ייעוץ חינם:
050-351-1779

קונה רכבים לפירוק – מהם אזורי השירות הנתמכים?

רכבים ישנים שעומדים על הכביש כ־20 שנה ויותר מיועדים למטרה אחת ויחידה – פירוק לגורמים ומכירה. ברוב המקרים, אין מה לעשות עם רכב בן 20 שנה ויותר – הצרכנים לא יהיו מעוניינים בו, והוא יגרור הוצאות. הברירה היחידה אשר עומדת לפניכם היא מכירת הרכב לפירוק או העברתו למגרש גרוטאות מקומי או ארצי. במאמר זה, חברת גרר עוזר מספרת לראשונה מהם אזורי השירות הנתמכים של מיטב קונה הרכבים בישראל.

מהו קונה רכבים לפירוק ומה מטרתו הסופית?

קונה רכבים לפירוק הוא בעל מקצוע אשר מספק את שירותיו בעיקר לצרכנים. להבדיל משירותים אחרים, הפעם, הצרכנים הם אלו שמקבלים את הכסף ואת התמורה הטובה ביותר למחיר. קונה רכבים מתמחה בקניית רכבים לפירוק, ומכירת חלקי החילוף הפנימיים למרבה במחיר – לקוחות, סוכנויות רכב, ומוסכים. בנוסף, קיימת מטרה נוספת – מציאת "אוצרות" רכבים שמיועדים לנסיעה ומכירתם ללקוחות פרטיים.

ברוב המקרים, רכבים ישנים לנסיעה יזכו אתכם בבונוס משמעותי יותר, לעומת קניית רכבים לפירוק. המחירים עבור קניית רכבים לפירוק עומדים על יחס של בין 500-2,000 ₪ לכל היותר, במקסימום האפשרי. לעומת זאת, מכירת רכבים ישנים המיועדים לנסיעה יהיו בטווח יחסי של בין 3,000-5,000 ₪ במקסימום. המטרה הסופית של קונה רכבים, היא, בסופו של דבר, להרוויח מהעסקה ככל הניתן – לגזור קופון סימלי. כעת, מהם אזורי השירות הנתמכים על ידי מרבית מהסוחרים בישראל? בפסקה הבאה נדון בסוגייה.

אזורי השירות הנתמכים – מהם האזורים הנפוצים ביותר?

ב־95% מהמקרים הרבים, קונה רכבים לפירוק מספק את שירותיו הנאמנים בפריסה ארצית, בכל רחבי הארץ. אם זאת, קיימים "מיוחדים" אשר מספקים שירותים בפריסה מקומית, לדוגמא – קונה רכבים לפירוק בדרום, או לחלופין אזורים רחוקים יותר – צפון, מרכז, וכו'. זוהי בחירת הנוחות הבלעדית של קונה הרכבים המקומי. ישנם שני תרחישים שתצטרכו להתמודד איתם – קונה רכבים בפריסה ארצית (מומלץ), קונה רכבים מקומי. 

ברוב המקרים, הפריסה היא ארצית, אם זאת, האזורים הנפוצים ביותר הם – ירושלים, תל אביב, אילת, וכו'. במילים אחרות, קונה רכבים יספק את שירותיו במקומות אידיאלים, נפוצים, ועם כמה שיותר עבודה לספק. אם אתם לא ניידים או לא מסוגלים להגיע עם הרכב הנוכחי, כדאי ומומלץ לוודא ולתאם ציפיות עם הסוחר. ללא ספק, מדובר בנושא שכדאי ליישב עוד לפני הזמנת השירות, שני הצדדים חייבים להבין את העסקה. ההמלצה הטובה ביותר – בחרו בקונה רכבים שיהיה מסוגל להגיע עד אליכם, בפריסה ארצית ברחבי הארץ.

למה כדאי לבחור דווקא בגרר עוזר?

גרר עוזר הינה חברה אשר מתמחה בקנייה ומכירת רכבים לפירוק, חלקי חילוף, שירותי גרר, ושירותים נוספים. גרר עוזר מבטיחה לכם את התשלום הטוב ביותר, במזומן, ובדרכים שהכי נוחות לכם. אז למה לבחור דווקא בנו? הנה כמה סיבות מוצדקות לבחירה: הראשונה, ניסיון של יותר מ־25 שנה. השנייה, פריסה ארצית מלאה. השלישית, מחיר אטרקטיבי במזומן. הרביעית, מאות לקוחות מרוצים ברחבי הארץ. החמישית, אמינות יתרה. אלה הם חמשת הסיבות המוצדקות לבחירת גרר עוזר. גרר עוזר כאן לרשותכם ותספק לכם הצעת מחיר.

באתר "גרר עוזר" תוכלו לצפות בהמלצות של הלקוחות, ביתרונות של החברה, באזורי השירות הנתמכים, וכו'. כל המידע כאן לרשותכם, לקבלת הצעה אטרקטיבית עבור הרכב הישן התקשרו עוד היום – 050-351-1779. לשרותכם תמיד, הצוות המקצועי של חברת גרר עוזר – זמינים בכל שעה לרשותכם.

קונה רכבים לפירוק – מהם אזורי השירות הנתמכים?

תוכן עניינים

צרו איתנו קשר

המלצות

רמי כהן
קרא עוד
מגיע בזמן ,אדיב, מקצוען, והעיקר תמחור הוגן וזאת לא הפעם הראשונה שלי, אין ספק אנחת רווחה.. מומלץ בחום
עופר קרמונה
קרא עוד
אבי בחור מקסים ומקצועי, אמין ושירותי באופן נדיר! אין עוד הרבה אנשים שיודעים גם לתת שירות וגם ערך מוסף
אבירם קאו
קרא עוד
שירות פגז !! , היחיד שדבר לעניין , שקבע איתי הגיע בזמן !! שלם מזומן ובמקום ,תודה רבה לך!!!
הקודם
הבא
דילוג לתוכן