ייעוץ חינם:
050-351-1779

מכירת הרכב לפירוק – איך מקבלים את הכסף?

הרבה מאוד צרכנים חפצים במכירת הרכב לפירוק במטרה להרוויח תמורתו סכום נאה. ועדיין, קיימים מספר התלבטויות בנושא – כמה אני יכול לקבל? האם זה כדאי? ומהם דרכי התשלום. למטרה זאת התכנסנו. בדף זה, תקבלו תשובות אודות שלושת השאלות החשובות מכל. במאמר זה, נפרט למה בעצם כדאי למכור את הרכב לפירוק, מהם דרכי התשלום, וכמה בעצם תקבלו. מתחילים.

למה כדאי למכור את הרכב לפירוק?

מרבית מהצרכנים מעוניינים למכור את הרכב לפירוק משיקולים כספיים, כלכליים, ואישיים. הרי, בסופו של דבר, הכסף משחק תפקיד חשוב בעלילה. המטרה הבלעדית למכירה נמצאת בכסף. ועדיין, קיימים סיבות נוספות שהופכות את המכירה למוצדקת הרבה יותר. אז למה באמת כדאי למכור את הרכב הפרטי לפירוק? צוות המומחים בגרר עוזר מספקים 3 סיבות משמעותיות לכך:

  1. תמורה כספית – התמורה הכספית היא הסיבה הבלעדית למכירת הרכב לפירוק. התמורה הכספית הגבוהה ביותר תשחק את התפקיד הראשי בהצגה. ללא ספק, קונה רכבים שיציע את הסכום המרבי יכבוש את ליבו של הלקוח. במקום להציב את הרכב בחניה ללא הצדקה, מכירתו לפירוק והתמורה הכספית תהיה הבחירה הטובה ביותר שתעשו.
  2. חיסכון בזמן – היום, בעידן החופשי והמתקדם, קשה מאוד למצוא צרכנים פוטנציאלים. הצרכים בישראל מבזבזים לנו המון זמן בעסקה, מביאים עימם התנגדויות, וגורמים לאיבוד זמן יקר ואבוד. לפיכך, מכירת הרכב לפירוק, אל קונה רכבים, תהווה חיסכון מרבי בזמן.
  3. מניעת קנסות והיפטרות מהירה – רכבים שעומדים ״סתם״ בחניה חשופים לקנסות רבות. לפיכך, היפטרות מהירה של הרכב תהיה הצעד הטוב ביותר שתעשו. אחרי הכל, יוקר המחייה לא מאפשר התמודדות קלה עם קנסות. בנוסף, רכב ישן שווה עלויות תחזוקה גבוהות מהרגיל, תיקונים חוזרים, וכמובן עלויות צריכה ותפעול גבוהות, לדוגמא – דלק.

שלושת הסיבות הנ"ל הינם הסיבות הבלעדיות למכירת הרכב לפירוק אצל מרבית מהצרכנים. כעת, זה הזמן לקחת את ההחלטה הגורלית מכל, כזאת שתשנה את אורך חייכם למשך תקופה ארוכה. מכירת הרכב לפירוק וקנייה של רכב חדש תהיה הבחירה המוצלחת והאידיאלית עבורכם.

מכירת הרכב לפירוק – מהם היתרונות הבולטים?

זוהי הכותרת הבאה שתייחס השלמה נוספת של ״למה כדאי למכור את הרכב לפירוק״. הסיבות למכירת הרכב לפירוק הינם חשובים מאוד, אם זאת, כדאי גם לדעת אודות היתרונות שבנושא. כיום, קיימים מעל לעשרות יתרונות למכירת הרכב לפירוק. בפסקה זו, נפרט אודות 3 היתרונות הבולטים. אז למה כדאי למכור את הרכב לצורכי פירוק? הנה כמה יתרונות שכדאי לבדוק:

  1. הראשונה: מכירה מהירה ללא כישלונות – מכירת הרכב הישן לפירוק באה עם יתרון גדול: מכירה של הרכב בצורה מהירה, פרטנית, וללא כישלונות או הפתעות בדרך. קונה רכבים מספק את השירות בצורה מהירה, מגיע עד לבית הלקוח, ומסיים את העסקה בהצלחה. מחפשים פתרון שיענה על צורך מהיר? מכירת הרכב לפירוק תהיה הבחירה המצוינת.
  2. השנייה: קבלת כסף במזומן – לעומת דרכים אידיאליות אחרות, פה אתם מקבלים מזומן. בתחילה, קונה הרכבים יבדוק את שווי הרכב. בשנייה, לאחר הבדיקה, תקבלו הצעת מחיר. בשלישית, תקבלו את התשלום המלא על הרכב, והרכב יופנה במיידי. לרוב, התשלום יהיה במזומן, בדיוק איך שאתם אוהבים. לחלופין, ניתן יהיה לבחור באמצעי תשלום אחר.
  3. השלישית: ייעוץ בחינם – כאשר הרכב מוצע למכירה לצרכן, לא תקבלו ייעוץ מאף אחד. מכירת הרכב לפירוק עובדת בצורה די שונה. כאן, מכיוון שמדובר בגורם מקצועי, קבלת הייעוץ אודות ההחלטה תהיה בחינם. קונה הרכבים יספק לכם ייעוץ מקיף, תשובות, וכמובן פתירת לא מעט התלבטויות. מדובר בשירות חינמי המיועד ללקוחות פוטנציאלים.

אלה הם שלושת היתרונות למכירת הרכב אצל קונה רכבים מקצועי. ליתרונות נוספים והצדקה לגבי הבחירה, ניתן לגלול לכותרת הראשונה. קיימים יתרונות נוספים, אלה הם 3 היתרונות הבולטים. לקבלת ייעוץ מקיף, שירותי גרירה, או מכירת רכבים לפירוק, התייעצו עם צוות המומחים שלנו.

איך מקבלים את הכסף מהמכירה – מהם דרכי התשלום הנפוצות?

לרוב, קבלת הכסף תמורת הרכב הישן מתקבלת במציאות, במפגש פנים מול פנים, במזומן בלבד. אם זאת, למרות שיטת התשלום המועדפת, ניתן לבקש גם לקבל את הכסף בדרכי תשלום נוספות. כל אחד והעדפה שלו, כל אחד והבחירה הנוחה מכל, הכל אפשרי, תקבלו בכל דרך שתבחרו. אז מהם דרכי התשלום הנפוצות שבאמצעותם תקבלו את הכסף? הנה כמה דרכים:

  1. במזומן – קבלת הכסף תמורת הרכב הישן מתבצעת במזומן, בפגישה אחד מול אחד. מזומן היא דרך התשלום הרשמית להעברת כספים במדינת ישראל. למעשה, השטרות המזומנים נחשבים כדרך היעילה והאהובה ביותר על הצרכנים. לפיכך, מרבית מקוני הרכבים בוחרים בדרך תשלום זאת. אם זאת, תוכלו לבקש תשלום בדרכים אחרות, במידת האפשר.
  2. בהמחאה (צ׳קים) – צרכנים פחות אוהבים את עניין הצ׳קים אשר תלויים בהפקדה אישית. אם זאת, זוהי דרך נוספת לקבל את הכסף על מכירת הרכב הישן. ניתן להפקיד את הצ׳קים על ידי נציג בבנק, במערכות הממוחשבות בחוץ, או באמצעות צילום של הצ׳ק באפליקציות הייעודיות. ברוב המקרים, הכסף יתקבל לאחר 3 ימי עסקים בלבד. זוהי דרך תשלום פחות חביבה או מומלצת בקרב הצרכנים. אם זאת, יש צרכנים שעדיין עושים בה שימוש.
  3. אפליקציות תשלום ייעודיות – אפליקציות תשלום ייעודיות הינם הדרך המודרנית וגם הבטוחה להעביר כסף לגורמים פנימיים וחיצונים כאחד. ניתן לבקש העברה של התשלום על הרכב הישן באמצעות ביט, פייפל, פייבוקס, ואפליקציות תשלום נוספות. ייתכן שהאופציה תהיה כרוכה בעמלה נפרדת מצד האפליקציה! פייבוקס לא גובה עמלה כלל.

אלה הם שלושת הדרכים שבהם תוכלו לבקש כסף תמורת הרכב הישן המיועד למכירה או פירוק. ייתכן מאוד שחלק מהספקים לא יספקו לכם תשלום באופציה השלישית – אפליקציות התשלום. ברוב המקרים, קבלת הכסף תיעשה על ידי מזומן בלבד, השיטה האהובה והישנה מכל.

גרר עוזר מתחייבת לספק את התשלום במזומן, לעמוד מאחורי כל מילה, ולספק שירות מקצועי. שירותי הגרר עלינו, הייעוץ בחינם, ללא כל עלות וללא אותיות קטנות. לפרטים נוספים, הזמנת שירות, או קבלת מידע נוסף התקשרו – 050-351-1779.

 

מכירת הרכב לפירוק – איך מקבלים את הכסף?

תוכן עניינים

צרו איתנו קשר

המלצות

רמי כהן
קרא עוד
מגיע בזמן ,אדיב, מקצוען, והעיקר תמחור הוגן וזאת לא הפעם הראשונה שלי, אין ספק אנחת רווחה.. מומלץ בחום
עופר קרמונה
קרא עוד
אבי בחור מקסים ומקצועי, אמין ושירותי באופן נדיר! אין עוד הרבה אנשים שיודעים גם לתת שירות וגם ערך מוסף
אבירם קאו
קרא עוד
שירות פגז !! , היחיד שדבר לעניין , שקבע איתי הגיע בזמן !! שלם מזומן ובמקום ,תודה רבה לך!!!
הקודם
הבא
דילוג לתוכן