ייעוץ חינם:
053-231-3167

מחירון רכב לפירוק מסוג דייהטסו

מחירון רכבים לפירוק מסוג דייהטסו

אנחנו כבר קונים מעל כ 25 שנה רכבים מסוג דייהטסו, מחירון של הרכב כל הזמן משתנה לכן אני ממליץ לכם ללחוץ על הכפתור של הטלפון ולחייג אלינו ולקבל הצעת מחיר טובה ומשתלמת לכל אחד.

כמה בערך ניתן לקבל על אוטו מסוג דייהטסו?

המחירים שבדרך כלל מקבלים על דייהטסו זה 700 שקל, אבל זה תלוי בהרבה גורמים יש רכבים גם שמקבלים יותר מ 8000 ש"ח זה תלוי מה מצב הרכב איזה דגם ומה מצב השוק. ובשביל זה מומלץ להתקשר אלינו ולקבל הצעת מחיר מהירה ואני מבטיח שלא תתאכזבו.

קצת על דייהטסו

גרר עוזר קונה רכבי דייהטסו כבר מעל כ25. דייהטסו היא חברה לייצור מכוניות יפנית שמייצרת בעיקר מכוניות קטנות וקומפקטיות וגם אבל היא גם מייצרת רכבי שטח. אחת מהתמחויות של החברה היא בייצור מכוניות מיקרו. דייהטסו נוסדה בשנת 1951 ובשנות ה60 היא התחילה לייצא כלי רכב לאירופה. בשנת 2016 השלימה טויוטה את רכישתה של חברת דייהטסו חברת טויוטה רכשה כ 100% ממניותיה של דייהטסו בעסקת חילופי מניות. במסגרת העסקה החדשה דייהטסו תמשיך לייצר מכוניות קטנות תוך התבססות על טכנולוגיית שיושאלו מטויוטה. דייהטסו הם אחת מיצרניות המכוניות היפניות  היחידיות שלא נכנעו לחרם  הערבי ומכרו מכוניות בישראל. יבוא דגמי דייהטסו ומכירתם בישראל החל בשנת 1982.

 

מחירון דייהטסו לפירוק

תוכן עניינים

צרו איתנו קשר

המלצות

רמי כהן
קרא עוד
מגיע בזמן ,אדיב, מקצוען, והעיקר תמחור הוגן וזאת לא הפעם הראשונה שלי, אין ספק אנחת רווחה.. מומלץ בחום
עופר קרמונה
קרא עוד
אבי בחור מקסים ומקצועי, אמין ושירותי באופן נדיר! אין עוד הרבה אנשים שיודעים גם לתת שירות וגם ערך מוסף
אבירם קאו
קרא עוד
שירות פגז !! , היחיד שדבר לעניין , שקבע איתי הגיע בזמן !! שלם מזומן ובמקום ,תודה רבה לך!!!
הקודם
הבא