ייעוץ חינם:
053-231-3167

כמה עולה להחזיק רכב בישראל?

מדינת ישראל היא אחת מהמדינות היקרות ביותר בעולם. ההוצאות, המיסים, הכל פשוט יקר פי 10. בשנת 2022, יוקר המחיה נמצא בכל בית במדינת ישראל, כולנו מרגישים את זה, הכל פשוט עולה. שנת 2022 הינה השנה היקרה ביותר בתחום הרכבים, החל מעלויות דלק מופקעות, מיסים גבוהים, ואחזקת רכבים שנמצאת בעליה

הוצאות לרכב – על מה נצטרך לשלם?

אחזקת רכבים הינה אחזקה חודשית או שנתית המשתנה בהתאם לסוג הרכב, ליוקרה, וליצרן בפרט. בנוסף, המחירים יתייקרו הרבה יותר בהתאם לצורת ההתנהגות עם הרכב, כמות היושן, והתחזוקה. רכבים ישנים נמצאים תמיד בסכנת בלאי והצטברות הוצאות, צורכים יותר דלק וזקוקים לתחזוקה מתמדת. אז על מה בדיוק תצטרכו לשלם? מהם ההוצאות על אחזקת רכבים בישראל? להלן:

  1. צריכת דלק ומילוי נוזלים – פעילות הרכב השוטפת מבוססת על צריכת דלק ומילוי נוזלים. לדוגמא: נוזל קירור, שמן, מים, נוזל שמשות, וכמובן מילוי דלק סולר או בנזין. בהתאם לסוג הרכב והעדפותיו המומלצות, כל רכב חייב למלא את הנוזלים ואת הדלק המתאים ביותר. ללא ספק, זוהי ההוצאה העיקרית והכבדה ביותר בתחזוקת רכבים בשנת 2022.
  2. ביטוח רכב לאדם פרטי – במקרים של תאונה או מסיבות כאלה ואחרות, על פי חוק, כל אדם המחזיק ברישיון רכב חייב להחזיק גם בביטוח רכב חובה, לפחות. במקרים מסוימים, במקרים המומלצים ביותר ניתן ומומלץ לשדרג את הביטוח חובה לביטוח מקיף. ללא צל של ספק, מדובר בהוצאה שהינה חובה לכל בעלי הרכבים והרישיונות בישראל.
  3. אגרת רישוי וטסט – קיימת הוצאה נוספת עבור אחזקת הרכב: אגרת רישוי וטסט. האגרה הינה חובה ומשתנה בהתאם לוותק הרכב על הכביש. ברכבים שאינם חדשים, האגרה והטסט חייבים להתבצע כל 12 חודשים. לעומת זאת, ברכבים חדשים, האגרה השנתית והטסט יתבצעו לאחר 24 חודשים או לאחר 10,000 קילומטרים כפי המומלץ.
  4. טיפולים ותחזוקה שוטפת – טיפולים ותחזוקה שוטפת הינם חלק בלתי נפרד מההוצאות והניהול השוטף של הרכב. חלקם, כל מספר חודשים, וחלקם כל שנה, במידת הצורך. הטיפולים ברובם הינם שנתיים ומשתנים בהתאם למצב הנוכחי. החל מבדיקות מוסך שגרתיות, החלפת חלקים כפי הנדרש, ניקיון פנימי או חיצוני, טיפול בשריטות, ועוד.
  5. *אביזרים נלווים לרכב – ההוצאה החמישית מסומנת בכוכב מכיוון שהיא איננה חובה. מדובר בהוצאת מותרות, החל מרכישת אביזרים לרכב, חומרים לתחזוקה וניקיון, אביזרים בתחנות דלק נפוצות, ושדרוג חיי הנוחות והנסיעה. הוצאה זו תלויה בכם והיא לא חובה.

אלה הם חמשת הדברים העיקריים שאותם נצטרך לשלם במטרה להחזיק רכב חדש או ישן בישראל. 4 הדברים שפירטנו הם חובה, עבור כל בעל רכב ומחזיק רישיון חדש או ותיק. ניתן לחסוך בחלק מההוצאות על ידי ביצוע השוואת מחקרים, הזמנת חלקי חילוף בזול, או על ידי מחקר מקיף ונכון. דחיית סיפוקים הינה חלק בלתי נפרד מאחזקת רכב בישראל, דחו סיפוקים וקנו רק מה שצריך.

מתמדת. בפוסט זה, תגלו, כמה יעלה לכם להחזיק רכב בישראל.

כמה עולה להחזיק רכב בישראל – מהם המחירים?

אחזקת רכבים בישראל איננה פתרון זול ומצריכה תקציב חודשי, תקציב שנתי, ותקציב חריגה. ברמה השנתית, בממוצע ובהערכה, תצטרכו לשלם כ־4,500₪ מדי שנה עבור אחזקת הרכב. המחיר כולל ביטוח רכב שנתי בסכום של 2,500₪ במינימום, עלויות רישוי או טסט שנתי בגובה של 1,000₪, וטיפולים שנתיים לרכב בסכום מינימלי של 1,000₪. בסך הכל, ברמה השנתית, תצטרכו לשלם עבור אחזקת רכב פרטי בישראל כ־4,500₪. ומהצד האחר, ישנם גם הוצאות רכב חודשיות ומשתנות.

בהערכה גסה, ההוצאות החודשיות יעמדו על סכום של 1,500₪ בהתאם לאופן השימוש ברכב. בשימוש סביר בלבד, צריכת הדלק תעמוד על כ־1,000-1,200₪ בחודש. זאת אומרת, תצטרכו לשלם כ־200-300₪ על צריכת דלק שבועית בממוצע. 300 השקלים הנוספים ילכו למותרות, שטיפה, וניקוי. ללא ספק, ברמה החודשית, המחיר הממוצע שתשלמו על אחזקת רכב בישראל הינו כ־1,500₪. אצל מרבית מהצרכנים, רוב ההוצאות יזרקו על צריכת הדלק והנוזלים השונים ברכב. מפעם לפעם, תזדקקו לתחזוקה שוטפת באחד ממוסכי הרכב הפרטיים, המחרים ישתנו בהתאם לסוגיה המדוברת.

שימו לב: המחירים משוערים בלבד ומשתנים בהתאם לשימושים ברכב, לסוג הרכב, והיצרן.

הוצאות הרכב כבדות? הכירו את הפתרון

מרגישים שהוצאות הרכב חונקות אתכם? מכבידות? שאתם מבקרים לעיתים קרובות במוסך הפרטי? כנראה שהבעיה העיקרית נובעת בגלל התיישנותו של הרכב הפרטי, בגלל בלאי, וכנראה בגלל זמן. רכבים ישנים נוטים לצבור הרבה בעיות, בלאי ותחזוקה שוטפת, צריכת דלק גבוה, ובעיות נוספות. 

אם אתם מזדהים עם התחושה, כנראה שזה הזמן להיפתר מהרכב הישן ולשדרג לאחד חדש. הכירו את הפתרון המושלם: קונה רכבים לפירוק. חברת גרר עוזר מתמחה בקניית רכבים לפירוק, בשירותי גרר מתקדמים, ובקניית כל סוגי הרכבים בישראל, רכבים פרטיים ומסחריים כאחד. אז למה כדאי לבחור דווקא בנו? למה דווקא לבחור בגרר עוזר? הנה מספר סיבות מוצדקות אודות גרר עוזר:

  • שירות אישי עד הסוף – בישראל, מאוד קשה למצוא ספקים עם שירות אישי וסבלני. אנחנו מאמינים שזה עניין של אופי, אצלנו, תקבלו שירות אישי, סובלנות, ותמיכה לכל אורך הדרך.
  • שירותים עם פריסה ארצית – כלל השירותים בגרר עוזר מסופקים תחת בקרה ואיכות. בין היתר, השירותים מסופקים בפריסה ארצית. אנחנו מספקים שירות במרכז, בדרום, ובצפון.
  • מקבלים את הכסף במזומן – חברת גרר עוזר מספקת את שירותיה עם ניסיון של 25 שנה. כל השירותים מסופקים עם קבלת הכסף במזומן או בהעברה בנקאית, בכל דרך שתבחרו.

זה הזמן לקבל החלטה, לעשות שינוי, ולמכור את הרכב הישן שלכם לפירוק. זה הרגע, להיפרד. אנחנו נספק שירות אישי, מחירים גבוהים ואמינים, ואחריות. לפרטים חייגו – 053-231-3167.

כמה עולה להחזיק רכב בישראל?

תוכן עניינים

צרו איתנו קשר

המלצות

רמי כהן
קרא עוד
מגיע בזמן ,אדיב, מקצוען, והעיקר תמחור הוגן וזאת לא הפעם הראשונה שלי, אין ספק אנחת רווחה.. מומלץ בחום
עופר קרמונה
קרא עוד
אבי בחור מקסים ומקצועי, אמין ושירותי באופן נדיר! אין עוד הרבה אנשים שיודעים גם לתת שירות וגם ערך מוסף
אבירם קאו
קרא עוד
שירות פגז !! , היחיד שדבר לעניין , שקבע איתי הגיע בזמן !! שלם מזומן ובמקום ,תודה רבה לך!!!
הקודם
הבא