ייעוץ חינם:
050-351-1779

קונה רכבים ישנים לנסיעה – כל הסיבות למכירה

כיום, לא קל להיות בעל רכב ישן בישראל שמעוניין למכור את רכבו. במקרים רבים כאלו, משתלם מאוד לפנות אל קונה רכבים ישנים לנסיעה. קונה הרכבים הוא בעל מקצוע שרוכש במיוחד רכבים כאלו, במחירים הוגנים למדי. לרוב, הוא משדרג את הרכבים הללו ומוכר אותם לאחר כן. לכן, מדובר בסיטואציית ווין-ווין לשני הצדדים. ובכל זאת, אם כך, למה לא לפנות לגורמים אחרים? מה הופך את מכירת הרכב לקונה רכבים לכדאית? נציג בפניכם את כל הסיבות. לעבודה.

קונה רכבים ישנים לנסיעה – במה מדובר?

קונה רכבים ישנים לנסיעה הוא בעל מקצוע, אשר קונה במיוחד רכבים ישנים. מה הכוונה ברכבים ישנים? ובכן, מדובר בכלל הרכבים משנתונים ישנים, וכלל לא ברכבי אספנות בלבד כפי שנהוג לחשוב. פעמים רבות, קשה למכור רכבים ישנים בשוק הישראלי, וקונה הרכבים הישנים לנסיעה “נכנס” בדיוק בחלק הזה של השוק. שימו לב: קונה הרכבים הישנים לנסיעה אינו מוכר רכבים שמיועדים לפירוק (ייתכן שהוא מציע שירות נפרד, אך זה לא תפקידו העיקרי). לרוב, מדובר ברכבים שמסוגלים עדיין לנסוע, אך דרושים לעלויות תיקון גבוהות שלא מצדיקות את אחזקתן בבעלות פרטית.

קונה רכבים ישנים לנסיעה לרוב משדרג מעט את הרכבים הישנים. הוא מוכר אותם ברווח בהתאם, וכך למעשה עובד המודל העסקי שלו. פעמים רבות מדובר בעסקה משתלמת לכל הצדדים. וכעת, לאחר שהבנו מהו השירות ובמה מדובר – נגיע לסיבות. למה בעצם כדאי לכם למכור את הרכב הישן שלכם?

1) השוק הישראלי – שוק קשוח

שוק הרכבים הישראלי הוא שוק קשוח. קונים רבים נרתעים מרכישה של רכבים ישנים, הן בגלל חשש מעלויות התחזוקה הגבוהות שעלולות לבוא איתן, והן מתוך רצון לרכוש רכבים חדשים בעיקר. פעמים רבות, המחירים שתקבלו בשוק הישראלי עצמו נמוכים. ומהיכרות אישית, יצא לנו לפגוש לא מעט בעלי רכבים ישנים שנאלצו להסכים לעסקאות טרייד-אין לא הוגנות. קונה רכבים ישנים לנסיעה “יקל” על חייכם: הוא מחפש רכבים כאלו, ולא תצטרכו “לרוץ” אחרי קונים בשוק. כמו כן, המחיר שתקבלו יהיה הוגן (ולרוב יכלול הסבר על הפרטים השונים שהובילו להצעת המחיר). בקיצור, אם אתם מעוניינים לחסוך לעצמכם זמן בחיפוש לקוחות שעלול כלל לא להניב פרי, ולקבל מחיר הגון – קונה רכבים ישנים לנסיעה הוא המקור שלכם.

2) עלויות תחזוקה גבוהות

סיבה נוספת היא שייתכן כי עלויות התחזוקה של הרכב הישן שלנו לא משתלמות. למשל, אם יש לנו רכב ישן ותקול (שעדיין מסוגל לנסוע, אך בהחלט בעייתי), ייתכן שלא ישתלם לנו לתקן אותו לקראת מבחן הטסט הבא. במצב כזה, נעדיף למכור את הרכב הישן לקונה רכבים לנסיעה. כך, נוכל להפיק ממנו את המקסימום. יתרה מכך, מכירת רכב שלא יעבור טסט / מכירת רכב בלי טסט נחשבת לקשה למדי בשוק הפומבי. לכן, במקרים בהם עלויות התחזוקה גבוהות נעדיף לפנות לקונה רכבים ישנים. כך, לפחות נוכל להרוויח סכום ראוי מן הרכב.

3) תאונות (לא קשות)

לצערנו, תאונות הן דבר נפוץ כיום בכבישי ישראל. ייתכן מצב בו הרכב הישן שלנו עבר תאונה מסוימת, שלא הפכה אותו למצב “טוטאל לוס” (שיכול להימכר רק לפירוק), אלא לרכב שעדיין מסוגל לנסוע. אולם, התאונה הופכת את עלויות התיקונים שלו לבלתי כדאיים. במצבים של תאונות, נתקשה גם כן למכור אותם לשוק הרכבים הפרטי – מי ירצה לרכוש רכב שעבר תאונה? “להכניס ראש בריא למיטה חולה”? ובכן, קונה רכבים ישנים לנסיעה פעמים רבות מתעניינים ברכבים אלו. לכן, אם הרכב שלכם עבר תאונה קלה-בינונית, עדיין מסוגל לנסוע ואתם מעוניינים למכור אותו – קונה רכבים ישנים לנסיעה הוא “האיש”.

4) חיסכון בקנסות מיותרים

בישראל, על פי חוק, אסור לרכב לשהות במרחב הציבורי אם איננו נוסע. ברכבים ישנים, יכול להיווצר מצב בו פעמים רבות הרכב הישן “צובר אבק” בחנייה. בהתאם, אנו עלולים לשלם קנסות רבים שלא מצדיקים את העלות של הרכב הישן. במקרה כזה, עדיף כבר למכור את הרכב – הן מחוסר שימוש, והן מרצון להימנע מקנסות מיותרים שיפגעו לנו בכיס. קונה רכבים ישנים לנסיעה הוא הקונה המהיר ביותר שנוכל למצוא (זהו תחום עיסוקו!). לכן, זוהי בהחלט סיבה נוספת שבעינינו מצדיקה פנייה לקונה רכבים ישנים לנסיעה.

גרר עוזר – מה מייחד אותנו?

כעת, לאחר שעברנו על הסיבות השונות שהופכות את מכירת הרכב הישן שלנו לכדאית, נשמח להציג בפניכם את יתרונותינו. אנו מאמינים שבגרר עוזר תוכלו לקבל “ערך מוסף”, שלא תקבלו אצל מתחרינו. כמובן, לא נרחיב עוד על המתחרים, אך נשמח להציג בפניכם את “נקודות החוזק” שלנו:

  • אמינות – אנו מאמינים שיושרה ואמינות הם מעל לכל בעולם העסקי. לא ניתן להתקדם בלעדיהן, והן הדבר היחיד שמאפשרים להתקדם. בפני לקוחותינו, אנו מקפידים על 100% אמינות ויושרה, ונשתף אתכם בכל שיקול רלוונטי.

  • מהירות – הזמן שלוקח למכירת הרכב עשוי להיות לפעמים קריטי. בתור קונה רכבים, אנו מבינים זאת. לכן, נוכל לסגור עסקאות במהירות המרבית.

  • תשלום במזומן (ועוד) – כאשר נקנה מכם רכב, הן רכב ישן לנסיעה והן רכב לפירוק, תוכלו לקבל תשלום עבורו במזומן. כמו כן, אם תרצו – נוכל ללכת לקראתכם עם כמעט כל אמצעי התשלום המוכרים.

  • ניסיון – לאורך השנים, צברנו ניסיון רב בשוק קניית הרכבים. בזכות הניסיון, נוכל לתת ללקוחותינו את הטוב ביותר. אנו מכירים את רזי הפרטים השונים, כל הבירוקרטיות השונות – בהחלט “יש לכם גב”.

  • מגוון רכבים – גרר עוזר מקבל שלל סוגי רכבים שונים. איננו מוגבלים לרכבי אספנות או דגמים כאלו ואחרים. במילים אחרות, אנו פתוחים לקהלים רבים.

גרר עוזר מספקים שירות בפריסה ארצית: פירוק רכבים במרכז, בדרום, בצפון, ובשרון, כל האזורים בארץ. בנוסף, באתר גרר עוזר קיים מקום בלעדי שבו תוכלו לבדוק אודות מחירון רכבים לפירוק. כעת, כל המידע הדרוש ברשותכם, לפרטים נוספים ולקבלת הצעת מחיר התקשרו עוד היום.

קונה רכבים לנסיעה

תוכן עניינים

צרו איתנו קשר

המלצות

רמי כהן
קרא עוד
מגיע בזמן ,אדיב, מקצוען, והעיקר תמחור הוגן וזאת לא הפעם הראשונה שלי, אין ספק אנחת רווחה.. מומלץ בחום
עופר קרמונה
קרא עוד
אבי בחור מקסים ומקצועי, אמין ושירותי באופן נדיר! אין עוד הרבה אנשים שיודעים גם לתת שירות וגם ערך מוסף
אבירם קאו
קרא עוד
שירות פגז !! , היחיד שדבר לעניין , שקבע איתי הגיע בזמן !! שלם מזומן ובמקום ,תודה רבה לך!!!
הקודם
הבא
דילוג לתוכן