ייעוץ חינם:
053-231-3167

מחירון רכב לפירוק מסוג מרצדס

מחירון רכבים לפירוק מסוג מרצדס

אנחנו כבר קונים מעל כ 25 שנה רכבים מסוג מרצדס, מחירון של הרכב כל הזמן משתנה לכן אני ממליץ לכם ללחוץ על הכפתור של הטלפון ולחייג אלינו ולקבל הצעת מחיר טובה ומשתלמת לכל אחד.

מחירון מרצדס לפירוק

כמה בערך ניתן לקבל על אוטו מסוג מרצדס?

המחירים שבדרך כלל מקבלים על מרצדס זה 700 שקל, אבל זה תלוי בהרבה גורמים יש רכבים גם שמקבלים יותר מ 8000 ש"ח זה תלוי מה מצב הרכב איזה דגם ומה מצב השוק. ובשביל זה מומלץ להתקשר אלינו ולקבל הצעת מחיר מהירה ואני מבטיח שלא תתאכזבו.

למה דווקא גרר עוזר

גרר עוזר קונה רכבים לפירוק כבר למעלה מ25 שנה רכבים מסוג מרצדס נותן הצעות מחיר וטובות והוגנות ששני הצדדים מרוויחים. אצל גרר עוזר אפשר למכור את האוטו במהירות ובלי שום כאבי ראש מיותרים איך למכור את האוטו. אצל גרר עוזר תוכלו לקבל תשלום במזומן ובמקום וגם עם גרירה לאוטו. אצל גרר עוזר תקבלו עזרה על איך לבטל את האוטו וכל מה שתצרכו תוכלו לחייג אליו והוא יוכל לעזור לכם בהקדם האפשרי. בואו תתקשרו לגרר עוזר למה לא בעצם אחרי הכל הוא גם אמין וגם יש לו המון שנים בתחום קניית רכבים לפירוק וגם הוא משלם במזומן ובמקום ובא עד אליכם להעמיס את האוטו. אז תתקשרו עכשיו ותוכלו למכור את הרכב שלכם עוד היום ללא כאבי ראש מיותרים.

קצת על מרצדס

גרר עוזר קונה רכבי מרצדס כבר מעל כ25. מרצדס בנץ היא חברת ליצור כלי רכב יוקרתיים. מקור השם מרצדס הוא בשנת 1926 לאחר שבוצע מיזוג חברותי בין שתי יצרניות רכב גרמניות. חברת "דיימלור-מוטורס" וחברת "בנץ" לחברת "דיימלור-בנץ", והוסכם כי השם יהיה מרצדס בנץ זאת מחווה למכונית חשובה ביותר של חברת דיימלור מכונית המרצדס. היבואן של חברת מרצדס בישראל היא חברת כולמוביל, פועלים עשרות יבואנים מקבילים ואישיים המייבאים רכבי מרצדס לישראל. בנובמבר 2017, נפתח מרכז מחקר ופיתוח על מרצדס בתל אביב. המרכז ממכון ככל הנראה לתחום הדיגיטלי של טכנולוגיית החברה. מרצדס בישראל מכרה כמעל ל20,000 אלף כלי רכב.

מחירון מרצדס לפירוק

תוכן עניינים

צרו איתנו קשר

המלצות

רמי כהן
קרא עוד
מגיע בזמן ,אדיב, מקצוען, והעיקר תמחור הוגן וזאת לא הפעם הראשונה שלי, אין ספק אנחת רווחה.. מומלץ בחום
עופר קרמונה
קרא עוד
אבי בחור מקסים ומקצועי, אמין ושירותי באופן נדיר! אין עוד הרבה אנשים שיודעים גם לתת שירות וגם ערך מוסף
אבירם קאו
קרא עוד
שירות פגז !! , היחיד שדבר לעניין , שקבע איתי הגיע בזמן !! שלם מזומן ובמקום ,תודה רבה לך!!!
הקודם
הבא
דילוג לתוכן