ייעוץ חינם:
053-231-3167

קונה רכבים לפירוק בזכרון יעקוב

קונה רכבים לפירוק בזכרון יעקוב

גרר עוזר קונה רכבים לפירוק כבר מעל כ-25 שנה באזור זכרון יעקוב. אם אתם גרים באזור בזכרון יעקוב ואתם רוצים למכור את רכבכם אתם מוזמנים להתקשר עלינו ונענה אליכם בהקדם האפשרי. 

קונה רכבים לפירוק בזכרון יעקוב

תושבי זכרון יעקוב אתם מוזמנים ליהנות משרותיו של גרר עוזר. גרר עוזר קונה רכבים לפירוק זכרון יעקוב  כבר מעל כ 25 שנה. גרר עוזר משלם במזומן ובמקום. אם ברשותכם רכב לפירוק ברחבות אתם מוזמנים לפנות אלינו ותוכל למכור את הרכב שלך עוד היום ללא שום כאבי ראש תקבל את הכסף במקום ונגרור את הרכב שלך. אז למה אתם מחכים תושבי זכרון יעקוב התקשרו עכשיו ותקבלו הצעת מחיר מהירה.

מה זה קונה רכבים לפירוק?

קונה רכבים לפירוק זה: רכבים ישנים, רכבים מושבתים, רכבים בלי טסט, רכבים אחרי תאונה, רכבים מושבתים ורכבים לנסיעה. הרכבים לפירוק שאנחנו קונים הם רכבים מבוטלים במשרד הרישוי כך שאין מה לדאוג על מה שיקרא עם הרכב שלכם אחרי שמכרתם אותו אי אפשר לנסוע עם הרכב ואנחנו מוכרים רק את החלקים לדוגמא: מנוע, גיר, פנסים, הגה אנחנו מוכרים כל מה ששווה באוטו.

למי זה מתאים רכבים לפירוק

רכבים לפירוק מתאים למי שלא מצליח למכור את הרכב שלו מכל סיבה כלשהי. גם זה מתאים למי אין לו כוח למכור את הרכב שלו ולא רוצה להתעסק עם תמחור הרכב. אתם מוזמנים להתקשר אלינו ולמכור את הרכב במהירות ולקבל כסף במזומן ובמקום. וגם שאתם מוכרים רכב לפירוק אתם תורמים לסביבה בגלל שאתם ממחזרים את החלקים של הרכב.

תמונות של לקוחות מרוצים

צור קשר

מוזמנים גם לחייג אלינו ולקבל הצעת מחיר מהירה

קצת על גרר עוזר

גרר עוזר קונה רכבים לפירוק כבר מעל כ 25 שנה בתחום. אנחנו עובדים בכל אזורי הארץ וקונה את כל סוגי הרכבים. בשבילנו אמינות ויושר זה ערך עליון לא סתם יש לו מעל כ 500 לקוחות מרוצים. גרר עוזר עובד באופן מקצועי וטוב. אם אתם רוצים למכור רכב לפירוק גרר עוזר הוא הבחירה הכי טובה לכם. אנחנו באים עליכם עד הבית ומשלמים לכם במזומן ובמקום. אז למה אתם מחכים בוא למכור את רכב שלכם עוד היום.

רכב לפירוק
קונה רכבים לפירוק בזכרון יעקב

תוכן עניינים

צרו איתנו קשר

המלצות

רמי כהן
קרא עוד
מגיע בזמן ,אדיב, מקצוען, והעיקר תמחור הוגן וזאת לא הפעם הראשונה שלי, אין ספק אנחת רווחה.. מומלץ בחום
עופר קרמונה
קרא עוד
אבי בחור מקסים ומקצועי, אמין ושירותי באופן נדיר! אין עוד הרבה אנשים שיודעים גם לתת שירות וגם ערך מוסף
אבירם קאו
קרא עוד
שירות פגז !! , היחיד שדבר לעניין , שקבע איתי הגיע בזמן !! שלם מזומן ובמקום ,תודה רבה לך!!!
הקודם
הבא