ייעוץ חינם:
050-351-1779

קונה רכבים לפירוק במרכז

האם ידעתם שיש לכם בבית ערמת מזומן שפשוט שוכבת ומעלה אבק וחלודה? רוצים לדעת כיצד להפוך אותה לכסף אמיתי? קניית רכבים לפירוק יכולה להיות דרך מצוינת לעשות כסף מהרכב הישן שלכם. ללא ספק, מכירת הרכב הישן לפירוק היא הבחירה הטובה ביותר עבורכם. גרר עוזר מעניקה שירותי קניית רכבים לפירוק במחירים הטובים בישראל.

למה צריך לפנות לקונה רכבים לפירוק במרכז

קונה רכבים לפירוק במרכז הוא אדם או חברה, המתמחה בפירוק רכבים שלא בשימוש ובתשלום הוגן על כל רכב. כיום, במדינת ישראל, ישנם מאות אלפי רכבים בהם לא נעשה שימוש, אין בהם צורך, ומצבם די גרוע. מלבד זאת, רכבים ישנים לא שווים את ההשקעה הכספית בתיקון שלהם וזאת בגלל שוויהם הנוכחי. בנוסף, רכב ישן שלא תקין עלול להוות מפגע תברואתי, לתפוס זמן ומקום, ולהזיק בזיהום הסביבה. בסופו של יום, את כל הדברים הללו ניתן לפתור בקלות וביעילות ולעשות רווח לא קטן על הרכב הישן שלנו. קונה רכבים לפירוק במרכז ישלם במוזמן על הרכב הישן שלכם סכום די נכבד. קונה רכבים יגיע אל בעל הרכב אשר מעוניין לפרק את חלקיו, ויתן הצעת מחיר לכל רכב בהתאם למצב הרכב, לדגם והמודל, ולשנת היציאה.

איך אפשר למכור רכב לפירוק במרכז

אם החלטתם שלרכב שלכם אין עוד תועלת מלבד לתפוס מקום בחנייה, כעת, תוכלו למכור אותו לפירוק. במטרה למכור את הרכב הישן לפירוק תצטרכו לבצע דבר מאוד פשוט: יש לבטל את רישום הרכב במשרד הרישוי. בשביל לעשות זאת, תצטרכו להצטייד בתעודת זהות, רישיון רכב בתוקף, וכמובן בקשה לביטול רישום הרכב. שימו לב, לא יהיה ניתן לבטל רישום רכב אם התנאים הבאים מתקיימים: עיקול או שעבוד קיים, חוב או מגבלה נוספת. אם הרכב בעיקול או שקיים חוב או הגבלה כזאת או אחרת, לא תוכלו לבטל את הרישום עד להסרת המגבלות. לאחר שביטלתם את הרישום של הרכב, תוכלו ליצור קשר עם חברה המתמחה בקניית רכבים לפירוק באזורכם. שימו לב: לאחר ביטול הרישום של הרכב, חל איסור מוחלט להשתמש בו למטרות נהיגה, מי שייתפס עלול להיחשף לקנסות ודברים לא נעימים.

כמה שווה הרכב שלי?

בשנת 2021, בעידן המתקדם, הדבר שכולנו מתעניינים בו הוא ללא ספק כסף. אם יש לכם רכב לא שימושי, שיושב וצובר אבק וחלוקה, ייתכן שזה הזמן למכור אותו לפירוק ולהרוויח תמורתו כמה מאות שקלים. השווי הממוצע של רכב בישראל הוא החל מ- 500 ₪ ובמקסימום עד 5,000 ₪ לכל היותר. שימו לב: המחיר משתנה ותלוי בהרבה גורמים, במצב של הרכב ובשנת הייצור. קונה רכבים לפירוק במרכז מפרק את הרכב, מוציא את החלקים החשובים ביותר, ומוכר אותם ביד שנייה. לחלופין, קונה הרכבים מוכר את שאר הדברים שנשארו לברזל ולנחושת, ולאחר מכן שולח את הרכב לגריטה. ברוב המקרים, כאשר הרכב מיועד לפירוק, שירותי הגרר נכללים בעסקת הרכב, או מבוצעים בחינם ע"י קונה הרכבים.

יש לכם רכב ישן ואתם מעוניינים למכור אותו לפירוק? גרר עוזר מספקת שירותי פירוק וקנייה לפירוק. בגרר עוזר אתם מקבלים שירותי אישי, שירותי גרירה כלולים בעסקה, וכסף מזומן והוגן עבור הרכב הישן שלכם. לפרטים נוספים ולקבלת הצעת מחיר התקשרו עכשיו – 050-351-1779.

קונה רכבים לפירוק ב מרכז

תוכן עניינים

צרו איתנו קשר

המלצות

רמי כהן
קרא עוד
מגיע בזמן ,אדיב, מקצוען, והעיקר תמחור הוגן וזאת לא הפעם הראשונה שלי, אין ספק אנחת רווחה.. מומלץ בחום
עופר קרמונה
קרא עוד
אבי בחור מקסים ומקצועי, אמין ושירותי באופן נדיר! אין עוד הרבה אנשים שיודעים גם לתת שירות וגם ערך מוסף
אבירם קאו
קרא עוד
שירות פגז !! , היחיד שדבר לעניין , שקבע איתי הגיע בזמן !! שלם מזומן ובמקום ,תודה רבה לך!!!
הקודם
הבא
דילוג לתוכן