ייעוץ חינם:
050-351-1779

רכב ישן ולא מתפקד? גם מזה ניתן לעשות כסף

יש לכם רכב ישן ולא מתפקד? נמצא סתם בחנייה וצובר אבק? היו חכמים יותר – גם מזה ניתן לעשות כסף. מכירת הרכב לאדם המתמחה בפירוק רכבים יכולה להיות הזדמנות מצוינת להרוויח כסף מהרכב הישן שלכם. אם זאת, היו זהירים, ישנם המון מתחזים ובעלי מקצוע לא הגונים, בדקו כמה הרכב שלכם שווה, זו ההמלצה. במאמר זה, גרר עוזר מספרים על כל הדרכים למכירת הרכב הישן, כל מה שרציתם לדעת נמצא כאן.

רכב ישן ולא מתפקד – מה ניתן לעשות איתו?

במאה ה־21, בשנת 2021-2022, ניתן לעשות הרבה עם הרכב הישן, הרכב שעומד לבדו בחנייה וצובר אבק. בתחילה, עולות בראשכם שני אופציות אפשריות – מכירת הרכב לפירוק ו\או תרומתו למוסך או אדם אחר. אם זאת, קיימות אופציות נוספות שבהן נוכל להרוויח כסף מהרכב הישן והלא מתפקד, ללא ספק. אז מה ניתן לעשות עם הרכב הישן שלנו? לזרוק אותו סתם כך? ממש לא. הנה כמה אופציות נפוצות לבחירה:

  1. הצבתו בשטח פרטי כמקור לפרסומות – במקום למכור את הרכב בדרכים כאלה ואחרות, ברמה החודשית, ניתן לייצר ממנו עשרות ואף מאות שקלים. הצבתו בשטח פרטי ליד הכביש תניב פירות, תמשוך מפרסמים, ותסייע לשני הצדדים: בעל הרכב, והמפרסם הייעודי. בשנים האחרונות, הרבה מאוד תושבים עושים זאת בגאווה רבה, ניתן לראות זאת מעת לעת ליד כבישים עם שטח חקלאי. בנוסף, ניתן לייצר מודעה על הרכב לצרכים אישיים: מכירת שטחים חקלאיים, מכירת נכסים, ועוד.

  2. שמירתו לצרכי אספנות – אם יש ברשותכם רכב אספנות שקשה להשגה, מכירתו תהיה בזבוז. רכבים ישנים שלא מיוצרים מעל 50 שנה נחשבים כרכבי אספנות, רכבים שווים המון כסף – בהווה, או בעתיד הקרוב. שמירת הרכב לצרכי אספנות יכולה להיות צעד מעניין שתניב לכם פירות רבים. היו חכמים, שמרו אותו בתבונה, ועשו בו שימוש מועט ככל האפשר.

  3. מכירת הרכב לקונה רכבים – אם בידיכם רכב ישן שלא מתפקד מכירתו לקונה רכבים תהיה חכמה. קונה רכבים לפירוק ישמח לקחת את הרכב ולשלם סכום מכובד מאוד – מאות עד אלפי שקלים. מדובר בדרך הנפוצה ביותר להיפטרות מהירה מהרכב וקבלת כסף תמורתו. ללא ספק, אם בידכם רכב ישן ולא מתפקד, עצרו, מכרו אותו לפירוק או בחנו את האופציה היטב.

  4. מכירת חלקי חילוף מהרכב הישן – נכון מאוד, הרכב שברשותכם איננו תקין, מכל בחינה אפשרית. אם זאת, במרבית מהמקרים, חלק גדול מהחלקים המכניים עובדים כראוי. אם יש בידכם את הידע הדרוש לכך, הפרידו את החלקים התקינים ומכרו אותם למרבה במחיר. ניתן לפרסם למכירה את החלקים בלוחות מודעות, ברשתות החברתיות, ובאתרים כמו – יד2, הומלס, ועוד רבים.

  5. מכירת הרכב למגרש גרוטאות – מגרש גרוטאות מספק הזדמנות להרוויח כסף מהרכב הישן. לרוב, מגרש הגרוטאות יספק לכם סכום סימלי עבור הרכב הישן, תמורתו תהיה בשווי נתח הברזל הקיים. בממוצע, ניתן להרוויח מרכבים ישנים בין 100-500 ₪ לכל היותר. ברוב המוחלט של המקרים, רכבים שמגיעים למגרש גרוטאות נמצאים במצב סופני, לאחר תאונה קשה ומקרים נוספים ואחרים.

אלה הם חמשת הדרכים להרוויח כסף מהרכב הישן שלנו, הרכב שנמצא בחנייה, צובר אבק, ולא מתפקד כלל. היו חכמים, בחרו באופציה הנוחה והמשתלמת לכם מכל, התייעצות עם קונה רכבים לפירוק תהיה צעד חכם. לאחר שעסקנו בדרכים האפשריות למכירת הרכב הישן, כעת, לשאלה הגדולה מכל – כמה נוכל להרוויח? בפסקה הבאה נדבר על מחירון רכבים לפירוק, כמה בעצם תוכלו להרוויח באופן משוער.

מכירת הרכב הישן לפירוק – כמה תוכלו להרוויח?

בשנת 2021-2022, ללא ספק, לא זורקים רכבים "לפח" מרוויחים מהם כסף בצורה הוגנת על ידי קונה רכבים. בין חמשת האופציות שהצגנו, האופציה השלישית היא האופציה שתניב לכם הכי הרבה כסף, ללא ספק. בשלב הראשון, כדאי לבחור קונה רכבים על ידי מס' פרמטרים – המלצות, וותק מקצועי, וכמובן תשלום הוגן. בשלב השני, כדאי להבין כמה הרכב שלנו שווה – המחירים נעים בין 500-5,000 ₪ לכל היותר, במקסימום. כדאי להעריך את שווי הרכב באמצעות בדיקה עם מוסכים מורשים, וכמובן בדיקה של קונה רכבים הגון.

בשלב השלישי, כדאי למצוא קונה רכבים מקצועי שיספק לכם את התמורה הטובה ביותר לרכב – המזומן. בקשו הצעות מחיר תמורת הרכב מ־5 סוחרים שונים, בדקו מי מציע את ההצעה הגבוהה ביותר, ובחרו אותו. שימו לב: מבדיקות שהתבצעו בשנת 2020-2021, התשלום הממוצע נע בין 1,000-2,500 ₪ עבור רכבים ישנים. גבשו את ההחלטה הטובה ביותר, היו חכמים, בחרו בקונה רכבים ע"פ הפרמטרים שהצגנו.

גרר עוזר כאן לרשותכם, לקבלת הצעת מחיר עבור הרכב הישן התקשרו עכשיו – 050-351-1779.

רכב ישן ולא מתפקד? גם מזה ניתן לעשות כסף

תוכן עניינים

צרו איתנו קשר

המלצות

רמי כהן
קרא עוד
מגיע בזמן ,אדיב, מקצוען, והעיקר תמחור הוגן וזאת לא הפעם הראשונה שלי, אין ספק אנחת רווחה.. מומלץ בחום
עופר קרמונה
קרא עוד
אבי בחור מקסים ומקצועי, אמין ושירותי באופן נדיר! אין עוד הרבה אנשים שיודעים גם לתת שירות וגם ערך מוסף
אבירם קאו
קרא עוד
שירות פגז !! , היחיד שדבר לעניין , שקבע איתי הגיע בזמן !! שלם מזומן ובמקום ,תודה רבה לך!!!
הקודם
הבא
דילוג לתוכן