ייעוץ חינם:
050-351-1779

מכירת רכב לפירוק במשרד הרישוי – איך עושים את זה?

משרד הרישוי (המכונה – משרד התחבורה) אחראי על מספר רב של חוקים, כללים, ונושאים מגוונים. משרד הרישוי אחראי על רישיונות נהיגה, על אכיפה וחוק, על ביטול רכבים, ועל כל תחום התחבורה. במטרה למכור את הרכב לפירוק, תצטרכו לפעול על־פי ספר החוקים של משרד התחבורה הכללי. האם זה הולך להיות מסורבל או מורכב? התשובה היא, שלילית. מדובר בדרכים פשוטות ומהירות. במאמר זה, גרר עוזר מספרת מהו משרד התחבורה, כיצד מוכרים את הרכב לפירוק, ומידע בעל ערך.

מהו משרד הרישוי ומה מטרתו?

משרד התחבורה (משרד הרישוי) הינו משרד וגוף ממשלתי אשר אחראי על כל התחבורה הארצית. משרד הרישוי פועל בדרכים מגוונות לקיום סדר וממשל של האזרחים בכל הקשור לתחבורה בדרכים. במשרד הרישוי ישנם מספר רב של אגפים ומחלקות – אגף הרישוי, מחלקת הכספים, ואגף המידע. מטרתו הבלעדית של משרד הרישוי היא הצבת גבולות, חוקים וממשל, וכמובן ארגון סדר בתחבורה. משרד התחבורה הכללי פועל תחת הממשלה, לפי עקרונות בסיסיים, ועל מנת למנוע אי-סדר ושיווין.

משרד הרישוי אחראי למגוון רחב של תחומים – רישוי נהיגה למתאימים, הכשרות של מורי נהיגה, הענקת אזרחות ישראלית והיתרי כניסה, אכיפה בכבישים והצבת הגבלות, ביטחון בדרכים, ועוד. בנוסף לכך, משרד הרישוי אחראי גם לביטול רישיונות נהיגה בתוקף, וכמובן, ביטול רישום של רכבים. אם אתם מעוניינים למכור את הרכב לפירוק, לאדם פרטי, או לבצע שינויים כמו העברת בעלות, משרד הרישוי הינו המשרד הממשלתי אשר יספק לכם את כל התשובות בנושא, לכלל השאלות.

איך מוכרים את הרכב לפירוק במשרד הרישוי?

במטרה למכור את הרכב לפירוק, תצטרכו ליידע על השינויים למשרד הרישוי, משרד התחבורה. ישנם חוקים למכירת רכבים לפירוק, מתודולוגיה שלמה המסייעת לנו בהתמודדות עם הבירוקרטיה. ללא ספק, מדובר בבירוקרטיה שרבים מהצרכנים נמנעים ממנה, ובצדק רב. בפסקה זו, חברת גרר עוזר מספרת לכם איך תוכלו למכור את הרכב לפירוק, בקלות ובנוחות, ובצורה הנכונה ביותר. אם זאת, שלא תטעו, אכן מדובר בתהליך לא קל, דורש זמן, ומאמצים. אז איך עושים את נכון? השלבים:

  1. בשלב הראשון: הכינו פרטים מזהים – בשלב ההתחלתי ביותר, הכינו את הפרטים המזהים. לדוגמא: תעודת זהות בתוקף, רישיון נהיגה בתוקף, פרטים אודות בעל הרישיון, ופרטים נוספים שנמצאים באחזקתכם. מדובר באסיפת נתונים הכרחיים, בהתאם לחוק התחבורה.

  2. בשלב השני: מלאו טופס לביטול הרכב – בשלב השני, יש לדווח על סטטוס הרכב. במילים אחרות, אם אתם מעוניינים למכור את הרכב, תצטרכו למלאות טופס ביטול רישום הרכב. הטופס נקרא – בקשה לביטול הרכב, ניתן לגשת עליו בלחיצה כאן. לאחר מילוי הפרטים, שילחו את הטופס במשרד הרישוי, בצורה פיזית או דיגיטלית. הפרטים חייבים להיות מדויקים ככל האפשר, מדובר בהליך מאוד רגיש, השתמשו בשירותיו של קונה רכבים.

אלה הם שני השלבים לביטול רישום הרכב, ו/או להורדתו מהכביש לצמיתות. מדובר בפעולה שדורשת מעט הבנה וכישורים. לאחר קבלת האישור הסופי, הרכב יבוטל לצמיתות במשרד הרישוי. לפרטים נוספים, לקבלת מידע מורחב בנושא, התייעצו עם משרד הרישוי – *5678, או בקרו כאן. צוות גרר עוזר עומד לרשותכם בכל שאלה, תלונה, התייעצות, או בעיה. לרשותכם תמיד, גרר עוזר.

מעוניינים למכור את הרכב לפירוק? גרר עוזר לרשותכם

גרר עוזר מתמחה בקניית רכבים לפירוק, קניית רכבים ישנים לנסיעה, ושירותים נוספים ואחרים. חברת גרר עוזר מספקת את שירותיה לכלל הקהלים, בפריסה ארצית מלאה, ועם זמינות מרבית. למה כדאי לבחור דווקא בגרר עוזר? הנה כמה יתרונות אודות השירותים שלנו:

  1. קניית כל סוגי הרכבים – גרר עוזר קונה את כל סוגי הרכבים, רכבים ישנים וחדשים כאחד. בנוסף, אנו מתחייבים לקנות גם רכבים מסחריים, משאיות ישנות, מוניות, ורכבי חברה. כל הסוגים נתמכים, כולם במקום אחד.

  2. ניסיון של 25 שנה בתחום הרכבים – לחברת גרר עוזר יש ניסיון של 25 שנה בתחום הרכבים. באמצעות הניסיון אנחנו יודעים להעריך טוב יותר את שווי הרכב, אנחנו אמתיים וגלויים תמיד. הלקוח חשוב לנו, שירות עם אהבה והערכה רבה לזולת.

  3. תשלום במזומן בהתאם למצב הרכב – בהתאם למצב הנוכחי של הרכב, ולסוג הקנייה, גרר עוזר מתחייבת לספק את המחירים הטובים ביותר בשוק, במזומן, או בכל שיטה שתבחרו. לצוות המקצועי שלנו יש את כלל הכלים והיכולות לדגום את מצב הרכב הנוכחי. אתם, כלקוחות, תקבלו מחיר אטרקטיבי ואמין אודות הרכב הישן שלכם. תנו לנו צ'אנס.

  4. שירותים בפריסה ארצית – גרר עוזר מגיעה לכל האזורים הנתמכים, פריסה ארצית מלאה. אנחנו תומכים בתושבי הדרום, המרכז, הצפון, וכמובן באזורי השרון והישובים מסביב. במידת הנדרש, צוות המומחים שלנו יגיעו עד אליכם, גם לאזורים לא מקובלים ורחוקים – אילת והסביבה. גרר עוזר זמינה עבורכם לכל אורך היממה, תמיד לרשותכם.

  5. גרר בחינם במסגרת השירות – כחלק מהשירות, שירותי הגרר ניתנים בחינם, ללא עלות. מעוניינים למכור את הרכב הישן שלכם לפירוק? הגרר כולו, עלינו! FOR FREE. אנחנו היחידים בארץ שמספקים שירותי גרר בחינם, ללא תירוצים, וללא תלונות! באהבה.

אלה הם חמשת היתרונות הבולטים של גרר עוזר, ישנם יתרונות נוספים, טובים יותר וטובים פחות. לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית, מידע נוסף, ופרטים נוספים, התקשרו עוד היום – 050-351-1779. לשירותכם תמיד, צוות המומחים של גרר עוזר.

מכירת רכב לפירוק במשרד הרישוי - איך עושים את זה?

תוכן עניינים

צרו איתנו קשר

המלצות

רמי כהן
קרא עוד
מגיע בזמן ,אדיב, מקצוען, והעיקר תמחור הוגן וזאת לא הפעם הראשונה שלי, אין ספק אנחת רווחה.. מומלץ בחום
עופר קרמונה
קרא עוד
אבי בחור מקסים ומקצועי, אמין ושירותי באופן נדיר! אין עוד הרבה אנשים שיודעים גם לתת שירות וגם ערך מוסף
אבירם קאו
קרא עוד
שירות פגז !! , היחיד שדבר לעניין , שקבע איתי הגיע בזמן !! שלם מזומן ובמקום ,תודה רבה לך!!!
הקודם
הבא
דילוג לתוכן