ייעוץ חינם:
050-351-1779

כמה החלקים של הרכב שלכם באמת שווים?

החלטתם כי הגיע הזמן לנסות להרוויח קצת כסף מהרכב הישן? עליכם לקחת בחשבון כי גם רכבים מאוד ישנים, יכולים להיות רווחיים במיוחד למרות מה שאתם חושבים. אך כדי שתוכלו להרוויח מהרכב את המקסימום מבחינתכם, יהיה עליכם להבין לעומק כמה הוא באמת שווה. אם לא תדעו כמה החלקים שנמצאים ברכב שווים, לא תוכלו לממש את מלוא הפוטנציאל שלו. כך תוכלו לפנות אל קונה רכבים לפירוק בידיעה כי אתם מגיעים מוכנים, ולא בתקווה שהוא יספק לכם מחיר שיספק אתכם. המפתחות נמצאות בידיים שלכם, כל מה שאתם צריכים לעשות זה רק לדעת כיצד להשתמש בהם. ככל הנראה לא תהיה לכם עוד הזדמנות בעתיד לשלוח רכבים לגריטה – קחו את זה לתשומת הלב שלכם. כי בסוף ההבדל בין ידיעת השווי של החלקים לבין אי ידיעת השווי של החלקים הוא הבדל של שמיים וארץ.

לא שווה לפנות אל קונה רכבים לפירוק?

לפני שנסביר לכם על הפרמטרים השונים אשר משפיעים על שווי החלקים מוטב כי תבינו את יתרונות הפירוק. הרי עוד לפני שאתם בכלל תתעניינו על שווי החלקים, יהיה עליכם להחליט כי זוהי הבחירה הנכונה. לא לכולם מתאימה האפשרות הזאת, ועליכם להיות סבורים כי אתם עושים צעד נכון. כל עוד לא חתמתם על עסק או מסמך מחייב, אתם עדיין תוכלו להתחרט או לשנות את ההחלטה שלכם. לשלוח רכבים לגריטה זה לא צעד כל כך פשוט. אז מדוע יכול להיות כי מדובר על ההחלטה הכי טובה מנקודת המבט שלכם? יש לנו כמה סיבות שיכולות להעלים את כל סימני השאלה.

אם אתם רוצים למכור את הרכב במהירות, עליכם לקחת בחשבון כי רק בפירוק זה יכול לקרות. מציאת קונה רכב פרטי זה סיפור שיכול לקחת זמן רב, ולא בטוח שתהיה לכם את הסבלנות הנדרשת. בעת שליחת רכבים לגריטה תוכלו לדעת כי אתם עושים צעד מהיר שיאפשר לכם לפתוח דף חדש. בנוסף קונה רכבים לפירוק יכול לקנות רכבים ישנים או כאלה שלא נמצאים במצב אידיאלי למכירה. כך שאם אתם מנסים למכור את הרכב ללא הצלחה, זוהי אולי יכולה להיות האפשרות היחידה שנותרה לכם. לא משנה מאיזה סיבה תרצו לשלוח רכבים לפירוק, מוטב כי תעשו זאת בלב שלם.

איך ניתן לדעת כמה שווים החלקים?

לצערנו גם אם תסתכלו על מחירון רכבים לפירוק הוא לא יספק לכם הרבה תשובות. הסיבה לכך היא שהמחירון משתנה בהתאם למספר רב של פרמטרים עליהם נרחיב בהמשך. כדי שתוכלו להבין את שווי החלקים של הרכב שלכם יהיה עליכם לפנות לאיש מקצוע מיומן. אדם ניטרלי שיוכל לסייע לכם להבין כמה באמת החלקים של הרכב שלכם שווים. כל זאת צריך לקרות עוד לפני שתיקחו את הרכב לפירוק, ועוד לפני שמפעילים עליכם לחץ כזה או אחר. כי ברגע שיופעל עליכם לחץ, יכול להיות כי יהיה כבר מאוחר מידיי.

מהו המצב של הרכב שלכם?

אחד מהפרמטרים הכי בולטים שעשויים לקבוע את שווי החלקים של הרכב שלכם הוא המצב שלו. במילים אחרות אנו שואלים – האם הרכב כשיר לנסיעה או שלא? במקרה שבו הרכב אינו כשיר לנסיעה, יכול להיות כי חלק מהחלקים אינם פועלים בצורה תקינה. אם הרכב נוסע כמו שצריך, ככל הנראה רוב החלקים תקינים וגם ניתן למכור אותם. זוהי אחת מהשאלות השכיחות ביותר שעשויות להעלים את הערפל. הרי הערפל עשוי לגרום לכך שתעשו לא מעט טעויות, כעת יש לכם הזדמנות לשאול את עצמכם את השאלות הנכונות.

בן כמה הרכב שלכם?

אתם יכולים להיות רגועים, אנו לא מתכננים לחגוג יום הולדת לרכב שלכם. אך הגיל של הרכב עשוי להשפיע בצורה ישירה על השווי של החלקים שלו. ככל שרכב יהיה ישן יותר, כך גם החלקים שנמצאים בו יהיה ישנים ופחות שמישים. קונה רכבים לפירוק ישאף כמובן להשיג חלקים חדשים ככל האפשר, כאלה שיהיה אפשר להשתמש בהם באופן מידיי. אז גם הגיל של הרכב משפיע במידה כזאת או אחרת על המחיר שאותו תקבלו. כמובן שאתם צריכים לשלוח רכבים לגריטה רק כאשר אתם חושבים כי הגיע הזמן. לא אמור להיות לכם אינטרס לשלוח לפירוק רכבים חדשים כדי להרוויח כסף מהחלקים שלהם.

כמה קילומטראז' הרכב שלכם עבר?

כמעט בכל מחירון רכבים לפירוק תוכלו למצוא עמודה הקשורה לקילומטראז' שאותו הרכב עבר. ככל שהרכב עבר יותר קילומטראז', כך מן הסתם החלקים שלו יהיו יותר בלויים ושחוקים. גם כאן האינטרס של כל איש מקצוע הוא להשיג חלקים חדשים ותקינים ככל האפשר. לכן אם הרכב עבר קילומטראז' גבוה, זה ישפיע בצורה ישירה על שווי החלקים השונים. אם הרכב עבר קילומטראז' נמוך יכול להיות שתוכלו לקבל הצעת מחיר מעולה, כזאת שאולי תפתיע גם אתכם. כל איש מקצוע שבוחן את שווי החלקים ישים לב גם לכמות הקילומטראז' שאותו הרכב שלכם עבר.

איזה דגם של רכב יש ברשותכם?

קונה רכבים לפירוק לרוב ישמח לקבל את כל סוגי הרכבים ואת כל הדגמים השונים. אך כמובן שגם לדגם של הרכב יש השפעה ישירה על המחיר שואתו תקבלו. הרי ישנם רכבים יוקרתיים ונדירים אל מול רכבים פשוטים ושכיחים. כך שככל שהרכב שלכם יהיה יותר מיוחד, כך המחיר שתקבלו על החלקים יהיה אטרקטיבי במיוחד. השאיפה שלכם כמובן תהיה לקבל את הצעת המחיר הכי גבוהה שיש. אך תמיד תשימו לב לכל הפרמטרים השונים כדי להבין עד כמה שווה לכם לשלוח את הרכב לפירוק. רכבים לגריטה יכולים להכניס לכם כסף נזיל, השאלה אם זה מספיק לכם?

כמה החלקים של הרכב שלכם באמת שווים?

תוכן עניינים

צרו איתנו קשר

המלצות

רמי כהן
קרא עוד
מגיע בזמן ,אדיב, מקצוען, והעיקר תמחור הוגן וזאת לא הפעם הראשונה שלי, אין ספק אנחת רווחה.. מומלץ בחום
עופר קרמונה
קרא עוד
אבי בחור מקסים ומקצועי, אמין ושירותי באופן נדיר! אין עוד הרבה אנשים שיודעים גם לתת שירות וגם ערך מוסף
אבירם קאו
קרא עוד
שירות פגז !! , היחיד שדבר לעניין , שקבע איתי הגיע בזמן !! שלם מזומן ובמקום ,תודה רבה לך!!!
הקודם
הבא
דילוג לתוכן