ייעוץ חינם:
050-351-1779

מגרש לפירוק רכבים – מהו ומה מטרתו

בשנים האחרונות, הרבה מאוד אנשים זורקים את הרכב למגרש גרוטאות במקום למכור אותו בצורה אישית. הסיבה היא די פשוטה – הרכב מאוד ישן, הבירוקרטיה מעייפת ומסבכת, וההיפטרות היא מיידית – יתרון. ללא ספק, אם אתם מחזקים ברכב מאוד ישן (20 שנה ויותר) יש בידכם שני אופציות – מכירת הרכב לקונה רכבים, או מכירת הרכב במגרש גרוטאות (מגרש לפירוק רכבים). במאמר זה, נסביר מהו מגרש לפירוק רכבים, מהו מטרתו ולשם מה הוא קיים. בנוסף, נדבר על ההבדלים – בין מכירה למגרש גרוטאות לבין מכירות אחרות.

מהו מגרש לפירוק רכבים – ההסבר הפשוט ביותר

מגרש פירוק רכבים (מגרש גרוטאות) הינו שטח קרקעי שבו נמצאים כל הרכבים הישנים – גרוטאות, ועוד. לרוב, מדובר על שטח די גדול, בעל כמה דונמים ומכיל מאות רכבים ישנים, מפורקים, ולא שמישים. קיימים שני מטרות למגרש גרוטאות – הראשונה, אחסון גדול של רכבים. השנייה, מיחזור ותרומה גדולה לסביבה. במגרש גרוטאות לא ניתן למצוא רכבים טובים או איכותיים, רק גרוטאות אשר מיועדות לגריסה ומחזור.  קיימת מטרה נוספת למגרש פירוק רכבים – פירוק הרכב ומכירת החלקים לכל המעוניין בכך – קונה רכבים. לכל המעוניינים בחלקי חילוף נהדרים, מגרש לפירוק רכבים יכול להיות הפתרון הטוב והזול ביותר.

מגרש לפירוק רכבים – יתרונות בולטים לשימוש

מגרש לפירוק רכבים הינה האלטרנטיבה הבאה, ללא ברירה, כאשר של האופציות אינם יכולות לעזור לכם. כאשר כל האופציות אבדו, בידכם שני אופציות – פנייה לקונה רכבים או מכירת הרכב הישן למגרש גרוטאות. קונה רכבים יספק לכם את המחיר הגבוהה ביותר, לעומת זאת, מכירה למגרש תהיה אופציה זולה בהרבה. אם זאת, לפעמים אין ברירה והמוצא היחיד היא פנייה למגרש פירוק רכבים, המכונה מגרש גרוטאות. כעת, למה כדאי לפנות למגרש פירוק רכבים? מהם היתרונות הבולטים? הנה כמה יתרונות שכדאי להכיר:

  • מכירת הרכב במיידי – מכירת הרכב לאדם פרטי או לקונה רכבים היא פעולה לא מיידית. לעומת זאת, מכירת הרכב למגרש פירוק רכבים לרוב מיידית – רק להגיע ולקבל כסף, במזומן. ללא ספק, מדובר במכירה מיידית, ללא תסבוכות מסוימות, קל ומהיר.

  • חיסכון בבירוקרטיה וטרטורים – מכירת הרכב בצורה פרטנית או לקונה רכבים תדרוש ממכם בירוקרטיה של ממש, טרטורים הלוך ושוב, מילוי טפסים ותנאים מסוימים, והרבה כאבי ראש. מגרש לפירוק רכבים תחסוך לכם את כל הטרטורים, את הבירוקרטיה הישראלית והמייגעת, ותמנע כאבי ראש מיותרים. ללא ספק, מדובר ביתרון די בולט.

  • תרומה לאיכות הסביבה – אחד מהיתרונות למסירת הרכב למגרש פירוק היא תרומה לסביבה. במגרש פירוק רכבים, לרוב, גורסים את הרכבים. לפיכך, פעולה זו נחשבת כתרומה אדירה לאיכות הסביבה. לעומת זאת, במקרים אחרים אין לדעת איזה שימוש נעשה עבור החלקים, ולכן מכירת הרכב למגרש פירוק תהיה בחירה מצוינת, תתרום לסביבה ולכם.

אלה הם שלושת היתרונות הבולטים לשימוש בשירותי גריטה ישראליים עבור רכבים. בנוסף, קיים יתרון נוסף ומשמעותי – חיסכון בעלות הגרירה. ברוב המקרים, האחראיים ידאגו שהרכב יגיע למגרש ללא עלות, בחינם. האם הכל טוב וורוד? ממש לא. קיים חיסרון בולט אחד – המחיר שתקבלו יהיה נמוך מכל האופציות האחרות. כעת, כמה באמת תוכלו להרוויח על מסירת הרכב לגריטה? בפסקה הבאה נדבר על המחירים.

מכירת הרכב למגרש פירוק רכבים – כמה אפשר להרוויח?

מגרש פירוק רכבים עובד בצורה די שונה ממה שהכרתם, התמחור הוא אחר, והתנאים פחות טובים. אם זאת, קיים יתרון – הכסף במזומן והרכב נלקח באופן מידי. ברוב המקרים, התמחור הוא על פי כמות הברזל. במקרים אחרים, מקרים שבהם המגרש הוא בבעלות קונה רכבים, המכירה תהיה הרבה יותר ריווחית. אז כמה אפשר להרוויח מהרכב הישן? במגרש לפירוק רכבים שמודד את כמות הברזל ניתן להרוויח בין 100-500 ₪. ומהצד השני, אם מדובר על מגרש בבעלות קונה רכבים, ניתן להרוויח בין 500-5,000 ₪ לכל היותר. המחירים משתנים, תלויים במצב הרכב, בשנותיו על הכביש, ובפרמטרים אחרים שניתנים למדידה.

אל תצאו פראיירים, אל תתנו שיעבדו אליכם בקלות, עשו את שיעורי הבית בצורה נבונה, אחראית, ויסודית. בחרו במגרש לפירוק רכבים או בקונה רכבים בצורה חכמה – בחנו את שנותיו, את יחס וטיב השירות, וכמובן את ההמלצות וההיסטוריה אודותיו ברשת. בתחום זה, קיימים לא מעט חובבנים ואנשי מקצוע לא ישרים. לכן, בחרו באדם או במגרש המתאים ביותר, האיכותי, והמנצח. ללא ספק – השירות קודם לכל.

מחפשים למכור את הרכב שלכם לפירוק? אל תהססו פנו עוד היום לגרר עוזר. לפרטים נוספים, חייגו 0503511779.

מגרש לפירוק רכבים

תוכן עניינים

צרו איתנו קשר

המלצות

רמי כהן
קרא עוד
מגיע בזמן ,אדיב, מקצוען, והעיקר תמחור הוגן וזאת לא הפעם הראשונה שלי, אין ספק אנחת רווחה.. מומלץ בחום
עופר קרמונה
קרא עוד
אבי בחור מקסים ומקצועי, אמין ושירותי באופן נדיר! אין עוד הרבה אנשים שיודעים גם לתת שירות וגם ערך מוסף
אבירם קאו
קרא עוד
שירות פגז !! , היחיד שדבר לעניין , שקבע איתי הגיע בזמן !! שלם מזומן ובמקום ,תודה רבה לך!!!
הקודם
הבא
דילוג לתוכן