ייעוץ חינם:
053-231-3167

מחירון רכב לפירוק מסוג מיצובישי

מחירון רכבים לפירוק מסוג מיצובישי

אנחנו כבר קונים מעל כ 25 שנה רכבים מסוג מיצובישי, מחירון של הרכב כל הזמן משתנה לכן אני ממליץ לכם ללחוץ על הכפתור של הטלפון ולחייג אלינו ולקבל הצעת מחיר טובה ומשתלמת לכל אחד.

מחירון מיצובישי לפירוק

כמה בערך ניתן לקבל על אוטו מסוג מיצובישי?

המחירים שבדרך כלל מקבלים על מיצובישי זה 700 שקל, אבל זה תלוי בהרבה גורמים יש רכבים גם שמקבלים יותר מ 8000 ש"ח זה תלוי מה מצב הרכב איזה דגם ומה מצב השוק. ובשביל זה מומלץ להתקשר אלינו ולקבל הצעת מחיר מהירה ואני מבטיח שלא תתאכזבו.

למה דווקא גרר עוזר

גרר עוזר קונה רכבים לפירוק כבר למעלה מ25 שנה רכבים מסוג מיצובישי נותן הצעות מחיר וטובות והוגנות ששני הצדדים מרוויחים. אצל גרר עוזר אפשר למכור את האוטו במהירות ובלי שום כאבי ראש מיותרים איך למכור את האוטו. אצל גרר עוזר תוכלו לקבל תשלום במזומן ובמקום וגם עם גרירה לאוטו. אצל גרר עוזר תקבלו עזרה על איך לבטל את האוטו וכל מה שתצרכו תוכלו לחייג אליו והוא יוכל לעזור לכם בהקדם האפשרי. בואו תתקשרו לגרר עוזר למה לא בעצם אחרי הכל הוא גם אמין וגם יש לו המון שנים בתחום קניית רכבים לפירוק וגם הוא משלם במזומן ובמקום ובא עד אליכם להעמיס את האוטו. אז תתקשרו עכשיו ותוכלו למכור את הרכב שלכם עוד היום ללא כאבי ראש מיותרים.

מה זה קונה רכבים לפירוק?

קונה רכבים לפירוק זה: רכבים ישנים, רכבים מושבתים, רכבים בלי טסט, רכבים אחרי תאונה, רכבים מושבתים ורכבים לנסיעה. הרכבים לפירוק שאנחנו קונים הם רכבים מבוטלים במשרד הרישוי כך שאין מה לדאוג על מה שיקרא עם הרכב שלכם אחרי שמכרתם אותו אי אפשר לנסוע עם הרכב ואנחנו מוכרים רק את החלקים לדוגמא: מנוע, גיר, פנסים, הגה אנחנו מוכרים כל מה ששווה באוטו.

למי זה מתאים רכבים לפירוק

רכבים לפירוק מתאים למי שלא מצליח למכור את הרכב שלו מכל סיבה כלשהי. גם זה מתאים למי אין לו כוח למכור את הרכב שלו ולא רוצה להתעסק עם תמחור הרכב. אתם מוזמנים להתקשר אלינו ולמכור את הרכב במהירות ולקבל כסף במזומן ובמקום.

קצת על מיצובישי

גרר עוזר קונה רכבי מיצובישי כבר מעל כ25. קבוצת מיצובישי היא קבוצת חברות יפניות הפועלות באופן עצמאי וחולקות את המותג "מיצובישי" סימנו המסחרי ומורשתו. חברות הקבוצה עוסקת במגוון רכב של תחומים כגון תחומי בנייה, בניית כלי שייט, ייצור כלי רכב, ייצור כלי טיס, ייצור ושילוח לוויינים, הנדסה גרעינית, תעשייה כימית ופטרוכימית, שירותים פיננסים ובהם בנקאות וביטוח, מקרקעין, תעשיות כבדות, נפט וגז, כרייה, ייצור פלדה, מתכות ומוצריהן, תקשורת, אלקטרוניקה, מזון ומשקאות, ועוד תחומים רבים אחרים. קבוצת מיצובישי כוללת בתוכה מאות תאגידים, חברות, חברות בת, מוסדות וארגונים. חברת מיצובישי הוקמה לראשונה בשנת 1870

 

מחירון מיצובישי לפירוק

תוכן עניינים

צרו איתנו קשר

המלצות

רמי כהן
קרא עוד
מגיע בזמן ,אדיב, מקצוען, והעיקר תמחור הוגן וזאת לא הפעם הראשונה שלי, אין ספק אנחת רווחה.. מומלץ בחום
עופר קרמונה
קרא עוד
אבי בחור מקסים ומקצועי, אמין ושירותי באופן נדיר! אין עוד הרבה אנשים שיודעים גם לתת שירות וגם ערך מוסף
אבירם קאו
קרא עוד
שירות פגז !! , היחיד שדבר לעניין , שקבע איתי הגיע בזמן !! שלם מזומן ובמקום ,תודה רבה לך!!!
הקודם
הבא
דילוג לתוכן