ייעוץ חינם:
053-231-3167

קונה רכבים לפירוק בטבריה

העיר טבריה נחשבת כאחת מהערים הבולטות ביותר בישראל ומונה קרוב ל־50,000 תושבים. גידול האוכלוסייה השנתית הינה כ־2.2% עם צפיפות של כמעט 3,000 תושבים לקילומטר בודד. העיר טבריה נמצאת במחוז הצפון, ליד הכנרת. טבריה נוסדה אי שם בשנות ה־20 לספירה. גם במיקום זה, חברת גרר עוזר מספקת את שירותיה בגאווה רבה. השירותים שלנו נתמכים בכל חלקי הארץ הרבים.

קונה רכבים לפירוק בטבריה – כמה אפשר להרוויח?

המחירים המשוערים לצרכן עבור מכירת הרכב הישן לצורכי פירוק הינם בין 500-5000₪ בגג. המחירים מתומחרים לפי סוג הרכב, שנת הייצור, היצרן, והדגם המדויק. במרבית מהמקרים, הכסף יתקבל במזומן, העברה בנקאית, או בדרכי התשלום המקובלים. הגרר וההובלה של הרכב עלינו. המחירים המדויקים יינתנו בשיחת הטלפון, בהצעת המחיר הסופית, או בבחינת הרכב במקום.

חברת גרר עוזר מתחייבת לספק שירות אנושי ואדיב, שירות אישי וקפדני, ומחירים ראויים והוגנים. אנו קונים את כל סוגי הרכבים – משאיות, מוניות, רכבים מסחריים או עסקיים, וכן, רכבים פרטיים.

פניה אל קונה רכבים בטבריה – איך זה עובד?

פנייה אל קונה רכבים בטבריה הינה פעולה די פשוטה וקלה. בשלב הראשון, יש לבחור קונה רכבים בצורה קפדנית על ידי בחינת כל הפרמטרים. בשלב השני, בקשו הצעת מחיר אודות הרכב הישן. בשלב השלישי, קונה הרכבים יגיע למקום, יגרור את הרכב, וישלם את המחיר אשר נקבע מראש. קונה רכבים לפירוק בטבריה יספק שירות אישי ואדיב, מקצועיות, ומחירים אטרקטיביים לכולם. 

המחירים שתקבלו הינם מחירים ראויים וצפויים להיות בטווח של בין 500-5,000₪ בגג. ומהצד השני, אם מדובר ברכב המיועד לנסיעה, המחירים צפויים להיות בין 2500-7,000₪ בממוצע. טווח המחירים שתקבלו עשוי להשתנות בהתאם למצב הנוכחי של הרכב. המחירים משוערים בלבד.

למה לבחור דווקא בגרר עוזר?

גרר עוזר הינה חברה המתמחה בשירותי קניית רכבים לפירוק, לנסיעה, ושירותי גרר עד המקום. אנו מספקים את השירות בפריסה ארצית מלאה, בתל אביב, טבריה, בצפון ובדרום כאחד. השירות מסופק על ידי צוות מקצועי ומיומן, זמינות מרבית, וניסיון של 25 שנה בתחום הרכבים לפירוק.

אז למה לבחור דווקא בנו? בגרר עוזר? הנה מספר סיבות מוצדקות: הראשונה, תומכים בכל הרכבים. גרר עוזר מתחייבת לקנות את כל סוגי הרכבים כאחד. השנייה, מאות לקוחות מרוצים. בגרר עוזר תמיד מרוצים, מאות לקוחות מרוצים עם עשרות ביקורות חיוביות. השלישית, ניסיון רב בתחום. 

לצוות גרר עוזר יש ניסיון של 25 שנה בתחום גרירה וקניית רכבים לפירוק. הרביעית, עובדים בכל הארץ. צוות גרר עוזר התרחבה, וכעת, פועלת בפריסה ארצית מלאה. החמישית, כסף במזומן. אצלנו, לעומת אחרים, תקבלו את כל הסכום במזומן או בהעברה בנקאית לבקשתכם. אלה הם הסיבות לבחור דווקא בנו. לפרטים נוספים, הזמנות, או בירורים חייגו – 053-231-3167.

לשירותכם תמיד, צוות גרר עוזר.

קונה רכבים לפירוק בטבריה

תוכן עניינים

צרו איתנו קשר

המלצות

רמי כהן
קרא עוד
מגיע בזמן ,אדיב, מקצוען, והעיקר תמחור הוגן וזאת לא הפעם הראשונה שלי, אין ספק אנחת רווחה.. מומלץ בחום
עופר קרמונה
קרא עוד
אבי בחור מקסים ומקצועי, אמין ושירותי באופן נדיר! אין עוד הרבה אנשים שיודעים גם לתת שירות וגם ערך מוסף
אבירם קאו
קרא עוד
שירות פגז !! , היחיד שדבר לעניין , שקבע איתי הגיע בזמן !! שלם מזומן ובמקום ,תודה רבה לך!!!
הקודם
הבא
דילוג לתוכן