ייעוץ חינם:
053-231-3167

קונה רכבים לפירוק – מה האינטרסים מאחורי הרכישה

מכירת הרכב לקונה רכבים היא הפעולה החכמה והאידיאלית ביותר שתעשו, במיוחד עם הרכב לא תקין. ברוב המקרים, אנשים שמוכרים את הרכב שלהם עושים זאת מהסיבות הבאות: הרכב עמד על הכביש יותר מ- 20 שנה, הרכב לא תקין, בעיות שחוזרות ונשנות כל הזמן, וסיבות נוספות. בסופו של דבר, במקרים שבהם הרכב ישן מאוד ולא מתפקד כמו בעבר, הפעולה המיידית היא למכור אותו למרבה במחיר. והמצד השני, מה לגבי קונה הרכבים? מה הוא מרוויח מזה? למה בעצם קונה רכבים קונה את הרכב הישן שלכם? כל התשובות כאן.

הסיבות למכירת הרכב הישן לקונה רכבים

אם מדובר ברכב שנמצא על הכביש יותר מ- 20 שנה, שאין לכם שימוש בו, ושהתיקונים עליו לא שווים, במקרים כאלה הבחירה האולטימטיבית היא להציע אותו למכירה אצל קונה רכבים, או למכור אותו בצורה פרטית לצרכנים הרציניים. חלק מהסיבות הגדולות הם בלית ברירה, וחלקם הם מתוך בחירה ושיקול דעת. אז מהן הסיבות למכירת הרכב הישן לקונה רכבים? הנה 3 סיבות די הגיוניות:

1.התיקונים עולים יותר מהשווי של הרכב – ברוב המקרים, כשמדובר ברכב די ישן, התיקונים עשויים להיות יקרים ואף לעלות על מחיר המחירון הראשי. במקרים כאלה, לא יהיה שווה לתקן את הרכב, בייחוד אם מדובר ברכב שנקנה ביד2 או שווה פחות מ- 5,000 ₪. אם מדובר ברכב שווה 5 אלף או פחות, התיקונים לא ישתלמו, הטסטים השנתיים רק יכבידו, ואחזקתו תהיה כואבת. לכן ובעקבות זאת, הפעולה הכי הגיונית היא למכור את הרכב לפירוק.
2.הרכב ישן ונמצא על הכביש יותר מ- 20 שנה – מכירת הרכב לפירוק אצל קונה רכבים היא פעולה מתבקשת, משתלמת, ורווחית, במיוחד אם הרכב נמצא על הכביש יותר מ- 20 שנה. רכב שנמצא 20 שנה ומעלה על הכביש ידרשו לו יותר תיקונים, הוצאות נלוות, ודברים שאינם משתלמים כל כך. הפתרון הטוב ביותר במצב זה, הוא להיפתר מהרכב לאדם שישלם תמורתו את המחיר הגבוהה ביותר. יש בידיכם שתי אופציות – מכירתו באופן פרטי לצרכנים הפוטנציאלים, או מכירתו לקונה רכבים מקצועי.
3.הרכב חונה במקומות שבהם הסיכויים לקנסות ודוחות הם גבוהים – ברוב המוחלט של המקרים, כאשר בעל הרכב התייאש מהרכב הנוכחי הוא מציב אותו בחנייה הציבורית או פרטית למשך מספר חודשים. במקרים כאלה, בעל הרכב ושותפיו עשויים להיות חשופים לקנסות מרובים מטעם העיריה. במקרים כאלה, במטרה למנוע את התרחיש הנורא מכל, יש להיפטר ממנו בהקדם האפשרי. תוכלו למכור אותו בשוק הפרטי, או למכור אותו בצורה פרטנית יותר לקונה רכבים במחיר סימלי.

אלה הם שלושת הסיבות המשמעותיות למכירת הרכב שלכם בצורה חוקית לקונה רכבים. כמו כן, ישנן סיבות נוספות אשר יצדיקו את מכירת הרכב הישן בעלות סמלית, שעליהם פירטנו במאמרים הקודמים בבלוג. בסופו של עניין, לאנשים שמעוניינים להיפטר מהרכב בצורה המהירה ביותר, קונה רכבים תהיה הבחירה הטובה ביותר. ולכאלה שלא, הסבלניים ביותר, יוכלו למכור אותו במחירים טובים ללקוחות פוטנציאלים שחפצים בו.

מטרותיו של קונה רכבים – למה הוא עושה את זה

העלות המינימלית שאותה תוכלו להרוויח עבור הרכב הישן שלכם עומדת על כ- 500 ₪ במינימום. לעומת זאת, העלות המקסימלית שאותה תוכלו לקבל היא 2,000 ₪ במקסימום. נהיה איתכם אמיתיים לגמרי, מטרותיו של כל קונה רכבים הוא לקנות את הרכבים הישנים במחירי עלות, ולמכור את החלקים בנפרד. כמובן שיש לקונה הרכבים מטרות נוספות, מהן מטרותיו? ממה הוא מרוויח? ולמה הוא עושה את זה? הנה 3 דברים שקונה הרכבים יכול לעשות עם הרכב הישן שלכם:

1.פירוק הרכב ומכירת החלקים בנפרד – לאחר שקונה רכבים קונה את הרכב הישן שלכם, הוא מפרק אותו, מנתח אותו לגורמים, ומוציא את החלקים הטובים ביותר והשווי ערך. לבסוף, קונה הרכבים מעמיד אותם למכירה ומרוויח עליהם מחיר סימלי. החלקים יכולים להיות – מראות, מושבים, מנוע, וחלקים נוספים. ומהצד השני, במקרים מסוימים, קונה הרכבים מתקן את החלקים הפגומים ומוכר אותם למרבה במחיר. וממש כך, קונה הרכבים עושה את הפרנסה שלו בצורה טובה וחוקית.

2.מכירת הרכב למגרש גרוטאות (מיחזור ירוק) – מיחזור ירוק היא פעולה שנועדה לתרום לסביבה ירוקה יותר ומאפשרת גם לצד השני להרוויח לא מעט כסף. האופציה השנייה שעומדת בפני קונה הרכבים היא מכירת הרכב למגרש גרוטאות לצורך פירוק ומיחזור חלקי הרכב השונים. באמצעות פעולה זו, ניתן לבנות מחדש רכבים שונים, דלתות, ועוד. ללא ספק, פעולה זו תורמת להגנת הסביבה, ועל הדרך קונה הרכבים מרוויח ממנה כסף.

3.פירוק הרכב לשם ברזל ונחושת – לפני מס' שנים קונה רכבים ואנשים שונים היו מפרקים רכבים, מכשירי חשמל, מחשבים, ואביזרים שבהם הברזל והנחושת היא עשירה. בעבר הרחוק, פעולה זו הייתה ממש משתלמת ומתבקשת, ובה היינו מרוויחים לא מעט כסף. כיום, בשנת 2021, מעטים עושים את זה, ועדיין מדובר בפעולה שקיימת ושמפרנסת לא מעט משפחות.

אלה הם שלושת המטרות היחידות שבהם קונה הרכבים יכול להרוויח כסף על הרכב הישן שלכם. החל מפירוק הרכב ומכירת החלקים הפנימיים, מכירת הרכב למגרש גרוטאות, וכמובן פירוק לשם ברזל ונחושת. מדובר בדרכים פשוטות וחוקיות שלא מעניקות יותר מידי רווח לקונה הרכבים, ולכן המחיר שקונה הרכבים מוכן לשלם הוא מזערי. מקווים שהצלחנו לשפוך "אור" על הנושא ולחדש מעט.

ההובלה והפינוי עלינו – בוחרים בגרר עוזר

צרכנים חכמים בודקים לפני שהם קונים את המוצר הסופי: עושים השוואת מחירים ובודקים את התחום. תחום קניית רכבים לפירוק הוא תחום שיגבה ממכם כסף גם על ההובלה והפינוי, בגרר עוזר זה עובד אחרת. כל לקוח שמעוניין למכור את הרכב הישן שלו, מקבל מגרר עוזר שירות עד הבית, ההובלה והפינוי עלינו. מי שבוחר בגרר עוזר, בוחר בפרטנר אמיתי. בגרר עוזר מבינים את חשיבות הפינוי וההובלה ולא גוזרים קופון על הלקוח, אלה מנסים לעזור לו להרוויח ככל האפשר. לרציניים ביותר, כאלה שמעוניינים למכור את הרכב הישן במחירים טובים, גרר עוזר תהיה הבחירה הטובה ביותר. לפרטים נוספים והזמנות חייגו 053-231-3167.

לצידכם תמיד, צוות גרר עוזר.

תמונות של לקוחות מרוצים

הקודם
הבא

קונה רכבים לפירוק – מה האינטרסים מאחורי הרכישה

תוכן עניינים

צרו איתנו קשר

המלצות

רמי כהן
קרא עוד
מגיע בזמן ,אדיב, מקצוען, והעיקר תמחור הוגן וזאת לא הפעם הראשונה שלי, אין ספק אנחת רווחה.. מומלץ בחום
עופר קרמונה
קרא עוד
אבי בחור מקסים ומקצועי, אמין ושירותי באופן נדיר! אין עוד הרבה אנשים שיודעים גם לתת שירות וגם ערך מוסף
אבירם קאו
קרא עוד
שירות פגז !! , היחיד שדבר לעניין , שקבע איתי הגיע בזמן !! שלם מזומן ובמקום ,תודה רבה לך!!!
הקודם
הבא
דילוג לתוכן