ייעוץ חינם:
053-231-3167

קונה רכבים לפירוק בלי טסט

אם ברשותכם רכב בלי טסט לפירוק שכבר לא שווה לתקן אותו או שקשה לכם למכור אותו או סתם אין לכם כוח בלמכור את הרכב, אתם מוזמנים לפנות לגרר עוזר קונה רכבים לבלי טסט לפירוק כבר מעל כ25 שנה. גרר עוזר יבוא עד עליכם עם גרר לגרור את הרכב. אתם מוזמנים להתקשר אלינו למכור את הרכב שלכם עוד היום בלי שום כאבי ראש מיותרים.

גרר עוזר קונה רכבים בלי טסט לפירוק

גרר עוזר קונה רכבים לפירוק בלי טסט במזומן ובמקום. אם יש לכם רכב שאתם רוצים למכור אתם מוזמנים לפנות לגרר עוזר קונה רכבים בלי טסט לפירוק כבר מעל 25 שנה. אנחנו עובדים בכל אזורי הארץ מקרית שמונה עד דימונה זה תלוי כמה הרכב שלכם שווה. גרר עוזר עובד במקצועיות וביעילות. אז למה אתם מחכים אתם מוזמנים לפנות אלינו בטלפון או בווטסאפ, ותקבלו הצעת מחיר מהיר. בשביל למכור את הרכב שלכם אתם צריכים לבטל את רישום הרכב שלכם במשרד הרישוי תהליך זה מאוד פשוט. לחץ כאן לטופס ביטול רישום רכב.

למי מתאים למכור רכב בלי טסט לפירוק

למכור רכב בלי טסט הוא תהליך מאוד קשה מכיוון שצריך לפרסם את הרכב ולפעמים למכור את הרכב זה מצריך הרבה זמן וכוח. אנחנו יודעים כמה שתהליך זה הוא מאוד קשה בגלל זה אתה מוזמן לפנות אלינו ואנחנו ונקנה לכם את הרכב בלי שום כאבי ראש. אנחנו קונים רכבים בלי טסט לפירוק כבר מעל 25 שנה. אנחנו קונים במזומן ובמקום אנחנו קונים את כל סוגי הרכב בכל מצב שהוא נמצא כמובן שאם המצב שלו יותר טוב ככה התשלום גבוה אבל זה גם תלוי בדגם. כל מה שאתם צריכים לעשות בשביל למכור את הרכב זה שני דברים פשוטים: 1)לבטל את הרישום רכב במשרד הרישוי 2)להתקשר אלינו

הגדרה של טסט לאוטו

מבחן רישוי שנתי לרכב נקרא טסט ומטרתו היא לוודא את תקינות כלי הרכב הנמצאים על כבישי ישראל. על פי החוק חובה על בעל רכב רשום לבצע לרכבו מבחן רישוי שנתי באחד מהמכונים הפזורים ברחבי הארץ. משרד התחבורה מטיל את החובה לבצע בדיקת טסט על כל סוגי הרכבים והנהגים ללא יוצא מן הכלל. באמצעות בדיקה מן הסוג הזה ניתן להטמיע כללי בטיחות חדשים ולבדוק כל הזמן האם הרכבים הנמצאים על הכביש אכן עומדים בקריטריונים. התהליך של הכנת טסט לרכב מתחיל בקבלת בקשה לחידוש רישיון. הבקשה נשלחת בדואר אל כתובתו של הנהג הרשום על הרישיון של הרכב. את הבקשה ניתן לקבל שלושה חודשים לפני תום הרישיון הישן, וזאת במטרה לאפשר לנהגים להתכונן ולהיערך מבחינת זמן ומשאבים.

4 סיבות למה כדאי למכור רכב בלי טסט לפירוק

  1. אתם חוסכים המון זמן
  2. אתה מקבלים את הכסף במזומן ובמקום
  3. אתם מוכרים את הרכב שלכם תוך יום
  4. אנחנו באים אליכם לגרור את הרכב

מה קורה לאחר ביצוע קניית הרכב

שאנחנו קונים את הרכב קודם כל אנחנו גוזרים את לוחיות הרישוי שלא ישתמשו עם הלוחיות הללו לרע עליכם לדעת שחשוב מאוד לבדוק לפני שאתם מוכרים שלא יזרקו את הלוחיות רישוי לפח צריך לגזור אותם שלא יוכלו להשתמש בהם בכלל. אחרי זה אנחנו מוכרים את החלקים הטובים של הרכב כמו מצבר הגה ועוד. ועם החלקים שאנחנו לא משתמשים בהם אנחנו מוכרים את חלקים אלו לברזל כמו שילדה לרכב.

רכבים לגריטה

תוכן עניינים

צרו איתנו קשר

המלצות

רמי כהן
קרא עוד
מגיע בזמן ,אדיב, מקצוען, והעיקר תמחור הוגן וזאת לא הפעם הראשונה שלי, אין ספק אנחת רווחה.. מומלץ בחום
עופר קרמונה
קרא עוד
אבי בחור מקסים ומקצועי, אמין ושירותי באופן נדיר! אין עוד הרבה אנשים שיודעים גם לתת שירות וגם ערך מוסף
אבירם קאו
קרא עוד
שירות פגז !! , היחיד שדבר לעניין , שקבע איתי הגיע בזמן !! שלם מזומן ובמקום ,תודה רבה לך!!!
הקודם
הבא
דילוג לתוכן