ייעוץ חינם:
053-231-3167

מה ניתן לעשות עם רכב ישן – 5 רעיונות מעניינים

לצרכנים בישראל קשה מאוד להיפתר מהרכב הישן וזאת בעקבות מספר סיבות בולטות: הראשונה, הרבה מאוד צרכנים נקשרו לרכב בצורה אישית. השנייה, קשה מאוד למצוא קונים לרכבים ישנים. השלישית, הבירוקרטיה וההתעסקות לא משתלמת. חלק נכבד מהצרכנים עדיין קשורים לרכב, רגילים אליו, וממש לא רוצים להיפתר ממנו מהר. בכל זאת, מדובר במערכת יחסים לא פשוטה כלל. אז מהו הפתרון? מה עושים עם רכב שכזה? גרר עוזר מספרת על 5 רעיונות מבריקים ומעניינים.

הרעיון הראשון – רכב לתצוגה

קשה להיפרד מהרכב, אנחנו יודעים את זה טוב מאוד! הרכב עבר אתנו כברת דרך ארוכה מאוד. הרכב היה אתנו תמיד, גם בזמנים הטובים וגם בזמנים הפחות טובים. הרכב שירת אותנו כהלכה. במידה מסוימת, לחלק מהצרכנים, מדובר במערכת יחסים רגשית, אישית, וכמובן סנטימנטלית מאוד. אם מדובר ברכב הראשון שלנו, זה ללא ספק הרגע הקשה מכל, ההחלטה הגורלית והאישית ביותר.

ואם זאת, קיים פתרון אידיאלי – במקום לזרוק את הרכב, ניתן למסור אותו לתצוגה אישית וריאלית. ישנם גורמים מסוימים שישמחו לקחת את הרכב, לשפץ אותו, ולהציגו במקומות רבים. לדוגמא: בחצר האחורית לשם תצוגה ויופי, בפינת הגן באולמות אירועים, ובמקומות נוספים, טובים, ואחרים. מטרת המשימה היא די פשוטה – הצגתו ליופי, לאירועים מסוימים, או כדוכן אוכל ומשקאות חריפים. במילים אחרות, הרכב ישמש עבור תצוגה אישית, למגוון רחב של יעדים ומטרות. תנו לו לפרוח.

הרעיון השני – לצרכי אספנות

אנחנו מאמינים שתמיד קיים גוף, אדם, או ארגון שמחפש את הדברים הישנים שלנו בצורה ניכרת. אם מדובר ברכב ישן מאוד, מעל 20-30 שנה, מדובר ברכב אספנות לכל עניין ודבר. הרבה מאוד אספנים ישמחו לקבל את הרכב ואף לשלם תמורתו סכום נאה מאוד. גם אם הרכב לא נוסע, לאספנים הוותיקים יהיה שימוש די חכם עבורו, לדוגמא: הצגתו בשטח ייעודי עם רכבים נוספים, תצוגה במוזיאון לצרכי היסטוריה של התושבים או של מייסדי הארץ. ישנם הרבה שימושים, לא חסר.

ומהצד השני, רכב אספנות יכול לשמש עבור קיבוצים עתיקים בישראל, חצר בית ספר, ועוד הרבה. בקיבוצים וותיקים, הרכב עשוי להראות את מידת ההתנהלות של הדורות הראשונים, ברכה אמיתית. מנהלי הקיבוצים מציגים מגוון רחב של רכבי אספנות בכל מיני אזורים – בעיקר להתפארות ויופי. ללא ספק, הרכב הישן שלכם יכול לתרום לאחרים בהרבה מובנים, בעיקר לצרכי אספנות ויופי.

הרעיון השלישי – מכירת הרכב לפירוק

גם אם זה כואב עד מאוד, אין מה לעשות. הרכב לא זז מהחנייה, לא מתפקד, ולא תקין בשום מצב. מכירת הרכב לפירוק לקונה רכבים היא הברירה היחידה שלכם, או אל מגרש לפירוק רכבים מקצועי. מטרת המשימה היא לקבל כסף במזומן תמורת הרכב הישן, מדובר בסכומים לא קטנים – בין 500-2,000₪ באופן משוער. והמשימה שלכם היא – מכירת הרכב לפירוק וקניית רכב חדש במקומו.

ברוב המקרים, פירוק הרכב נעשה בצורה מקצועית על ידי קונה רכבים ועובדיו הנאמנים, בדיוק. הפעולה היא כמעט מידית, כוללת הובלה וגרירה למוסכים, ומאפשרת פינוי של הרכב במידי. רכב שעומד בחנייה ללא מעשה עלול לגרור אחריו חיובים וקנסות מהעירייה, ולכן קיימת חשיבות רבה. ובנוסף, עמידותו בחנייה עלולה לגרום לסביבה פחות נעימה – פליטת גזים רעילים, ועוד. לפיכך, מכירתו לפירוק אינה נמנעת, היא מחייבת את שיתוף הפעולה המלא שלכם, גם אם זה עצוב.

הרעיון הרביעי – מחזור חלקי הרכב הישן

אנחנו, כבני אדם, חייבים להיות תמיד מודעים לסביבה. אחרת, ארץ ישראל היפה פשוט תיהרס. פינוי הפסולת, פינוי פארקים מזבל, ופינוי רחובות, ישנם אנשים שאחראים על הסדר והניקיון. ובנוסף, ישנם עמותות וגופים ממשלתיים אשר אחראים על סביבה ירוקה, תרומה לסביבה, ועוד. למען הסר הספק, תרומת הרכב למפעלי המחזור תהיה תרומה לסביבה, לחברה ירוקה וטובה יותר.

אז מה עושים? ראשית, בדקו מהם החלקים שלא עובדים, פרקו אותם מהרכב ותרמו אותם למפעל. למפעלי המחזור יש משימה אחת – קבלת החלקים למחזור, והריסתם לשימוש חוזר במגוון מטרות. תפקידו של מפעל המחזור הינו להתיך את הברזל והמתכות, להמיס את מוצרי הפלסטיק והזכוכית, ולמחזר אותם לשימוש עתידי חוזר. זהו תפקידו העיקרי של מפעלי השחזור בישראל. כדאי ומומלץ לבצע את ההליך בצורה מקצועית עם מומחה לפירוק רכבים. ללא ספק, מדובר ברעיון די מגניב.

הרעיון החמישי – שילוב עם חפצי נוי

הרכב הפרטי שלנו יכול לשמש אותנו למטרות חלופיות וטובות, לא תמיד חייב לצאת תמורה כספית. היו יצירתיים, היו חכמים, בדקו אילו דברים אפשר לייצר מהחלקים הנמצאים ברכב הישן שלכם. ללא ספק, מדובר בחלקים שיכולים לתרום לנו הרבה. רמז – הגינה והבית הפרטי יצטרפו לחגיגה. הרעיון החמישי מספר על שילוב חלקים מהרכב הישן שלנו עם חפצי הנוי – בבית, בחצר, ובמרפסת.

לדוגמא: ניתן להכין עציצים מהממים המשולבים עם חלקים מסוימים מהרכב, או לחלופין, עם חלקים אחרים תוכלו להכין אדניות ממש יפות לגינה, ללא עלות, בלי להתאמץ. לא תאמינו כמה לבני האדם יש דמיון מופרח ושימושי, יצירתיות היא השם האמצעי שלנו. בנוסף, חלקים אחרים יכולים לשמש אותנו לבניית מלונה לכלבים, תמיכה בעזרים נוספים, ופריטים ממש מדליקים. היו יצירתיים!

לסיכום – בשורה הסופית

על פי הנתונים, מרבית מהצרכנים נוטים למכור את הרכב לפירוק או לאדם מהמניין. אם זאת, חלק קטן מהצרכנים, בעקבות קשר אישי עם הרכב, מתקשים לשחרר או למכור אותו. לפיכך, אם אתם כאלה, ניתן להיעזר ב־5 מהרעיונות לשם שימוש והנצחתו של הרכב. תרומתו היא בחירה מצוינת. ואם בכל זאת החלטתם למכור את הרכב הישן לפירוק, גרר עוזר כאן לשירותכם! מחיר ראוי והוגן. לפרטים נוספים ולקבלת מידע אינפורמטיבי התקשרו עכשיו – 053-231-3167.

 

 

מה ניתן לעשות עם רכב ישן - 5 רעיונות מעניינים

תוכן עניינים

צרו איתנו קשר

המלצות

רמי כהן
קרא עוד
מגיע בזמן ,אדיב, מקצוען, והעיקר תמחור הוגן וזאת לא הפעם הראשונה שלי, אין ספק אנחת רווחה.. מומלץ בחום
עופר קרמונה
קרא עוד
אבי בחור מקסים ומקצועי, אמין ושירותי באופן נדיר! אין עוד הרבה אנשים שיודעים גם לתת שירות וגם ערך מוסף
אבירם קאו
קרא עוד
שירות פגז !! , היחיד שדבר לעניין , שקבע איתי הגיע בזמן !! שלם מזומן ובמקום ,תודה רבה לך!!!
הקודם
הבא
דילוג לתוכן