ייעוץ חינם:
053-231-3167

קונה רכבים מושבתים לפירוק

אם ברשותכם רכב שעבר תאונה שכבר לא שווה לתקן אותו אתם מוזמנים לפנות לגרר עוזר קונה רכבים לפירוק אחרי תאונה כבר מעל כ25 שנה. גרר עוזר יבוא עד עליכם עם גרר לגרור את הרכב. אתם מוזמנים להתקשר אלינו למכור את הרכב שלכם עוד היום בלי שום כאבי ראש מיותרים.

גרר עוזר קונה רכבים לפירוק

גרר עוזר קונה רכבים לפירוק במזומן ובמקום. אם יש לכם רכב שאתם רוצים למכור אתם מוזמנים לפנות לגרר עוזר קונה רכבים לפירוק כבר מעל 25 שנה. אנחנו עובדים בכל אזורי הארץ מקרית שמונה עד דימונה זה תלוי כמה הרכב שלכם שווה. גרר עוזר עובד במקצועיות וביעילות. אז למה אתם מחכים אתם מוזמנים לפנות אלינו בטלפון או בווטסאפ, ותקבלו הצעת מחיר מהיר. בשביל למכור את הרכב שלכם אתם צריכים לבטל את רישום הרכב שלכם במשרד הרישוי תהליך זה מאוד פשוט. לחץ כאן לטופס ביטול רישום רכב.

למי מתאים למכור רכב מושבת לפירוק

למכור רכב מושבת זה מאוד קשה מכיוון שבדרך כלל אנשים לא קונים רכבים מושבתים. אנחנו יודעים כמה שתהליך זה הוא מאוד קשה בגלל זה אתה מוזמן לפנות אלינו אנחנו ונקנה לכם את הרכב בלי שום כאבי ראש. אנחנו קונים רכבים לפירוק כבר מעל 25 שנה. אנחנו קונים במזומן ובמקום אנחנו קונים את כל סוגי הרכב בכל מצב שהוא נמצא כמובן שאם המצב שלו יותר טוב ככה התשלום גבוה אבל זה גם תלוי בדגם. כל מה שאתם צריכים לעשות בשביל למכור את הרכב זה שני דברים פשוטים: 1)לבטל את הרישום רכב במשרד הרישוי 2)להתקשר אלינו

הגדרה של רכב מושבת

הגדרת רכב מושבת זה אובדן מלא, זה מצב שהרכב לא ניתן לתיקון. אך ההגדרה המדויקת קבועה בתקנות משרד התחבורה, המגדירות את המצב כ"רכב ששמאי רכב קבע לגביו שהוא יצא מכלל שימוש או שהנזק הגולמי בו הוא 60 אחוזים ומעלה משוויו". מכך ניתן לדעת שרכב מושבת לא דווקא רכב שלא ניתן לתקן, אלא רכב שעלות התיקון עולה על 60 אחוז מערכו של רכב. במקרים אלו אוסרת התקנה על תיקון הרכב ופה תוכלו למכור את הרכב שלכם אצלנו.

4 סיבות למה כדאי למכור רכב מושבת לפירוק

  1. אי אפשר למכור רכב מושבת לנסיעה אז גם ככה תצרכו למכור אותו
  2. אתה מקבלים את הכסף במזומן ובמקום
  3. אתם מוכרים את הרכב שלכם תוך יום ללא שום כאבי ראש
  4. אנחנו באים אליכם לגרור את הרכב
קונה רכבים מושבתים לפירוק

תוכן עניינים

צרו איתנו קשר

המלצות

רמי כהן
קרא עוד
מגיע בזמן ,אדיב, מקצוען, והעיקר תמחור הוגן וזאת לא הפעם הראשונה שלי, אין ספק אנחת רווחה.. מומלץ בחום
עופר קרמונה
קרא עוד
אבי בחור מקסים ומקצועי, אמין ושירותי באופן נדיר! אין עוד הרבה אנשים שיודעים גם לתת שירות וגם ערך מוסף
אבירם קאו
קרא עוד
שירות פגז !! , היחיד שדבר לעניין , שקבע איתי הגיע בזמן !! שלם מזומן ובמקום ,תודה רבה לך!!!
הקודם
הבא
דילוג לתוכן