילים.

*במרבית מהמקרים, הרכבים נגנבים ומובאים לטירה, טייבה, קלקיליה, ואפילו לשכם.

מהם הפתרונות הייעודים להחזרת הרכב האבוד?

שימו לב: הפתרונות הייעודים להחזרת רכבים שנגנבו צריכים להתבצע לפני מועד הגניבה. הפתרונות יתרמו בהחזרת הרכב האבוד, על ידי סכום כסף מינימלי, או על ידי זימון כוחות המשטרה. שימו לב: הצעדים הראשונים לאחר גניבת הרכב, הינם, הוצאת דוח תלונה ודיווח לרשויות החוק, וכמובן, דיווח לחברת הביטוח אודות הגנבה שהתבצעה. אם ברצונכם להשיב את הרכב האבוד, תצטרכו להיות מהירים מאוד, הזמן מתקתק והוא ממש לא לטובתכם. אז מהם הפתרונות:

  1. התקנת מערכת איתוראן ברכב – חברת איתוראן הינה חברה המתמחה באיתור רכבים ואיתור כלי רכב ממונעים, לדוגמא: קורקינט או אופניים חשמליות. התקנת המערכת מבוצעת על ידי צוות איתוראן ובזמן אמת עוזרת באיתור וחילוץ הרכבים בשטח.
  2. רכיב איתור חכם – הפתרון הזול והמוביל ביותר, הינו, רכיב איתור חכם. אנו מדברים על רכיב איתור חכם המשתמש ביכולת המערכת של אפל או ביכולות GPS ומיפוי. ישנם שני פתרונות מובילים בתחום זה: הראשון, ה־Air Tag של Apple, והשני, ה־Galaxy Smart Tag של סמסונג. שני מוצרים אלה הוכחו כיעילים ויספקו איתור חכם של כלי הרכב או כלי הרכב הממונע. מבדיקה, שני המוצרים מאוד מדויקים ועוזרים בזמן אמת. רכיב האיתור מאוד קטן ולכן מאוד קשה למצוא אותו, זאת בתנאי שמיקמתם את רכיב האיתור בצורה קשה לגילוי.

אלה הם שני הפתרונות הייעודים שיעזרו לכם להחזיר את הרכב האבוד. אם זאת, מדובר בעסקה מאוד מסוכנת ופחות כדאית. ומהצד השני, שני הרכיבים יספקו שקט נפשי לבעלי הרכב. שימו לב: אם ברשותכם ביטוח מקיף, דיווח הגניבה לחברת הביטוח תזכה אתכם בפיצוי כספי מלא על הרכב. בנוסף, חברת הביטוח רשאית גם להחזיר את הרכב הגנוב בכל האמצעים העומדים לרשותה.

לסיכום כולל – מה למדנו?

במאמר זה, למדנו מה עומד מאחורי גנבת הרכבים בישראל, היסטוריה ומספרים אמיתיים, וכמובן דרכים ופתרונות להתמודד עם החזרת הרכב האבוד. פתרונות אלה יעזרו לכם גם בשקט הנפשי, וגם, בחיים היומיומיים. רכיב האיתור החכם יעזור לכם למצוא מפתחות, ארנקים, ודברים מאוד חשובים. ומהצד השני, מערכת האיתוראן החכמה מכילה צוות איתור וחילוץ של הרכב, הפתרון המושלם. אנו מקווים שלעולם לא תזדקקו להשתמש באחד מהפתרונות, שהגנבים יחלפו וידלגו מעל הרכב שלכם.

חברת גרר עוזר עומדת לרשותכם בכל עת, בכל הקשור לקניית רכבים לפירוק.

גנבו לכם את הרכב? ככה תמצאו אותו!

תוכן עניינים

צרו איתנו קשר

המלצות

רמי כהן
קרא עוד
מגיע בזמן ,אדיב, מקצוען, והעיקר תמחור הוגן וזאת לא הפעם הראשונה שלי, אין ספק אנחת רווחה.. מומלץ בחום
עופר קרמונה
קרא עוד
אבי בחור מקסים ומקצועי, אמין ושירותי באופן נדיר! אין עוד הרבה אנשים שיודעים גם לתת שירות וגם ערך מוסף
אבירם קאו
קרא עוד
שירות פגז !! , היחיד שדבר לעניין , שקבע איתי הגיע בזמן !! שלם מזומן ובמקום ,תודה רבה לך!!!
הקודם
הבא
דילוג לתוכן