ייעוץ חינם:
053-231-3167

קונה רכבים משועבדים לפירוק

שירות חדש מבית גרר עוזר – קניית רכבים משועבדים! מהיום זה אפשרי, כדאי, ומשתלם לכל אחד. קניית רכבים משועבדים הינם שירות חדש שחברת גרר עוזר מספקת לציבור הרחב, זה ישתלם לכם. גרר עוזר מתמחה בקניית רכבים לפירוק מהצרכנים, בקניית רכבים המיועדים לנסיעה, ובשירותי גרר. כלל השירותים במקום אחד, תחת קורת גג אחת, הכירו את חברת גרר עוזר, הפרטנר החדש שלכם. במאמר זה, חברתנו מספרת מה הם רכבים משועבדים, למה כדאי למכור אותם, וכמה תוכלו להרוויח.

מה הם רכבים משועבדים – מה זה אומר?

רכבים משועבדים הינם רכבים שבבעלות צד שלישי כתוצאה מחוב, התחייבות, או הלוואה בנקאית. כפי שזה נשמע, רכב משועבד הינו רכב אשר משועבד לגורם זר – כתוצאה מהלוואה או התחייבות. בכל זמן נתון, הגוף שאליו ניתנה הזכאות לשעבוד יכול לבקש בעלות מלאה על הרכב המקורי, חיובי. ברוב המקרים, שעבוד הרכב נגזר כתוצאה מהלוואה קיימת שלא שולמה במלואה או עכב התחייבות. לדוגמא: אם לקחתם הלוואה של 100,000₪ למשך 3 שנים, אי עמידה בתשלומים יגרמו לתוצאה זו.

רכבים משועבדים הינם רכבים אשר נמצאים בבעלות של אדם אחר, גוף ממשלתי או פרטי, ועוד. אותם הגופים יכולים לתבוע את הזכאות בכל זמן נתון, לפיכך, בעלות הרכב תמיד נמצאת בסיכון. אלה הם ההגדרות אודות רכבים משועבדים. אם זאת, ניתן למכור את הרכב אל קונה רכבים לפירוק. ללא ספק, מכירת רכבים משועבדים לפירוק היא האופציה היחידה עבורכם. מהרו למכור בהקדם. אין כל הצדקה להחזיק רכב משועבד שנתון לחסדיו של הבנק או גורם זר אחר, כדאי להיפתר מיד.

למה כדאי למכור רכבים משועבדים לפירוק?

רישיון הרכב הפרטי מספק לנו את התשובה הטובה מכל – האם הרכב משועבד או ייתכן שלא. על גבי הרישיון הפרטי ניתן לראות הערות נוספות אודות רישוי וסטטוס הרכב – עיקולים, שיעבוד, ועוד. ברוב המקרים, שעבוד הרכב מתבצע כאשר קיים חוב לבנק, לרשויות האשראי, או למקור פיננסי. וכעת, לשאלה הגדולה מכולן – למה בעצם כדאי למכור רכבים משועבדים? הנה כמה סיבות טובות:

  1. פתרון מחייב להחזרת התחייבויות (חובות או הלוואות) – שעבוד הרכב מתרחש כאשר קיים חוב בנקאי. במטרה להחזיר את הבעלות המקורית נדרש להחזיר את החוב במלואו. לפיכך, מכירת הרכב לפירוק או לגורמים פרטיים מחייבת. ללא ספק, מדובר בפתרון נדרש לשם החזרת חובות בנקאיים ותשלומים חריגים.

  2. אין ברירה אחרת ברשותכם (זוהי האופציה האחרונה) – כאשר הרכב נמצא בסטטוס ״שעבוד״ אין ברירה אחרת. במילים אחרות, אין הרבה מה לעשות אתו, מכירתו לאדם פרטי או לקונה רכבים מחייבת. מלבד זאת, מכירתו בצורה רשמית תעזור לכם לקום על ״הרגליים״ ולהסתדר כלכלית. מכירתו יכולה לעזור לנו להחזיר את ההתחייבויות לבנק, הלוואות, ועמידה בתשלומים.

שעבוד הרכב מתרחש כאשר קיים חוב בנקאי, כאשר הבנק לא סומך עלינו ודורש ״ביטוח״ מסוים. אלה הם שני הסיבות למכירת רכבים משועבדים, במיוחד אם קיים חובות והתחייבויות גדולות מאוד. אבל האם בעצם ניתן למכור רכבים משועבדים לפירוק? התשובה היא, כן! ללא צל של ספק בכך. מעוניינים לקבל הסבר נוסף על התהליך? התייעצו עם הצוות המקצועי של גרר עוזר, צרו קשר.

כמה ניתן להרוויח על רכבים משועבדים – המחירים המשוערים

המחירים המשוערים עבור רכבים משועבדים הם בדיוק כמו רכבים ישנים לפירוק, ללא ספק בכך. המחירים תלויים ברמת הסיכון הנוכחית, באבחון הרכב ומצב החלקים, וכמובן במידת היושן הקיימת. בסופו של דבר, המחירים ינועו בין 500-2,000₪ עבור רכבים ישנים. לעומת זאת, אם מדובר ברכבים משועבדים אשר חדשים יותר, ניתן להרוויח בין 1,500-5,000₪. אם זאת, נושא זה מאוד נדיר בתחום.

באפשרותכם שני אופציות לבחירה – מכירת הרכב בשוק הפרטי או מכירת הרכב לקונה רכבים. האופציה הראשונה היא לא אנושית, מדובר באופציה שמסכנת את האדם הפרטי, הצרכן מהמניין. אם זאת, האופציה השנייה עדיפה, ללא סיכונים משמעותיים. מכירת הרכב לפירוק די מתבקשת.

מעוניינים למכור רכב משועבד לפירוק? מהיום זה אפשרי! גרר עוזר תומכת בכל סוגי הרכבים בארץ – רכבים משועבדים, רכבים מעוקלים, וכל רכב שנמצא אצלכם. גרר עוזר כאן לצדכם, גם כשקשה. לפרטים נוספים ולקבלת הצעת מחיר אודות הרכב שלכם התקשרו עוד היום – 053-231-3167.

קונה רכבים משועבדים

תוכן עניינים

צרו איתנו קשר

המלצות

רמי כהן
קרא עוד
מגיע בזמן ,אדיב, מקצוען, והעיקר תמחור הוגן וזאת לא הפעם הראשונה שלי, אין ספק אנחת רווחה.. מומלץ בחום
עופר קרמונה
קרא עוד
אבי בחור מקסים ומקצועי, אמין ושירותי באופן נדיר! אין עוד הרבה אנשים שיודעים גם לתת שירות וגם ערך מוסף
אבירם קאו
קרא עוד
שירות פגז !! , היחיד שדבר לעניין , שקבע איתי הגיע בזמן !! שלם מזומן ובמקום ,תודה רבה לך!!!
הקודם
הבא
דילוג לתוכן