ייעוץ חינם:
053-231-3167

השבחת רכב לפני מכירה – מה זה אומר?

שירות השבחת רכבים מגדילה את סיכויי המכירה למכירת הרכב לצד השני, לצרכן, או ללקוח. השבחת הרכב מאפשרת למשתמש מיצוי כל הפוטנציאל הטמון ברכב, בתרחיש הנוכחי והעכשווי. ללא ספק, שירות זה כדאי מאוד במיוחד אם מדובר על רכב מוזנח המיועד למכירה קרובה מאוד. שירות זה מאפשר לצרכני הרכבים להציל עסקאות שייתכן שיאבדו בעקבות מצב הרכב הנוכחי. בדף זה, נרחיב אודות שירות השבחת רכבים יד שניה, יתרונותיו למשתמש, והיכן עושים זאת.

השבחת רכב לפני מכירה – מה זה בכלל?

השבחת רכב לפני מכירה הינו שירות המעניק חידוש והשבחת רכבים המיועדים למכירה מתוכננת. במילים אחרות, לאחר השבחת הרכב, לאחר שימוש בשירות, הסיכויים שלכם יגדלו משמעותית. במרבית מהמקרים, מרבית מהצרכנים פונים לשירות כאשר הרכב במצב לא כל כך טוב. זאת אומרת, הרכב יפגע בסיכויים למכירתו בהקדם. השירות בא לענות על צורך מאוד חשוב – חידוש והברקה. 

השבחת רכבים יד שנייה כוללים מספר דברים: הסתרה של שריטות ופגמים ויזואליים, שיפור המראה הכללי של הרכב והחזרת ״הניצוץ״, ניקוי יסודי עד לרמה מקסימלית, תיקון פגמים קוסמטיים, וכמובן תהליכים מכניים אשר מסייעים להחזיר את גדולתו של הרכב למצב האופטימלי ביותר. במילים אחרות, השירות מנסה לייעל את ההשבחה עד לרמה המקסימלית ביותר, בהתאם למצב הנוכחי.

ללא צל של ספק, לפני מכירת הרכב ללקוח הפוטנציאלי, השבחת הרכב תהיה בחירה מצוינת. הכירו את המושג הבא והחדש – דיטיילינג. לאחר שימוש בשירות, הרכב לא יהיה אותו הדבר, במובן החיובי. דיטיילינג מאפשר חידוש של הרכב לפרטים הקטנים ביותר, ברמה המקסימלית שתחפצו.

השבחת רכבים יד שנייה – למה זה כדאי ומהם היתרונות?

השבחת רכבים באה לענות על דרישה מאוד פשוטה – השבחת רכבים יד שניה בצורה מקסימלית. ברוב המקרים, כדאי לעשות זאת כאשר אתם עומדים בפני מכירה קרובה, כאשר הרכב במצב גרוע. אם זאת, כדאי לבחור את השירות על פי המלצות וביקורות חיוביות, וותק וניסיון, ותשוקה. לא כל מוסך או בעל מקצוע יכול לספק את התוצאה האידיאלית, בחרו במומחה ברמה הגבוהה ביותר.

אז למה כדאי להשתמש בשירות? מהם יתרונותיו הבלעדיים והחשובים? הנה כמה יתרונות:

  1. הגדלת סיכויי מכירת הרכב – אין הרבה פתרונות המאפשרים הגדלה של סיכויי המכירה. אם זאת, קיים פתרון אחד ואידיאלי – השבחת הרכב לפני המכירה. השבחת הרכב תאפשר לנו סיכויים גבוהים למכור את הרכב במחיר שרצינו. למעשה, הסיכויים יוגדלו ב־60% לפחות.
  2. פתרון אידיאלי ונבון ״להצלת״ העסקה – כבר בשיחת הטלפון הראשונה, נרגיש את הלקוח. במילים אחרות, נדע בהערכה משוערת כיצד להתכונן לפגישה המיועדת. אם תשימו לב, בשיחת הטלפון הראשונה, ניתן יהיה להרגיש האם הרכב ימצא חן בעיני הלקוח, כמה הוא פדן וקפדן לדברים הקטנים. השבחת רכבים תאפשר לנו פתרון אידיאלי להצלת העסקה.
  3. המתקת העסקה עד למקסימום – כאשר הרכב נראה טוב, ניתן לקבל תמורתו הרבה יותר. במילים אחרות, המתקת העסקה אפשרית לאחר שימוש בשירות השבחת רכבים מקצועית. ללא ספק, השבחת הרכב לפני המכירה תהיה הבחירה הטובה ביותר שתעשו, לכם, ולרכב.

אלה הם שלושת היתרונות הבולטים לשירות השבחת רכבים לפני מכירה, השבחה לרכבים יד שניה. ללא ספק, ישנם יתרונות נוספים, אלה הם 3 היתרונות הבולטים. השבחת רכבים הינה כדאית מאוד, כמעט מחייבת במקרים מסוימים, ותגדיל את הסיכויים למכירה בצורה דרסטית ומשמעותית מאוד.

השבחת רכבים יד2 – היכן ניתן לעשות את זה?

השבחת רכבים יד2 הינו שירות מבורך שיכול לסייע למרבית מהצרכנים. למעשה, 20% מהצרכנים המעוניינים למכור את הרכב הפרטי עושים שימוש בשירות זה, כבר מהיום. השירות מעניק יתרונות רבים, מספק תשואה רבה במכירה, וידו תמיד על העליונה. ועדיין, צצה לה שאלה מסתורית – היכן בדיוק ניתן לעשות את זה? הנה כמה דרכים לעשות זאת בצורה ציבורית:

  1. מוסכים פרטיים או מורשים – המוסכים הפרטיים מספקים מגוון רחב של שירותים, ביניהם, השבחה. מוסכים פרטיים או מורשים ישמחו לספק לכם את שירות השבחת הרכבים באופן מקצועי. השירות מוערך ביכולותיו של המוסך להגיע לתוצאה המרבית ביותר, בהתאם לסוג הרכב ולמצבו הנוכחי. בחירה במוסך פרטי תהיה זולה מאשר מוסכים מורשים.
  2. חברות ייעודיות – ישנם חברות ייעודיות המתמחות רק בזה, השבחה ואסתטיקה לרכבים. החברות הייעודיות מספקות את השירות במטרה להשביח את הרכב, להחזיר את המראה האבוד והכובש. חברות ייעודיות יהיו יקרות בהרבה מאשר מוסכים פרטיים או מורשים.

אלה הם שני המקומות שבהם תוכלו לעשות את ההשבחה ומתיחת הפנים הטובה ביותר לרכב. המחירים תלויים בהרבה פרמטרים, תנאים, וגורמים המשתנים בשטח. ברוב המוחלט של המקרים, המחירים עבור השבחת רכבים הינם החל מ־350₪ ויכולים להסתיים בתוצאה של 800₪ לכל היותר.

לא מצליחים למכור את הרכב? הנה הפתרון

למרות ההשבחה, ישנם צרכנים המספרים על מכירה כושלת, התנגדויות רבות, וחוסר התעניינות. לא מצליחים למכור את הרכב לצרכנים מן המניין? הכירו את הפתרון המושלם – קניית רכבים לפירוק. קניית רכבים לפירוק הינו שירות שלא נמדד בתוצאה או במראה, כל רכב ובכל מצב מיועד למכירה. ברוב המקרים, השירות מוצא על ידי קונה רכבים, מוסכים פרטיים, וסוחרים אישיים. חברתינו, גרר עוזר, מעניקה שירות של קניית רכבים לפירוק. השירות מוצא בפריסה ארצית, שירות אישי מובטח.

חברת גרר עוזר קונה את כל סוגי הרכבים, מציעה מחירים אטרקטיביים, ומעניקה שירותי גרר בחינם. גרר עוזר מתחייבת לספק שירות אישי, אדיב, והגון בכל מצב. מחפשים קונה רכבים לפירוק במרכז? בדרום? או אפילו בצפון הארץ? הגעתם למקום הנכון. לפרטים נוספים חייגו עכשיו – 053-231-3167.

השבחת רכב לפני מכירה – מה זה אומר?

תוכן עניינים

צרו איתנו קשר

המלצות

רמי כהן
קרא עוד
מגיע בזמן ,אדיב, מקצוען, והעיקר תמחור הוגן וזאת לא הפעם הראשונה שלי, אין ספק אנחת רווחה.. מומלץ בחום
עופר קרמונה
קרא עוד
אבי בחור מקסים ומקצועי, אמין ושירותי באופן נדיר! אין עוד הרבה אנשים שיודעים גם לתת שירות וגם ערך מוסף
אבירם קאו
קרא עוד
שירות פגז !! , היחיד שדבר לעניין , שקבע איתי הגיע בזמן !! שלם מזומן ובמקום ,תודה רבה לך!!!
הקודם
הבא
דילוג לתוכן