ייעוץ חינם:
053-231-3167

קונה רכבים לפירוק בראשון לציון

ראשון לציון, אחת הערים הגדולות בישראל (למעשה, זוהי העיר מס' 4 בגודלה מבחינת אוכלוסין). בשנת 1882 הוקמה העיר בתור המושבה הראשונה. זו אחת הערים הראשונות שהחיו את השפה העברית ומורשתה, וכיום היא בעלת חנויות רבות, אזור תעשייה מפותח וטכנולוגיה ענפה. וכן, לצד כל אלו התפתחה בראשון לציון גם תעשייה שלמה של רכבים. מן הסתם, קוני רכבים רבים פועלים באזור. אם ככה, נעסוק בעבודתו של קונה רכבים – מה תפקידו? מה היתרונות שלו? ו… קדימה.

קונה רכבים לפירוק באזור ראשון לציון – מה תפקידו?

לא כולם מכירים את מושג קונה הרכבים, וזה בסדר גמור. לכן, כדי שנהיה באותו העמוד נסביר במה מדובר: שכיח ביותר שאנשים מעוניינים למכור / להחליף את רכבם. לרוב, זה נעשה באחד האפיקים ה־”מוכרים”: טרייד אין, מכירת יד-שנייה. ובכל זאת, לא תמיד ניתן לפנות לאחד מהם, בעיקר אם הרכב שלנו כבר במצב שאיננו מתאים להם. זה יכול להיות הן בעקבות שחיקה ארוכת שנים שעבר הרכב, והן בעקבות תאונה מצערת מסוימת שעבר. התפקיד של קונה רכבים לפירוק הוא לטפל בדיוק ברכבים כאלו. לרוב, מדובר במוניות או רכבים של אנשים מבוגרים – אשר לא ישרתו עוד אף אחד, אבל בהחלט ניתן להרוויח מהם במכירה לפירוק.

מה טווח המחירים המדובר? כמה בערך מרוויחים? ובכן, אין מחירים מוחלטים. לרוב, המחירים השונים הם נמוכים ונעים בין כמה מאות שקלים לכמה אלפי שקלים במקרים נדירים (בהערכה גסה, 500-5000₪ הם המחירים הסבירים). נכון, זה לא סכום שמתקרב בכלל ככל הנראה לסכום בו רכשתם את הרכב. ובכל זאת, זה לא מעט בעבור רכב ב־”סוף דרכו”.

קניית רכבים לפירוק בראשון לציון – היתרונות

לקניית רכבים לפירוק יש שלל יתרונות. היתרון הראשון והבולט מכולם הוא התשלום. אין שום מקום אחר בשוק בו תוכלו לקבל תשלום שכזה בעבור רכב לפירוק, מה שמעניק את האפשרות גם לאנשים בגמלאות או לנהגי מוניות שעזבו את עבודתם. מדובר בתשלום לא רע בכלל, בהתחשב ברכבים שאינם בטיבם כלל. במקרים של רכב שעובר תאונה, זהו פעמים רבות המוצא היחיד. וחוץ מזה, מי יתנגד לכמה מאות-אלפי שקלים בשביל רכב שסיים את תפקידו? 

היתרון השני של קניית רכבים לפירוק הוא הזמן. בניגוד לקניית רכבים בצורת יד שנייה או לעסקת טרייד אין, כאן לא נדרשת ניירת וסיבוכים מיותרים. לרוב, הקנייה תהיה תהליך קצר מאוד ופשוט. יתרה מכך, יתרון נוסף הוא ספציפית אמנם לנהגי מוניות, אך חשוב להכירו: בדרך כלל, מוניות ומכוניות מסוגים מסוימים “לא עוברים” ברוב המכירות, בעוד לקונה רכבים לפירוק לא משנה מהו סוג הרכב. זאת, כל עוד הוא איכותי דיו מבחינת חלקיו.

קונה רכבים לפירוק – למה לבחור דווקא בנו?

כפי שכבר ציינו בתחילת המאמר, קוני רכבים לפירוק בראשון לציון הם רבים. זאת, בהתאם לשוק הרכב ה־”פורח” בעיר. כידוע, “אין הנחתום מעיד על עיסתו”, ובכל זאת, היינו רוצים להציג בפניכם כמה יתרונות שבעינינו מציבים את גרר עוזר בחזית השוק הנ”ל:

  • מקצועיות – גרר עוזר מבטיח לכם מקצועיות מלאה בכל התהליך. בשום שלב בעבודתנו לא “נתפשר” על אף קנייה ומכירה. כל העבודה מתבצעת בצורה מקצועית ועל הצד הטוב ביותר.

  • מחירים הוגנים – אנו מבטיחים מחירים הוגנים לקניית כל רכב לפירוט, בצורה מדויקת והוגנת. אין ספק שמחירים הוגנים הוא אחד מסמלי הדגל שלנו.

  • אמינות ושקיפות – במהלך כל תהליך העבודה איתנו אנו מבטיחים ללקוחותינו אמינות ושקיפות מכל בחינה שהיא. בעינינו, אם אין אמונה בינינו לבין לקוחותינו – הרי שלא ניתן לבנות מערכת יחסים בריאה וטובה.

מתעניינים? לבקשת הצעות מחיר ולפרטים עבור קונה רכבים לפירוק בראשון לציון התקשרו עכשיו053-231-3167.

קונה רכבים לפירוק בראשון לציון

תוכן עניינים

צרו איתנו קשר

המלצות

רמי כהן
קרא עוד
מגיע בזמן ,אדיב, מקצוען, והעיקר תמחור הוגן וזאת לא הפעם הראשונה שלי, אין ספק אנחת רווחה.. מומלץ בחום
עופר קרמונה
קרא עוד
אבי בחור מקסים ומקצועי, אמין ושירותי באופן נדיר! אין עוד הרבה אנשים שיודעים גם לתת שירות וגם ערך מוסף
אבירם קאו
קרא עוד
שירות פגז !! , היחיד שדבר לעניין , שקבע איתי הגיע בזמן !! שלם מזומן ובמקום ,תודה רבה לך!!!
הקודם
הבא
דילוג לתוכן