מיקום אזור ירושלים 28

אנחנו עובדים בכל אזורי הארץ

מספר טלפון 050-3511779

ניתן לפנות עלינו גם בווטסאפ

יום ראשון עד חמישי 7:00-22:00

בימי שישי אנחנו עובדים עד שעה 14:00

קונה רכבים לפירוק בקרית אונו

גרר עוזר קונה רכבים לפירוק כבר מעל כ-25 שנה באזור קרית אונו. אם אתם גרים באזור קרית אונו ואתם רוצים למכור את רכבכם אתם מוזמנים להתקשר עלינו ונענה אליכם בהקדם האפשרי. 

קונה רכבים לפירוק בקרית אונו

תושבי קרית אונו אתם מוזמנים ליהנות משרותיו של גרר עוזר. גרר עוזר קונה רכבים לפירוק בקרית אונו כבר מעל כ 25 שנה. גרר עוזר משלם במזומן ובמקום. אם ברשותכם רכב לפירוק ברחבות אתם מוזמנים לפנות אלינו ותוכל למכור את הרכב שלך עוד היום ללא שום כאבי ראש תקבל את הכסף במקום ונגרור את הרכב שלך. אז למה אתם מחכים תושבי בקרית אונו התקשרו עכשיו ותקבלו הצעת מחיר מהירה.

מה זה קונה רכבים לפירוק?

קונה רכבים לפירוק זה: רכבים ישנים, רכבים מושבתים, רכבים בלי טסט, רכבים אחרי תאונה, רכבים מושבתים ורכבים לנסיעה. הרכבים לפירוק שאנחנו קונים הם רכבים מבוטלים במשרד הרישוי כך שאין מה לדאוג על מה שיקרא עם הרכב שלכם אחרי שמכרתם אותו אי אפשר לנסוע עם הרכב ואנחנו מוכרים רק את החלקים לדוגמא: מנוע, גיר, פנסים, הגה אנחנו מוכרים כל מה ששווה באוטו.

למי זה מתאים רכבים לפירוק

רכבים לפירוק מתאים למי שלא מצליח למכור את הרכב שלו מכל סיבה כלשהי. גם זה מתאים למי אין לו כוח למכור את הרכב שלו ולא רוצה להתעסק עם תמחור הרכב. אתם מוזמנים להתקשר אלינו ולמכור את הרכב במהירות ולקבל כסף במזומן ובמקום. וגם שאתם מוכרים רכב לפירוק אתם תורמים לסביבה בגלל שאתם ממחזרים את החלקים של הרכב.

תמונות של לקוחות מרוצים

צור קשר

מוזמנים גם לחייג אלינו ולקבל הצעת מחיר מהירה

קצת על גרר עוזר

גרר עוזר קונה רכבים לפירוק כבר מעל כ 25 שנה בתחום. אנחנו עובדים בכל אזורי הארץ וקונה את כל סוגי הרכבים. בשבילנו אמינות ויושר זה ערך עליון לא סתם יש לו מעל כ 500 לקוחות מרוצים. גרר עוזר עובד באופן מקצועי וטוב. אם אתם רוצים למכור רכב לפירוק גרר עוזר הוא הבחירה הכי טובה לכם. אנחנו באים עליכם עד הבית ומשלמים לכם במזומן ובמקום. אז למה אתם מחכים בוא למכור את רכב שלכם עוד היום.

דילוג לתוכן