מיקום אזור ירושלים 28

אנחנו עובדים בכל אזורי הארץ

מספר טלפון 050-3511779

ניתן לפנות עלינו גם בווטסאפ

יום ראשון עד חמישי 7:00-22:00

בימי שישי אנחנו עובדים עד שעה 14:00

רכבים לגריטה

אם ברשותכם רכב לגריטה שכבר לא שווה לתקן אותו או שקשה לכם למכור אותו או סתם אין לכם כוח בלמכור את הרכב, אתם מוזמנים לפנות לגרר עוזר קונה רכבים לגריטה כבר מעל כ25 שנה. גרר עוזר יבוא עד עליכם עם גרר לגרור את הרכב. אתם מוזמנים להתקשר אלינו למכור את הרכב שלכם עוד היום בלי שום כאבי ראש מיותרים.

גרר עוזר קונה רכבים לגריטה

גרר עוזר קונה רכבים לגריטה במזומן ובמקום. אם יש לכם רכב שאתם רוצים למכור אתם מוזמנים לפנות לגרר עוזר קונה רכבים לגריטה כבר מעל 25 שנה. אנחנו עובדים בכל אזורי הארץ מקרית שמונה עד דימונה זה תלוי כמה הרכב שלכם שווה. גרר עוזר עובד במקצועיות וביעילות. אז למה אתם מחכים אתם מוזמנים לפנות אלינו בטלפון או בווטסאפ, ותקבלו הצעת מחיר מהיר. בשביל למכור את הרכב שלכם אתם צריכים לבטל את רישום הרכב שלכם במשרד הרישוי תהליך זה מאוד פשוט. לחץ כאן לטופס ביטול רישום רכב. 

למי מתאים למכור רכב לגריטה

למכור רכב לגריטה הוא תהליך מאוד קשה מכיוון שצריך לפרסם את הרכב ולפעמים למכור את הרכב זה מצריך הרבה זמן וכוח. אנחנו יודעים כמה שתהליך זה הוא מאוד קשה בגלל זה אתה מוזמן לפנות אלינו ואנחנו ונקנה לכם את הרכב בלי שום כאבי ראש. אנחנו קונים רכבים לגריטה לפירוק כבר מעל 25 שנה. אנחנו קונים במזומן ובמקום אנחנו קונים את כל סוגי הרכב בכל מצב שהוא נמצא כמובן שאם המצב שלו יותר טוב ככה התשלום גבוה אבל זה גם תלוי בדגם. כל מה שאתם צריכים לעשות בשביל למכור את הרכב זה שני דברים פשוטים: 1)לבטל את הרישום רכב במשרד הרישוי 2)להתקשר אלינו

הגדרת רכב לגריטה

גריטת רכב זה מבצע של משרד התחבורה להיפתר מהרכבים הישנים בני 13 ומעלה מכיוון שרכבים אלו מאוד מסוכנים לכביש לפי הנתונים של "אור ירוק" מכוניות בנות 10 מעורבות ב21 אחוז יותר בתאונות קטלניות, ומכוניות בנות 13 ב 12 אחוז יותר. בעבר הפעילה המדינה, באמצעות משרד התחבורה והגנת הסביבה, תוכנית גריטה להורדה מהכביש של כלי רכב בני 15 עד 20, ובמסגרתה בעל הרכב קיבל על הרכב 3,000 שקל על רכבו הישן. הדבר הופסק בשל חוסר תקציב למרות הביקוש הרב, וכיום מפעיל המשרד להגנת הסביבה תוכנית גריטה מצומצמת, למסחריות ומשאיות בלבד, ובגלל זה אתם מוזמנים לפנות אלינו ונענה אליכם בהקדם האפשרי ואנחנו נקנה את הרכב שלכם עוד היום.

4 סיבות למה כדאי למכור רכב לגריטה

  1. אתם חוסכים המון זמן 
  2. אתה מקבלים את הכסף במזומן ובמקום
  3. אתם מוכרים את הרכב שלכם תוך יום 
  4. אנחנו באים אליכם לגרור את הרכב

ביקרות מאנשים שכבר קנינו מהם רכב

מגיע בזמן ,אדיב, מקצוען,והעיקר תמחור הוגן וזאת לא הפעם הראשונה שלי, אין ספק אנחת רווחה..מומלץ בחום
רמי כהן
שירות פגז !! , היחיד שדבר לעניין , שקבע איתי הגיע בזמן !! שלם מזומן ובמקום ,תודה !!!
אבירם קאו
"אבי בחור מקסים ומקצועי, אמין ושירותי באופן נדיר!"
עופר קרמונה

התקשרו עכשיו

דילוג לתוכן