ייעוץ חינם:
053-231-3167

קונה מוניות לפירוק

כולנו מודעים לכך שלאחר כמות שנים מסוימת, כל הרכבים “מסיימים את תפקידם” ולא מסוגלים להמשיך לנסוע על הכביש. במקרים כאלו, אין מה לעשות אלא להחליף את הרכב באמצעי אחר. כן, הדבר הנ”ל קורה גם למוניות – ובעיקר למוניות. אחת האופציות הפופולריות בקרב נהגי המוניות היא מכירת חלקיהן לקונה מוניות לפירוק. מה בעצם קורה בתהליך? מהם היתרונות שלו? ו… נעסוק בכל אלו. לעניינים.

קונה מוניות לפירוק – מה התהליך?

עבודה בתור נהג מונית היא עבודה קשה: הן לנהג והן עבור הרכב. המרחק אותו המונית עוברת במשך יום שלם על גבי כמה וכמה שנים שוחק את פעולת המונית. ובסופו של דבר, היא מגיעה למצב בלתי-שמיש (גם הגעה למצב שכזה ע”י תאונה היא אפשרית). במקרים כאלו, לא ניתן למכור את המונית בתור מוצר יד שנייה, שכן היא פשוט לא מתאימה עוד לנסיעה על הכביש. ובכל זאת, יש דרך להישאר רווחיים ולהצליח להפיק תועלת, גם ממונית ישנה – מכירת המונית לפירוק. ככה זה עובד:

  1. פנייה לקונה מוניות לפירוק: פנו לקונה מוניות לפירוק בעל שם. אם עבדתם כנהגי מוניות ואתם מכירים עמיתים שיצאו לגמלאות / שהפסיקו לעבוד במקצוע, ייתכן שהם יוכלו להמליץ לכם על קונה מומלץ.

  2. העברת המסמכים: לאחר שמצאתם את קונה המוניות לפירוק המתאים עבורכם, עליכם להעביר לו כל מידע ומסמך שיש לכם אודות המונית, חלקיה, מצבם ופגמיה. כמו כן, סביר להניח שבתהליך הקנייה המוכר יערוך בדיקות עצמאיות משלו להערכת מצב המונית וחלקיה.

  3. תשלום מסודר: כעת, אם העסקה הלכה כהלכה והגעתם להסכמות בנוגע למחיר תקבלו את התמורה. שימו לב כי המחיר נע בין כמה מאות לכמה אלפי שקלים, כאשר כמה מאות הוא הסכום הנפוץ יותר.

כלומר, מדובר בתהליך סדור ופשוט לכל אדם. אין יותר מדי התעסקות עם ניירות ודברים מורכבים, ובהחלט יש כאן דרך חביבה להשיג רווח גם ממכונית שאולי חשבתם שהיא “סוס מת”.

קונה מוניות לפירוק – היתרונות

כעת, לאחר שהבנו כיצד עובד תהליך של מכירת מוניות לפירוק, הגיעה העת לעסוק ביתרונות. למה, אם כך, קונה מוניות לפירוק הוא עסק משתלם? משמע, נענה על השאלה: איך אני, בתור אדם פרטי, משיג “אקסטרה” מלמכור את המונית שלי? אז הנה, כמה יתרונות בולטים של “כל העסק”:

  • רווח – היתרון הברור ביותר ממכירת מונית לפירוק הוא ברור: הכנסת כמה מאות-אלפי שקלים גם ממכונית שהיה נדמה שהיא “בסוף דרכה”. לנהגי מוניות בגמלאות, או לכאלו שהמונית שלהם ספגה תאונה – זה המעט שניתן להוציא ממנה. ושוב, אם יש אפשרות לרווח – זהו בהחלט יתרון.

  • הימנעות מדוחות – במידה ואין לנו גאראז' או חנייה פרטית במקום שהוא שטח פרטי שלנו, אנו עלולים לספוג לא מעט דוחות מהעירייה. בישראל, החוק די ברור: השתמשו ברכב, או שתיפטרו ממנו. הרכב שלכם ממתין ללא דורש? דוחות עלולים להגיע.

  • חיסכון בטרחה – אם בכל זאת נחליט להחזיק את המונית שלנו, היא תמשיך לתפוס מקום חנייה, נצטרך לנקות אותה מפעם לפעם, ובאופן כללי – לטרוח לדאוג למכונית שכבר הורדה מהכביש. גם אם נחליט לפנות אותה, יהיה מדובר ב־”סיפור מהפטרה”. כלומר, הרבה יותר משתלם, גם מבחינת היפטרות מדאגות מיותרות ופינוי המכונית – לפנות לקונה מוניות לפירוק.

ועוד! בקיצור, לא חסרים יתרונות למכירת מוניות לפירוק. קונה מוניות לפירוק הוא עסק משתלם ביותר. כדאי ומומלץ לבחור בקונה מוניות לפירוק ע"פ הפרמטרים, בחירתו בצורה אקראית תהיה מתכון מוצלח לאסון. אלה הם שלושת היתרונות המובקעים ביותר, הבחירה בידיכם.

קונה מוניות לפירוק – איך למצוא את הקונה המתאים?

על מנת שנוכל לתאם עם קונה מוניות ש־”יחשוב באותו ראש כמונו”, ונחסוך מאיתנו צרות מיותרות – יש כמה דברים שכדאי לשים לב אליהם. בפסקה זו, נעסוק ב־2 נקודות שונות ששווה לבדוק על מנת למצוא קונה מוניות לפירוק איכותי:

  • ביקורות חיוביות – לפני שאתם בוחרים בקונה מוניות לפירוק, ודאו שיש לו ביקורות חיוביות. החיפוש מתחיל מקבוצות פייסבוק, ביקורות ברחבי האינטרנט כולו ונגמר בשאלות של עמיתים למקצוע. אחד היתרונות של לעבוד בתחנת מוניות מסודרת היא האפשרות לשאול נהגים שהפסיקו לעסוק בתחום / יצאו לגמלאות אודות קוני מוניות לפירוק איכותיים. בקיצור, זהו שלב בירור קריטי.

  • השוואת מחירים – בדקו את טווח המחירים שמציע קונה המוניות לפירוק מראש. עשו סקר שוק ובדקו כמה הצעות בו זמנית, בשילוב עם מדד הביקורות – זוהי אחת הדרכים להשיג את ה־”דיל הטוב ביותר” עבורכם.

שני אלו הם כללי האצבע החשובים ביותר למציאת קונה מוניות לפירוק איכותי. כעת, כל המידע והטיפים ברשותכם, כל שנותר לכם לעשות – שיעורי בית קפדניים. בחרו קונה רכבים לפירוק בצורה קפדנית ודייקנית. כדאי לבדוק גם אודות ההיסטוריה של קונה הרכבים, אודות השירות, וכמובן לעשות סקר השוואתי חכם. זהו, מכאן הבחירה בידיים שלכם, בהצלחה בהמשך.

קונה מוניות לפירוק

תוכן עניינים

צרו איתנו קשר

המלצות

רמי כהן
קרא עוד
מגיע בזמן ,אדיב, מקצוען, והעיקר תמחור הוגן וזאת לא הפעם הראשונה שלי, אין ספק אנחת רווחה.. מומלץ בחום
עופר קרמונה
קרא עוד
אבי בחור מקסים ומקצועי, אמין ושירותי באופן נדיר! אין עוד הרבה אנשים שיודעים גם לתת שירות וגם ערך מוסף
אבירם קאו
קרא עוד
שירות פגז !! , היחיד שדבר לעניין , שקבע איתי הגיע בזמן !! שלם מזומן ובמקום ,תודה רבה לך!!!
הקודם
הבא
דילוג לתוכן