ייעוץ חינם:
050-351-1779

קונה רכבים לפירוק – ממה כדאי להיזהר?

במאה ה־21 הדברים השתנו לגמרי. רכב ישן כמעט בלתי ניתן למכירה, האופציה היחידה היא קונה רכבים. כאשר כל האופציות שעומדות בפנינו לא מצליחות, האופציה האחרונה היא פנייה אל קונה רכבים לפירוק. קונה רכבים לפירוק ישמח לקבל את הרכב הישן שלכם ולספק תמורה ראויה – מחיר סימלי והגון. ברוב המקרים, ב־90% תקבלו תמורה של בין 500-2,000 ₪ באופן ממוצע ומשוער. כעת, לגבי השאלה הסופית – ממה כדאי להיזהר בעת מכירת רכב לפירוק? במאמר זה נפרט שני דברים שכדאי להימנע מהם.

1) טעות מספר 1: מכירת רכב לפירוק באופן אקראי

מרבית מהאנשים מוכרים את הרכב לפירוק למרבה במחיר, לכל אחד שירצה בכך, וזו טעות נפוצה מאוד. ישנם כמה סיבות לתופעה – חוסר בסבלנות או כוח נפשי, מניעה של בירוקרטיה, וחוסר אכפתיות. בעקבות השירות הישראלי, הרבה מהצרכנים נמצאים במצב של חוסר כוחות וסבלנות, ולפיכך בוחרים בספק אקראי. במילים אחרות, מבדיקות שבוצעו, מרבית מהצרכנים בוחרים את השירות בצורה אקראית, ללא בדיקות. וכאן נמצאת הטעות הנפוצה ביותר, טעות שיכולה להוביל למכירת הרכב בצורה זולה הרבה יותר. לפיכך, כדאי לבדוק מהו מחיר המחירון של הרכב (אם קיים), מהו מצבו, וכמה באמת הוא שווה.

ניתן לעשות את הבדיקות השונות במספר דרכים – בדיקת שווי הרכב במוסכים, קבלת הצעות מחיר מקונה רכבים מקצועי, או פנייה לחבר שמבין בתחום ובודק רכבים למחייתו. באמצעות בדיקות אלה נוכל להגיע לקונה הרכבים עם שיעורי הבית, עם הנתון החשוב ביותר – כמה הרכב שלי שווה, במדויק. כדאי ומומלץ לבדוק כמה הרכב שלכם שווה, כמה החלקים מתומחרים בשוק, וזאת לפני הפנייה אל סוחר או קונה רכבים. ללא ספק, מכירת רכב לפירוק באופן אקראי וללא בדיקות יובילו לתוצאה הפוכה, כישלון של ממש.

2) טעות מספר 2: בחירת קונה רכבים בצורה מרושלת

בשנת 2021, הרבה מאוד צרכנים בוחרים במוצר או עסק בצורה מרושלת, לא נכונה, וללא בדיקות המתאימות. בחירת קונה רכבים או סוחר אחר בצורה אקראית תביא לכישלון אמיתי. קיימת "מתודולוגיה" שנכתבה מראש העוזרת לנו לבחור בקונה רכבים בצורה מקצועית ונכונה, כזאת שתפחית את הסכנות השונים. בתחום זה, בתחום קונה רכבים לפירוק ישנם הרבה מאוד חובבנים, בעלי מקצוע שאינם אמינים ואמיתיים, וכדאי להיות עם היד על הדופק, תמיד.

בעת הבחירה, כדאי לבחור בקונה רכבים ע"פ מספר פרמטרים: ניסיון וותק מקצועי, ביקורות וחוות דעת חיוביות, התרשמות מהשיחה או מהפגישה הראשונה, ומתן שירות אישי. בעת הבחירה, כדאי לקחת בחשבון את 4 הפרמטרים וליישם אותם, לבדוק אודות ההיסטוריה של קונה הרכבים, לבדוק כמה הוא איכותי ואמין, ותמיד לשים לב לרמת המקצועיות והשירות. אל תבחרו בקונה רכבים בצורה מרושלת, בחרו בצורה חכמה. בנוסף, טיפ מאיתנו – המלצה של משפחה או חברים קרובים תהיה עדיפה להמלצות זרות מהאינטרנט. שימו לב: קיימים שירותים שנועדו לספק "ביקורות Pike" ביקורות לא אמיתיות וכדאי להיזהר מהן כמו מאש.

מכירת רכבים לפירוק – שאלות ותשובות

לאחר שהבנו את שני הטעויות הנפוצות ביותר, כעת, כדאי לקחת אותם בחשבון ולהימנע מהם ככל האפשר. אנחנו בוודאי מניחים שיש לכם עשרות שאלות נפוצות בנושא, שאלות שעדיין לא נפתרו בצורה סופית. חברת גרר עוזר תספק לכם את כלל התשובות לשאלות הנפוצות ביותר בתחום. קדימה, מתחילים.

  • שאלה: כמה שווה הרכב שלי אם הוא נועד לפירוק?

תשובה: רכבים שמיועדים למטרות פירוק יהיו זולים מהרגיל, בטווח של 800-2500 ₪.

  • שאלה: כמה כסף אני יכול להוציא מהרכב למטרות פירוק ברזל?

תשובה: פירוק רכבים למטרות ברזל מתומחרות ע"פ משקל הרכב, המחיר הממוצע הוא כ־500 ₪.

  • שאלה: בתוך כמה זמן ניתן למכור את הרכב?

תשובה: לרוב, מכירת הרכב לצורכי פירוק ימכרו בתוך שעות בודדות מהפנייה.

  • שאלה: מה כדאי יותר? למכור את הרכב לפירוק או כיד שנייה?

תשובה: התשובה תלויה במצב הרכב וכמה הוא באמת ישן – רכבים מעל 15 שנה נועדו לפירוק.

  • שאלה: מהו התהליך למכירת הרכב לפירוק?

תשובה: מלאו טופס לביטול רישום הרכב לצמיתות, ולאחר מכן פנו לקונה רכבים.

אלה הם 5 השאלות הנפוצות ביותר שנתקלנו בהם מהשיחות האחרונות. השאלות כלליות ומספקות את התשובה הסופית והפשוטה ביותר. ניתן להתייעץ עם גרר עוזר לגבי שאלות נוספות, התלבטויות לא פתורות, ודברים נוספים שיכולים להיות רלוונטיים. ניתן לקרוא באתר, בעמוד הבלוג מאמרים וטיפים נוספים ומעניינים.

מעוניינים למכור את הרכב הישן שלכם לפירוק? התייעצו עם המומחים של גרר עוזר. גרר עוזר מעניקה לכם במה למכירת הרכב הישן לפירוק, תעניק לכם כסף הוגן וראוי עבור התמורה ותענה על מרבית מהשאלות. בנוסף, ניתן להתייעץ איתנו לגבי התלבטויות ושאלות הנוגעות לתחום. לפרטים נוספים, לייעוץ, או לקבלת מענה מהיר התקשרו עוד היום – 050-351-1779. לשרותכם תמיד, חברת גרר עוזר.

 

קונה רכבים לפירוק – ממה כדאי להיזהר?

תוכן עניינים

צרו איתנו קשר

המלצות

רמי כהן
קרא עוד
מגיע בזמן ,אדיב, מקצוען, והעיקר תמחור הוגן וזאת לא הפעם הראשונה שלי, אין ספק אנחת רווחה.. מומלץ בחום
עופר קרמונה
קרא עוד
אבי בחור מקסים ומקצועי, אמין ושירותי באופן נדיר! אין עוד הרבה אנשים שיודעים גם לתת שירות וגם ערך מוסף
אבירם קאו
קרא עוד
שירות פגז !! , היחיד שדבר לעניין , שקבע איתי הגיע בזמן !! שלם מזומן ובמקום ,תודה רבה לך!!!
הקודם
הבא
דילוג לתוכן