ייעוץ חינם:
053-231-3167

מה זה שירותי גרר?

שירותי הגרר המובילים בישראל ניתנים לצרכן במחירים מצוינים, שירות מעולה, ואחריות מלאה. במקרים מסוימים, חלק מהשירותים כוללים גם ביטוח תכולה. ללא ספק, מדובר בשירות נדרש מאוד. שירותי גרר יכולים להיות פתרון טוב לרכבים שנדרשים בגרר, הצלה מידית לצד הכביש, ועוד הרבה. במאמר זה, חברת גרר עוזר מספרת מה זה שירותי גרר, מהם היתרונות של השירות, וכמה זה עולה.

מהם שירותי גרר – מה זה אומר?

שירותי הגרר הם שירותי גרירה אשר מטרתם היא הובלה של כלי רכבים, קטנים וגדולים כאחד. באמצעות אמצעי הובלה ייעודים ניתן יהיה לגרור את הרכבים לכל יעד שתבחרו – מקומי וארצי. ברוב המקרים, מדובר על משאיות הובלה ייעודיות אשר מתאימות לאחסון של רכבים למקום היעד. 

השירותים מנוהלים ומתבצעים על ידי חברות גרירה גדולות, עסקים שמתמחים בשירותי גרירה, ועוד. מדובר בשירות אשר הדרישה אליו היא גדולה, וזאת מצד צרכנים, בעלי רכבים, ויבואני רכבים בארץ. גרר עוזר מספקים שירותי גרר במידת הצורך, רק במקרים של מכירת רכבים לפירוק או לנסיעה. חברת גרר עוזר איננה עוסקת בשירותי גרר, אלה מספקת את שירותי הגרר כחלק מהשירות האישי. בעת הבחירה, וודאו שאתם בוחרים חברה עם תעודות, חברה עם ניסיון, וחברה אמינה עם המלצות. וכעת, לפני הבחירה, מה לגבי היתרונות? האם קיימים יתרונות של שירותי גרר? התשובה חיובית.

שירותי גרר לרכבים – מהם היתרונות הבולטים?

שירותי גרר לרכבים מסופקים בצורה מקצועית על ידי חברות גרירה בפריסה ארצית רחבה. לבחירתכם, ניתן גם לרכוש את השירות מעסקים פרטיים אשר מתמחים בשירותי גרירה לרכב. ולשאלה הגדולה מכולן – למה זה כדאי? מהם היתרונות של שירותי גרירה לרכבים? הנה כמה:

  1. מהירות גבוהה – חילוץ רכבים מהכביש היא פעולה שדורשת מהירות גבוהה. מן הסתם, אם אתם תקועים בכביש, תרצו לקבל שירות בצורה המהירה ביותר, חילוץ מהיר ומקצועי. ללא ספק, אחד מהיתרונות הגדולים לשירותי הגרירה היא המהירות. בחרו בתבונה.

  2. שירות בפריסה ארצית – אם אתם נדרשים בשירות גרירה עדיף שהוא יהיה בפריסה ארצית. לא משנה היכן נתקעתם, באיזה תאונה נתקלתם, שירותי גרר בפריסה ארצית תחלץ אתכם מהמצב בצורה מהירה. ללא ספק, שירות ארצי ברחבי הארץ מגיע עם יתרונות רבים וטובים.

  3. שירות 24 שעות ביממה – ברוב המקרים, חברות הגרירה יספקו שירות מסביב לשעון. מדובר ביתרון גדול מאוד, בעיקר במצבים לא נעימים של תאונה, חילוץ, או הובלה כזאת או אחרת. שירותי 24 שעות ביממה יעניק לכם שקט נפשי, ביטחון, וגב חזק ויציב בכל תרחיש. מחפשים חברה לשירותי גרירה? בחרו בחברה שזמינה לכל אורך היממה, יתרון בולט.

  4. זמינות גבוהה ושירות אישי – חברת גרר טובה היא כזאת שתוכלו לסמוך עליה בזמן אמת. החברה חייבת לעמוד לרשותכם בזמנים הקשים ביותר, הזמינות משחקת תפקיד חשוב. בחרו בחברה עם זמינות גבוהה ושירות אישי.

אלה הם ארבעת היתרונות הבולטים והמשמעותיים ביותר של חברה המספקת שירותי גרר לרכבים. מעוניינים בשירותי גרר? לפני הבחירה, כדאי להכיר את 3 הפרמטרים לבחירת חברות ועסקים: הראשונה, בחרו בחברה עם המלצות וביקורות חיוביות. השנייה, בחרו בחברה עם וותק מקצועי. השלישית, בחרו חברה עם שירות לקוחות מצוין. אלה הם שלושת הפרמטרים לבחירת חברת גרר. לא משנה כמה אתם ממהרים או לחוצים, אל תבחרו בחברה בצורה אקראית וללא בדיקות. המלצה.

הזמנת שירותי גרר – כמה זה עולה?

בשנים האחרונות, שירותי הגרר סייעו להרבה צרכנים, עסקים וחנויות מקומיות, וכמובן חברות. שירותי הגרר עונים על פתרון מידי, פתרון של ״כאן ועכשיו״, בעיקר עבור רכבים פרטיים ואישיים. במאמר זה, דיברנו על מה זה שירותי גרר ומהם היתרונות הבולטים. כעת, בואו נדבר על המחירים. 

כמה זה באמת יעלה לכם? מהם התעריפים של שירותי גרר לרכב? לפי בדיקות שנתיות על צרכנים, התעריפים הממוצעים לשירותי הגרר מתחילים ב־150₪ ונעים בטווח של 150-350₪ עבור השירות. המחיר איננו שנתי ומתומחר לפי הגעה חד פעמית. וכעת לשאלה הגדולה מכולן – על מה משלמים? מחירון שירותי הגרר מתומחר לפי מס׳ פרמטרים. הנה כמה פרמטרים שכדאי להכיר מקרוב:

  1. סוג הרכב – סוג הרכב מהווה חשיבות רבה בהצעת המחיר של שירותי הגרר המקומיים. הצעת המחיר הסופית תתקבל לפי סוג הרכב, הדגם, והיצרן. בנוסף, ככל שהרכב גדול יותר המחיר ישתנה בהתאם. רכבים גדולים דורשים אמצעי הובלה גדולים יותר. לפיכך, המחיר ישתנה בהתאם לסוג הרכב הנבחר, סוג הרכב שציינתם בבקשת הצעת המחיר.

  2. יעד ההובלה (גרר) – יעד הגרר גם מהווה חשיבות רבה על המחיר הסופי, ללא ספק. יעד ההובלה היא השאלה הראשונה שתצטרכו לענות אליה בשיחה. מרחק היעד מהווה חשיבות רבה לחברה, ככל שמרחק היעד גדול יותר כך הצעת המחיר תהיה גבוהה בהתאם.

  3. רמת הדחיפות – הפרמטר השלישי הוא המשפיע ביותר! רמת הדחיפות של המשימה. בהתאם לרמת הדחיפות המחיר ישתנה בהתאם. ישנם הבדלים מהותיים בין משימת גרר של עד שעה לבין משימת גרר של עד 15 דקות. בהתאם לרמת הדחיפות המחירים ישתנו.

אלה הם שלושת הפרמטרים אשר מרכיבים את הצעת המחיר לשירותי גרר מקומיים או ארציים. אם זאת, המחירים עשויים להשתנות בהתאם לגורמים נוספים – תנאי האוויר, מורכבות המשימה, ועוד. גרר עוזר מספקים שירותי גרר במסגרת שירותי מכירת רכבים לפירוק. חברת גרר עוזר איננה מספקת שירותי גרר בצורה נפרדת, עצמאית, אלה רק במסגרת השירותים של החברה.

מעוניינים למכור את הרכב הישן שלכם לפירוק? גרר עוזר כאן לשירותכם! לפרטים התקשרו.

שירותי גרר

תוכן עניינים

צרו איתנו קשר

המלצות

רמי כהן
קרא עוד
מגיע בזמן ,אדיב, מקצוען, והעיקר תמחור הוגן וזאת לא הפעם הראשונה שלי, אין ספק אנחת רווחה.. מומלץ בחום
עופר קרמונה
קרא עוד
אבי בחור מקסים ומקצועי, אמין ושירותי באופן נדיר! אין עוד הרבה אנשים שיודעים גם לתת שירות וגם ערך מוסף
אבירם קאו
קרא עוד
שירות פגז !! , היחיד שדבר לעניין , שקבע איתי הגיע בזמן !! שלם מזומן ובמקום ,תודה רבה לך!!!
הקודם
הבא
דילוג לתוכן