ייעוץ חינם:
050-351-1779

אז מה זה בעצם רכבים לפירוק

רכבים לפירוק

כאן תוכלו לדעת מה זה רכבים לפירוק. במאמר זה תוכלו לקבל יותר מידע על רכבים לפירוק גם אם אתם רוצים למכור את הרכב שלכם אתם  מוזמנים להתקשר אלינו ותקבלו הצעת מחיר מהירה ותוכלו למכור את הרכב שלכם עוד היום. כדי לקבלת עוד אינפורמציה אתם מוזמנים להתקשר אלינו.

אז מה זה בעצם רכבים לפירוק

רכבים לפירוק זה תהליך שאנחנו קונים את הרכב אנחנו לוקחים אותו למגרש מכוניות ואחרי זה מפרקים את החלקים הטובים של הרכב ומזה באה המילה פירוק. תהליך זה לא רק יקל אליכם רבות הוא גם יתרום מאוד לסביבה מכיוון שאנחנו ממחזרים את החלקים.

מה צריך לעשות לפני מכירת רכב לפירוק

דבר ראשון שעליך לעשות זה לבטל את הרכב שלך במשרד הרישוי שימו לב אתם חייבים לבטל את הרכב במשרד הרישוי כדי למכור את הרכב. ואחרי שאתם מבטלים את הרכב שלכם במשרד הרישוי אליכם לבדוק בקפידה ממי שאתם מוכרים לו את הרכב שהוא נותן לכם טופס הסכם מכירה אם לא ממולץ בחום לא למכור לאותו אדם. לאחר כך שאתם מוכרים את הרכב שימו לב שאתם לוקחים את לוחית הרישוי או גוזרים אותם בבקשה אל תזרקו אתם לפח, שלא ישמשו בלוחיות רישוי שלכם לרע. למדריך ביטול רישום רכב לחץ כאן. לטופס ביטול רישום רכב לחץ כאן

למה כדאי למכור את הרכב לפירוק

כודם כל שאתם מוכרים רכב לפירוק אתם מוכרים את הרכב תוך יממה בלי שום התעסקות וצרות עם הרכב וגם אתם מקבלים כסף מזומן ובמקום. אם יש לכם רכב שהוא אחרי תאונה או רכב בלי טסט או סתם דגם שקשה למכור אותו אנחנו יודעים כמה קשה למכור סוגי רכבים אלו לכן אתם מוזמנים לפנות לגרר עוזר שהוא קונה רכבים לפירוק הוא יקנה את הרכב שלכם במזומן ובמקום ולא תצרכו להתעסק אם הרכב יותר מידי אתם רק צריכים לבטל את הרכב ושנקנה את הרכב שלכם אתם תקבלו טופס מכירת רכב ואנחנו ממליצים לכם לגזור את לוחית הרישוי לאחר מכירת הרכב שלא ישתמשו בלוחית רישוי שלכם לרע.

למה כדאי למכור לגרר עוזר את הרכב לפירוק

אתם מוזמנים להתקשר אלינו ולקבל הצעת מחיר מהירה והכי הוגנת בשוק, אנחנו קונים את הרכב במזומן ובמקום בלי שום משחקים. גרר עוזר קונה רכבים לפירוק כבר מעל 25 שנה אצלנו אמינות ומקצועיות היא מעל הכול אנחנו תמיד דואגים שאתם תמכרו את הרכב שלכם בצורה הכי נוחה ושלא תתעסקו יותר מדי עם הרכב, אנחנו עובדים בכל אזור הארץ מהצפון עד לדרום ואנחנו באים עד לבית הלקוח לגרור את הרכב. אצל גרר עוזר תוכלו למכור את הרכב שלכם תוך יום בלי שום כאבי ראש בלתמחר את האוטו, אנחנו נהפוך את הליך מכירת רכב לפירוק ליותר פשוט ונוח.

יש לי רכב למכור אבל אין לו טסט אני עדיין יכול למכור אותו?

גרר עוזר קונה כל סוגי הרכב לפירוק וגם קונה רכב בכל מצב נתון רכב בלי טסט, רכב אחרי תאונה, רכב מושבת, רכב לגריטה ורכב ישן. חשוב לנו להדגיש שאם הרכב במצב יותר טוב ככה המחיר יהיה יותר טוב אבל אם הרכב לא במצב טוב זה לא אומר שהרכב לא שווה כלום מכיוון שיש דגמים שהולכים יותר מרכב שבמצב טוב!!!. לכן אנחנו ממליצים לכם להתקשר אלינו ואנחנו ניתן לכם הצעת מחיר כך שתוכלו לדעת כמה הרכב שלכם שווה פחות או יותר.

האם עדיין יש גריטת רכב

הרעיון של גריטת רכבים הוא למנוע תאונות קטלניות מכיוון שרכבים ישנים הם רכבים עם מיגון לא טוב וגם רכבים ישנים מזהמים יותר את הסביבה לכן מדינת ישראל עשתה בעבר תוכנית גריטת רכב. התוכנית הייתה שכל מי שהיה לו רכב ישן מעל גיל 13 שנה היה מקבל כסף בתמורה שהוא היה מוריד את הרכב מהכביש. לצערנו כיום תהליך גריטת רכב לא קיים לצערנו לכן אתם מוזמנים למכור רכב לפירוק שפועל פחות או יותר על אותו עיקרון.

צור קשר

0503511779

מוזמנים גם לחייג אלינו ולקבל הצעת מחיר מהירה

קונה רכבים לפירוק

תוכן עניינים

צרו איתנו קשר

המלצות

רמי כהן
קרא עוד
מגיע בזמן ,אדיב, מקצוען, והעיקר תמחור הוגן וזאת לא הפעם הראשונה שלי, אין ספק אנחת רווחה.. מומלץ בחום
עופר קרמונה
קרא עוד
אבי בחור מקסים ומקצועי, אמין ושירותי באופן נדיר! אין עוד הרבה אנשים שיודעים גם לתת שירות וגם ערך מוסף
אבירם קאו
קרא עוד
שירות פגז !! , היחיד שדבר לעניין , שקבע איתי הגיע בזמן !! שלם מזומן ובמקום ,תודה רבה לך!!!
הקודם
הבא
דילוג לתוכן