ייעוץ חינם:
053-231-3167

מהם החלקים שהכי שווה למכור ברכב הישן?

רכב מכני או חשמלי מהווה תחליף אידיאלי עבור התניידות, ניידות ממקום למקום ברחבי הארץ. הרכב הפרטי מעניק לנו ניידות לעבודה המקומית או הרחוקה, לחופשות ארציות, וכמובן לבילויים. אם זאת, לא הכל ורוד. אם הזמן, הרכב מתחיל לזייף, בעקבות בלאי, תאונות קטנות, וצורת נסיעה. הרכב מתחיל לזייף? מעוניינים למכור את הרכב? עצרו! ייתכן שהחלקים יהיו שווים למכירה, חיובי. במאמר זה, גרר עוזר מספרת מהם החלקים שהכי שווה למכור ברכב הישן, לפני הצעד הסופי.

למה כדאי למכור את החלקים הישנים?

לעיתים, הרכב, כעצמו, לא שווה הרבה כסף לקונה הפוטנציאלי. אם זאת, החלקים, שווים המון. במקרים מסוימים, יותר שווה למכור את החלקים המכניים מאשר למכור את הרכב כולו לצרכן. לדוגמא: אם הרכב שווה כ־2,500₪ בזירה הצרכנית, ייתכן שהחלקים בנפרד שווים הרבה יותר. בהערכה משוערת וגסה, החלקים יכולים להיות שווים עד 8,000₪ במכירה סיטונאית או פרטית יותר.

אם יש בידכם את הידע הנדרש בפירוק רכבים, ניתן יהיה למכור את החלקים בנפרד לסוחרים שונים. אם זאת, מכירת הרכב כולו לקונה הפרטי והפוטנציאלי תהיה זולה בהרבה, בכמעט 80% מהמקרים. אם אינכם יודעים כיצד לפרק את החלקים הטובים, ניתן להשתמש בשירותיהם של מוסכים פרטיים. אחרי הכל, קונה רכבים נמצא במקצוע לא סתם, יש רווחיות אדירה בפירוק ומכירת החלקים בנפרד. 

מהנתונים שהתגלו, קונה רכבים מרוויח בין 20-60% מהרווחיות הכללית של הרכבים הפרטיים. ללא ספק, מכירת החלקים הישנים יכולה להיות אלטרנטיבה מעולה במקום מכירת הרכב לקונים פרטיים. חשבו חכם, התייעצו עם מומחים בתחום הרכב, גבשו את ההחלטה הטובה ביותר עבורכם. לפני קבלת ההחלטה הסופית, בדקו כמה הרכב שווה למכירה, וכמה החלקים בתוכו שווים בנפרד, בדקו. לאחר מכן, גבשו את ההחלטה הכלכלית והמשתלמת ביותר עבורכם – מכירה הרכב, או החלקים.

מהם החלקים שהכי שווה למכור ברכב הישן – מהם המחירים?

הרכב הישן שנמצא אתנו זמן כה רב מכיל הרבה מאוד חלקים, חלקים יקרים יותר, וכאלה שלא. ברכבים חשמליים, החלק העיקרי והשווה ביותר הוא דווקא המצבר, בשונה מרכבים מכניים רגילים. ברכבים מכניים ורגילים המצבר נחשב כאחד מהחלקים הזולים והפשוטים ביותר למכירה, חיובי. מהם בעצם החלקים שהכי שווה למכור ברכב הישן? או לפחות להיות מודעים אליהם? הנה כמה:

  1. מנוע הרכב – המנוע המכני הוא ״המוח״ מאחורי כל השיטה המכנית של הרכב הפרטי. המנוע המכני של הרכב הפרטי אחראי לאספקת האנרגיה לכלל החלקים, על ידי שריפת אנרגיה חלופית – בנזין, סולר, חשמל, ואף אנרגיה סולארית. המנוע ״מקשר״ בין כלל החלקים ומתפקד כ־מגשר. ללא ספק, מדובר ברכיב מכני ייעודי, נדרש, וללא כל תחליף.

    מחיר משוער עבור החלק: החל מ־4,000₪. 
  2. גיר אוטומטי – הגיר האוטומטי והמוכר היא תיבת ההילוכים הייעודית של הרכב הפרטי. תיבת ההילוכים האוטומטית עובדת על ידי תמסורת מכנית, אשר מקשרת בין התקן מניע, להתקן מונע. ובכך, מאפשרת שינוי בין מהירויות הנסיעה, שינויים חיוניים בהתאם לתרחיש. ברוב המקרים, הגיר האוטומטי מופעל במנוע בנזין, דיזל, או מנוע חשמלי עם התאמה.

    מחיר משוער עבור החלק: החל מ־3,800₪. 
  3. ממיר קטליטי – הממיר הקטליטי מחובר למערכת הפליטה של הרכב וזיהומי האוויר. תפקידו די פשוט – הקטנת הסיכויים לזיהומי האוויר של פליטת הרכב. באמצעות תגובה כימית טובה, ממיר קטליטי מסוגל להפחית משמעותית את נזקי זיהום האוויר של הרכב. ללא ספק, מדובר ברכיב מכני נדרש, וברוב המקרים, חובה על פי כללי התחבורה.

    מחיר משוער עבור החלק: 4,000₪.

אלה הם שלושת החלקים שהכי שווה למכור ברכב הישן שברשותכם, אלה הם המחירים המשוערים. המחירים עשויים להשתנות בהתאם לסוג ודגם הרכב, בהתאם למצב השוק, ובהתאם לביקוש הרב. בנוסף, גם מחשב הרכב נחשב כאחד מהחלקים היקרים ביותר ברכב, מחירו נע החל מ־1,500₪. מומלץ וכדאי להיוועץ עם קונה רכבים פרטי לגבי ההתלבטות – מכירת הרכב, או מכירת החלקים.

מעוניינים למכור את הרכב לפירוק? התייעצו אתנו

עד כה דיברנו על שני האופציות שעומדות לפניכם – מכירת חלקים באופן פרטי, או מכירת הרכב. כעת, הגיע הזמן לדבר על האופציה השלישית – מכירת הרכב לפירוק אצל קונה רכבים. האופציה הזאת נחשבת כאחת מהאופציות האחרונות, כשכל האופציות נגמרו. ברוב המקרים, צרכנים בוחרים למכור את הרכב הישן שלהם לפירוק מכמה סיבות – מניעת בירוקרטיה והתעסקות, הרכב ישן מידי, הרכב לא עובד או לא תקין בכלל, וסיבות כאלה ואחרות. לא משנה מהי הסיבה, גרר עוזר לשירותכם.

גרר עוזר עם ניסיון של למעלה מ־25 שנה במטרה לספק לכם שירות אישי, ומחירים מצוינים וטובים. אצלנו אין אותיות קטנות, אצלנו תקבלו את המחיר הטוב ביותר בארץ, מחירים ללא תחרות, במזומן. גרר עוזר מספקת את השירות לקהל הפרטי, למגזרים השונים, וכמובן, לקהל העסקי והחרדי. חברת גרר עוזר מתחייבת לקנות את כל סוגי הרכבים – רכבים פרטיים, משאיות, רכבים מסחריים, ועסקיים.

מעוניינים למכור את הרכב לפירוק? רוצים לקבל הצעת מחיר משתלמת? התקשרו – 053-231-3167. ניתן גם ליצור עמנו קשר ברשתות החברתיות, דרך טפסי הצור קשר באתר, ובאמצעים נוספים. לשירותכם תמיד, בכל עת, צוות המומחים של גרר עוזר.

מהם החלקים שהכי שווה למכור ברכב הישן?

תוכן עניינים

צרו איתנו קשר

המלצות

רמי כהן
קרא עוד
מגיע בזמן ,אדיב, מקצוען, והעיקר תמחור הוגן וזאת לא הפעם הראשונה שלי, אין ספק אנחת רווחה.. מומלץ בחום
עופר קרמונה
קרא עוד
אבי בחור מקסים ומקצועי, אמין ושירותי באופן נדיר! אין עוד הרבה אנשים שיודעים גם לתת שירות וגם ערך מוסף
אבירם קאו
קרא עוד
שירות פגז !! , היחיד שדבר לעניין , שקבע איתי הגיע בזמן !! שלם מזומן ובמקום ,תודה רבה לך!!!
הקודם
הבא
דילוג לתוכן