ייעוץ חינם:
053-231-3167

3 דרכים לעשות כסף מהרכב הישן

הרכב הישן לא מתפקד? לא בטיחותי או לא ״סוחב״ כמו בעבר? הגיע הזמן להחליפו, במהרה. אם הרכב הישן לא ניתן למכירה, נמצא במצב ״טוטאלוס״, לא הכל אבוד! ניתן לעשות אתו הרבה יותר דברים ממש שאתם חושבים. במאמר זה, צוות המומחים בגרר עוזר מספרים על 3 דרכים יצירתיות שבהם תוכלו לעשות שימוש עם הרכב הישן שלכם. כל המידע, נמצא ממש כאן. קדימה, נתחיל.

הדרך הראשונה – מכירת הרכב לפירוק (מומלץ)

מכירת הרכב לפירוק הינו שירות המסופק על ידי קונה רכבים לפירוק. מהותו, הינה, היפטרות מהירה של הרכב הישן לצורכי פירוק או מחזור מחדש. גם אם הרכב שלכם לא מתפקד כלל, ישן מאוד, לא מיועד עוד לנסיעה, קיים שירות אחד שיהיה חפץ בערכו – הכירו את שירות מכירת הרכב לפירוק. זוהי הדרך הראשונה והמומלצת ביותר למכירת הרכב הישן, להיפטרות מהירה, ולרווח כלכלי ואישי.

אז למה כדאי למכור את הרכב הישן לפירוק? למה שנרצה בכך? הנה כמה סיבות מוצדקות:

  1. היפטרות מהירה ומידית – הדרך המהירה להיפטרות הרכב הינה אצל קונה רכבים לפירוק. לעומת אלטרנטיבות אחרות, זוהי הדרך המהירה והיעילה להיפתר מהרכב הישן במיידי. הרכב תופס מקום בחנייה? גורר אחריו דוחות עירייה רבות? זה הפתרון האידיאלי ביותר.
  2. רווח כלכלי תמורת הרכב הישן – מרבית מהצרכנים מוכרים את רכבם לפירוק מסיבות כלכליות או אישיות. אחת מהסיבות הבולטות, הינה, להרוויח כסף תמורת הרכב הישן. במילים אחרות, במקום להחזיקו בחניה ללא כל מטרה, ניתן להרוויח תמורתו כסף. למען הסר הספק – הרווח תמורת הרכב הישן עומד בין 500-5,000₪ בהתאם לסוג הרכב.
  3. הרכב הישן מייצר הוצאות לא כדאיות – רכבים ישנים דורשים הרבה יותר תחזוקה. ברכבים ישנים הבלאי והתפקוד הכללי משחקים תפקיד חשוב. ברכבים אלו, כמות הדלק היא עצומה, הוצאות גדולות וכספיות על תחזוקתו, ובדיקות שנתיות. ללא ספק, רכבים ישנים מייצרים לנו הוצאות לא כדאיות, בייחוד אם מדובר על רכב ישן שלא שווה הרבה.

ייעודם של רכבים ישנים הינו לפירוק ומכירת חלקים, מחזור, או מכירה אישית – Face to Face. אלה הם שלושת הסיבות המוצדקות והבולטות שיספקו לנו סיבה מספיק ״מוצדקת״ למכירתם לפירוק. כעת, זה הזמן לבחור בקונה רכבים לפירוק. גרר עוזר מספקת שירותי מכירת רכבים בפריסה ארצית. אנו תומכים בכל אזורי הארץ, החל מהמרכז, הדרום, הצפון, השרון, והיישובים מסביב. כמובן, ישנם סיבות נוספות המעידות על הצדקה של מכירת הרכב לצורכי פירוק או מחזור.

הדרך השנייה – מכירת הרכב לצורכי אספנות

אספנות הינו תחביב שבו צרכנים (או אספנים) אוספים פריטים ומוצרים ״שנכחדו״ מהעולם הנוכחי. ברוב המקרים, מדובר על פריטים ללא אחריות, פריטים עם שווי ערך גדול, כאלה שלא מיוצרים עוד. האספנים אוגרים ואוספים את הפריטים למטרות פנאי ובידור או למטרות רווח גולמי עתידיים. הרבה מהאספנים מחפשים אחר רכבים שנחשבים כאספנות, רכבים מדורות קודמים, רכבי יוקרה ישנים. אם ברשותכם רכב מאוד ישן, ייתכן שהוא שווה הרבה יותר ממה שאתם חושבים. אם הרכב יוצר לפני כ־30 שנה הוא נחשב כרכב אספנות לכל דבר. התמורה בגינו תהיה גבוהה מהרגיל, בוודאות.

אז למה כדאי למכור את הרכב לצורכי אספנות? הסיבה הבלעדית נמצאת בצד הכלכלי. הרבה מהצרכנים אוספים פריטים שבעתיד יהיו שווים הרבה מאוד כסף. כן, גם הרכב הפרטי והישן שלכם יכול להיות שווה הרבה כסף, עכשיו או בעתיד. מכירתו לאספן תהיה דרך נפלאה לייצר כסף תמורתו. לדוגמא: אם באותה העת, הרכב נקנה בשווי של 20,000₪, כיום, ייתכן שהוא יהיה שווה כ־100,000₪. אם זאת, מכירתו לאספן חובבן או סידרתי תדרוש הרבה סבלנות, קשרים מסוימים, ונכונות. זוהי הדרך השנייה שאיתה תוכלו לעשות קצת יותר כסף מאשר להציב את הרכב בחנייה.

הדרך השלישית – פרסום או השכרת שטח פרסומי

בשנים האחרונות, צרכנים שאיבדו את רכבם הפרטי ״מנצלים״ אותו כשטח פרסומי אישי. בעולם המודרני ועכשווי תמיד קיימים הזדמנויות לייצר ״עוד״ כסף. בדיוק כמו לוח מודעות, ניתן להציג את הרכב לעיני רבים עם מודעת פרסום שיווקית, מכירה של מוצרים, ואף שירותים דומים. ישנם שני סוגים של שטחי פרסום שניתן להציג בישראל – הראשונה, פרסום אישי. פרסום שמטרתו למכור שטח חקלאי אישי, מוצרים יד שנייה, או שירותים שאנחנו מספקים לציבור הרחב. השנייה, פרסום צד שלישי. פרסום זה נועד לפרסם צד שלישי, שירות על ידי גורם אחר, פריטים, או נכסי נדלן.

אם שני הדרכים הראשונות לא רלוונטיות עבורכם, ייתכן שדרך זו תהיה הדרך האידיאלית. הדרך השלישית, פרסום או השכרת שטח פרסומי, נועדה לייצר רווחים ותועלת אישית, כזאת או אחרת. פרסום או השכרת שטח פרסומי תדרוש יצירתיות, מיצוי הזדמנויות, והוצאות דפוס מסוימות. בנוסף, ניתן לפנות לחברות המתמחות בפרסום ושיווק פיזי ולהציע שטח פרסומי על הרכב הנוכחי, הישן.

לסיכום – בשורה התחתונה

לסיכום, בשורה התחתונה, כיום, להציב את הרכב הישן בחניה לא תניב אף כספים רק הוצאות. בשנת 2022, קיימים הזדמנויות כלכליות שהופכות את הרכב הישן למקור כלכלי אמין ובטוח. ניתן לעשות הרבה עם הרכב הישן – החל ממכירתו לפירוק, מכירתו לצרכנים, מכירתו לאספנים, וכן, גם הצבתו כשטח פרסומי מניב. לא חסרים דרכים, באמת. מעוניינים למכור את הרכב לפירוק או לברזל? צוות המומחים בגרר עוזר ישמחו לספק לכם שירות אישי, הצעת מחיר אטרקטיבית, ויושרה.

לפרטים נוספים, ייעוץ בחינם, או קבלת הצעת מחיר על הרכב הישן, התקשרו – 053-231-3167.

3 דרכים לעשות כסף מהרכב הישן

תוכן עניינים

צרו איתנו קשר

המלצות

רמי כהן
קרא עוד
מגיע בזמן ,אדיב, מקצוען, והעיקר תמחור הוגן וזאת לא הפעם הראשונה שלי, אין ספק אנחת רווחה.. מומלץ בחום
עופר קרמונה
קרא עוד
אבי בחור מקסים ומקצועי, אמין ושירותי באופן נדיר! אין עוד הרבה אנשים שיודעים גם לתת שירות וגם ערך מוסף
אבירם קאו
קרא עוד
שירות פגז !! , היחיד שדבר לעניין , שקבע איתי הגיע בזמן !! שלם מזומן ובמקום ,תודה רבה לך!!!
הקודם
הבא