ייעוץ חינם:
053-231-3167

רכבים לפירוק – למי זה בדיוק מתאים

רכבים לפירוק נועדו למטרות פירוק ומחזור החלקים הפנימיים, בין החלקים תמצאו – ברזל ומתכת שווה. רכבים שנמצאים על הכביש כ- 20 שנה ויותר, יהיו מעוניינים למכור את הרכב שלהם לפירוק מאשר למכור אותו ללקוח הפוטנציאלי, וזאת מהסיבה הבאה – "שווי הערך" לאחר כ- 20 שנות פעילות, שווי הערך ירד, ואיתו יהיה מאוד קשה למצוא אדם שיהיה מעוניין ברכב. במאמר זה, גרר עוזר מספרים לכם באיזה מצבים כדאי ומומלץ למכור את הרכב הישן, ולמי זה בדיוק מתאים. בואו נתחיל.

באילו מצבים כדאי למכור את הרכב לפירוק

מכירת הרכב לפירוק היא פעולה אידיאלית, חכמה, ונכונה, בעיקר במקרים שהרכב לא נמכר כפי שחשבנו. בפסקה זו, צוות גרר עוזר מציג לכם את המצבים שבהם כדאי ונכון למכור את הרכב שלכם לפירוק, את הרכב הישן, שאותו כמעט ולא אפשרי להציע לצרכנים ולתושבים מן המניין. אז באילו מצבים ותרחישים כדאי לנו למכור את הרכב הישן לקונה רכבים? ובכן, הנה מספר מצבים:

1.המצב הראשון: ערכו של הרכב ירד –  באופן הגיוני, לאחר קניית הרכב, אנשים מוכרים אותו שוב לאחר 3-4 שנים כשמחיר המחירון עדיין נמצא גבוהה. במקרים אחרים, כאשר עברו שנים ארוכות, מחירון הרכב וערכו ירד משמעותית, במקרים כאלה, יהיה עדיף למכור את הרכב לקונה רכבים מאשר למכור אותו למתעניין הפוטנציאלי. הסיבה היא פשוטה – ערכו לא יהיה שווה דבר, וכמעט ולא יהיה אדם שיתעניין ברכב, ולכן קונה הרכבים תהיה האופציה האידאלית ביותר.
2.המצב השני: רכב שנמצא על הכביש 20 שנה ויותר – התרחיש הנפוץ ביותר שבו אנשים מוכרים את הרכב שלהם לפירוק הוא זמן השהייה הארוך על הכביש. כלומר, רכבים שנמצאים על הכביש כ- 20 שנה ויותר, אף אחד לא יקנה אותם, זו האמת המרה. מדובר ברכבים שכבר עשו את שלהם, ושיהיה מאוד קשה למכור אותם למתעניינים. בעקבות זאת, יהיה יותר פשוט וקל למכור את הרכב הישן לקונה רכבים ולקבל תמורתו מחיר ראוי והוגן.

3.המצב השלישי: בירוקרטיה מסובכת – לא פשוט וקל למכור את הרכב הישן, במיוחד במקרים שהרכב נשחק, נמצא שנים רבות על הרכב, והשווי שלו ירד משמעותית. לצורך ההמחשה: רכבים של 15-20 שנה יהיו שווים לא יותר מ- 5,000 ₪ עבור הצרכנים, ויהיה מאוד קשה למכור את הרכב. מהצד השני, אותו הרכב יהיה שווה לקונה רכבים לכל היותר כ- 2,000 ₪. כאשר מדובר על רכב ישן, עם בעיות שחוזרות ונשנות, יהיה קשה למכור אותו. הבירוקרטיה תהיה מעייפת, הוויכוחים יהיו מתישים, וכל ניסיון כמעט יסתכם בכישלון. במילים אחרות: מכירת רכב ישן לצרכנים, בצורה פרטית, תהיה תסבוכת לא נעימה, ולכן יהיה מומלץ יותר להימנע מכך ולמכור את הרכב לקונה רכבים.

אלה הם שלושת התרחישים והמצבים השונים שבהם כל אזרח פשוט יהיה חכם דיו וימכור את הרכב לפירוק. כאשר הרכב לא נמכר, מתבצרות הרבה התנגדויות, והרבה כאבי ראש, הדרך הפשוטה ביותר היא למכור את הרכב לקונה רכבים במחירים אטרקטיביים. ללא ספק, מכירת הרכב לקונה רכבים תמנע מאיתנו הרבה כאבי ראש, בירוקרטיה, התנגדויות מכירה, ומה לא. מכאן, ההחלטה בידיכם.

מכירת רכב לפירוק – למי זה בדיוק מתאים

מכירת הרכב הישן לקונה רכבים היא הדרך היעילה והאידיאלית ביותר למכור את הרכב הישן בצורה נכונה. מכירת רכב שעומד בחנייה ללא מטרה, עלול לגרור אחריו חיובים, קנסות, ודברים שאינם נעימים לכיס האישי. מכירת הרכב לפירוק היא פעולה שנדרשת רק לאחר שהתייאשנו ממכירתו בשוק הפרטי, שכל המקרים לא צלחו, ושהדרך היחידה שנשארה היא להרוויח ממנו עוד כמה מאות שקלים. רגע לפני, למי זה בדיוק מתאים? הנה 3 סיבות שבהם תשקלו למכור את הרכב שלכם לפירוק:

1.חיסכון בזמן וכאבי ראש – ללא ספק, מכירת הרכב לקונה רכבים יעניק לכם שני יתרונות בולטים: חיסכון מרבי בזמן והתעסקות, ומניעת כאבי ראש מיותרים עם מתעניינים פוטנציאלים. מכירת הרכב לקהל הפרטי, תגבה ממכם מחיר עצום, הרבה ויכוחים, טרטורים מיותרים, עצבים, וזמן אבוד. לעומת זאת, קונה רכבים יעניק לכם מכירה מיידית, יחסוך לכם את כאבי הראש והזמן, ויעניק לכם את המחיר הטוב ביותר לרכב.

2.התנגדויות מכירה רבות – מכירת הרכב בשוק הצרכנות הפרטי מכיל הרבה מאוד התנגדויות מכירה, ולעיתים לא משתלם להתעסק בזה, במיוחד שהרכב שווה פחות מ- 5,000 שקלים. התנגדויות המכירה יכולות לגרום לנו להרגיש באי נוחות זמנית, חוסר ביטחון, מכירת הרכב בצורה זולה הרבה יותר, ודברים שאינם נעימים. לפיכך ובעקבות זאת, כדאי ומומלץ להימנע מהתנגדויות כאלה ואחרות, ולמכור את הרכב לקונה רכבים במחיר הטוב ביותר. ללא ספק, קונה רכבים יעניק לכם שירות אדיב ועממי, יחסוך לכם התנגדויות מכירה פרטיות, וימנע הרבה כאבי ראש.

3.אין התעניינות כלל מצד הצרכנים – במקרים שבהם הרכב לא תקין כלל, ולא נוסע על הכביש, ההתעניינות מצד הצרכנים והתושבים בישראל יכולה להיות אפסית. במילים אחרות: רכב ישן, עם הרבה בעיות ותקלות, לא יקבל תשומת לב מצד הצרכנים החכמים. במקרים אלו, הדרך היחידה והאידאלית, היא פנייה לקונה רכבים ומכירת הרכב במחיר הוגן ושפוי.

מכירת הרכב לקונה רכבים היא הבחירה האידיאלית והטובה ביותר במקרים שבהם הרכב לא תקין. ללא ספק, מכירת רכב לקונה רכבים יתאים כאשר אין התעניינות מצד אף לקוח, וקיימים הרבה התנגדויות וויכוחים במכירה, בקיצור – כאב ראש. ניתן להימנע זאת באמצעות מכירה הרכב לפירוק, להרוויח סכום סמלי על הרכב הישן, ולמכור אותו במיידי. לאנשים שמעוניינים לחסוך בכאבי ראש וזמן, קונה רכבים תהיה הבחירה הטובה ביותר.

מכירת רכב לפירוק – רק בגרר עוזר

לאחר גיבוש ההחלטה הסופית ומכירת הרכב לפירוק, כעת הגיע הזמן לבחור בפרטנר הסופי שלכם. כמו בכל תחום פעילות בארץ, גם בתחומי פירוק רכבים, ישנם הרבה מאוד אנשי מקצוע איכותיים שמציעים קניית רכבים, בחירת הפרטנר הסופי תלויה רק בכם, וכדאי לבחור אותו ע"פ שלושה פרמטרים: הראשון, שנות הניסיון. השני, ביקורות ופידבקים. השלישי, המחיר הטוב ביותר בהתאם לתמורה. רק בגרר עוזר אתם מקבלים את המחיר הטוב ביותר בהתאם למצבו הנוכחי של הרכב, השירות האמין והאדיב, והניסיון הרב.

גרר עוזר עם ניסיון של 25 שנה בתחום, מאות לקוחות מרוצים, ותגמול ראוי והוגן בהתאם לסחורה הקיימת. בחירת קונה רכבים כמו גרר עוזר היא בחירה טובה, בגרר עוזר אתם מקבלים פרטנר שקשוב לצרכים שלכם, שיעניק לכם שירות אישי ומקצועי עד הבית, ושייתן לכם ייעוץ בכל שלב. במילים אחרות: בגרר עוזר הלקוחות מקבלים אמא ואבא. לפרטים נוספים וקבלת הצעה אטרקטיבית עבור הרכב הישן התקשרו עכשיו 053-231-3167. לצידכם תמיד, בכל שלב ושלב, גרר עוזר.

תמונות של לקוחות מרוצים

הקודם
הבא

רכבים לפירוק- למי זה מתאים

תוכן עניינים

צרו איתנו קשר

המלצות

רמי כהן
קרא עוד
מגיע בזמן ,אדיב, מקצוען, והעיקר תמחור הוגן וזאת לא הפעם הראשונה שלי, אין ספק אנחת רווחה.. מומלץ בחום
עופר קרמונה
קרא עוד
אבי בחור מקסים ומקצועי, אמין ושירותי באופן נדיר! אין עוד הרבה אנשים שיודעים גם לתת שירות וגם ערך מוסף
אבירם קאו
קרא עוד
שירות פגז !! , היחיד שדבר לעניין , שקבע איתי הגיע בזמן !! שלם מזומן ובמקום ,תודה רבה לך!!!
הקודם
הבא
דילוג לתוכן